Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 352 / 22 / 0

Owszem można tak palić hel ale po prostu mniej buchów złapiesz niż gdybyś płynął na folii jak przykazano i podgrzewał krople od spodu.
  • 463 / 45 / 0

Zauważyłem że ludzie którzy nie mieli styczności z brownem ,bardzo często próbują go palić ze szkła,a to żarówka ,a to fajka jakaś,czy vaporyzator. Brązową heroine,jeśli chcemy ją waporyzować to używamy do tego folii aluminiowej i zapalniczki.Jest to sposób praktykowany przez narkomanów na całym świecie i od początku powstania formy base do palenia. Próby palenia hery z czegoś innego to marnowanie czasu i pieniędzy.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Na przemycie i sprzedaży narkotyków mogli zrobić miliony

Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł.
  • 878 / 169 / 5

15 czerwca 2019AlienForms pisze:
...
Niestety doskonale wiem co się wtedy dzieje. Dlatego gdy napisałeś "regularnie wbijam się w tętnicę" pomyślałam, że ktoś może uznać to za dobry pomysł. Zdecydowanie nim nie jest.
  • 463 / 45 / 0

Właśnie obudziłem się z pięknego,dlugiego noda.. przygrzałem coś koło 120 mg zdążyłem schować sprzęt i jak mnie poskładało zapomniałem ze wieczorem brałem sedam ,który jeszcze spotęgował herkę..miałem klienta który chciał kupić produkt,zareklamowałem towar,zapakowałem wziąłem z kasy reszte do 50 złotych ,idę do gościa z towarem i resztą i nagle budzę się na krześle.. oczywiście nikogo niema..nod ale kurwa taki realistyczny że szok.. :strzykawka: %-D
  • 67 / 2 / 0

Mam vitC w AMP do wlewów.Można w tym zagotować browna ? Nie trzeba by wtedy nic dodawać itd
  • 24 / 1 / 0

Możesz spokojnie takiej użyć, będzie git - co po niektórzy walili pod wyciśniętą cytrynę i wodę z kauży i żyją (ale nie polecam, ryzykowne, mało zdrowe), a mając takie AMP możesz powiedzieć, że masz luxus bazę do górowania.

'mało zdrowe' to mało powiedziane, to są zachowania skrajnie niebezpieczne i nie nalezy ich powtarzać jeżeli w jakimkolwiek stopniu użytkonikowi zależy na życiu czy zdrowiu//picabia
  • 90 / / 0

Można i to nawet zdrowiej dla żył Ci wyjdzie :)
  • 67 / 2 / 0

No właśnie też tak myślałem, ale wolałem się upewnić czy jakiś syf się nie wytrąci czy coś.
  • 463 / 45 / 0

W Norwegii w punktach dla narkomanów wydają wit c w saszetkach do kompletu ze strzykawką ,igłą ,wodą ,filterkiem i wacikiem.Browna bardzo dobrze się rozpuszcza w witaminie c,nawet jak trochę pójdzie pod skórę to nie szczypie jak przy kwasku. Tej w proszku to sypałem zawsze tyle samo co helu.
  • 24 / 1 / 0

Mam do Was pytanie z innej beczki - chodź pewnie ono już wcześniej padło, ale trochę cieżko przekopać ponad 500 stron tematu. W szczególności pytanie adresowane jest do bardziej obeznanych w temacie: jak długo można przechowywać browna w formie proszku/kości i w jakich warunkach by nie stracił on swoich magicznych właściwości?
Drugie pytanie jest podobne lecz dotyczy browna w formie kropli rozpuszczonej na lotnisku - jak taką zakonserwować dla potrzeb długotrwałego przechowywania?

Wiem, że z perspektywy kogoś wjebanego w ten kanał to absurdalne pytania - no po jaki wał przechowywać dłużej towar jak przecież w zasadzie nidyrydy bo zawsze leci na bierząco, ale moja perspektywa jest zgoła inna i czemu innemu służy.
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata