Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 348 / 22 / 0

Szczerze to jak masz dobry temat z PL to temat z UK czy z Niemiec czy z Holandii sie chowa. Owego czasu temat z Amsterdamu kolega kopsnal. Litosci po prostu. Lipa byla.
O temacie z UK to z bliska kolezanka rozmawialem i porownywala. To bez dwoch zdan powiedziala ze nawet sie nie spodziewala ze tak slaby jest tam temat.
2 PL jest cholernie dobry sprzet pod warunkiem że nie trafisz na pomieszańca. Bo przylatuje to w jakosci swietnej a dalej to juz zalezy od tego co kto z tym zrobi lub nie zrobi.
  • 2248 / 335 / 0

23 kwietnia 2019Fastriaxiar pisze:
Podobno Ozzy Osbourne wciągał prochy swojego dziadka czy tam kogoś. Dziwne zjawisko ogólnie ja bym już bardziej był rozczarowany wiedzą że i tak nie zadziała
Tak samo pewnie jak to, że zjadł nietoperza czy tam odgryzł gołębiowi głowę na scenie itp ;) W tamtych, zamierzchłych już czasach, kiedy nie było internetu to takie 'mity' rozchodziły się szybko i bez weryfikacji. Zresztą bardzo często autorami tych 'newsów' byli sami artyści czy inni celebryci, bo jak wiadomo, nie ważne jak mówią byle by mówili. Ozzie zresztą kiedyś wyjaśniał jak to naprawdę było z tym gołębiem... Na Netflixie jest teraz całkiem niezły film o Motley Crue - "The Dirt" i tam znowu najebany Ozzie wciaga do nosa mrówki przy basenie ;) No równie ludzią odpierdala ale jeśli chodzi o celebrytów to sporo tam jest wykreowanych mitów.

A co do pukania wody to i mi się zdarzyło na skręcie.. nic nie pomogło oczywiście ale kurwa ten przymus przyjebania czegoś jest po prostu przeogromny...

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Jak policja administratorów narkotykowego bazaru znalazła i zamknęła

Choć wielu przestępców jest ciągle na wolności, to wygląda na to, że administratorzy sklepów z narkotykami w sieci Tor konsekwentnie wpadają w ręce organów ścigania. Jakie błędy popełnili bohaterowie tej historii?
  • 37 / 5 / 0

Siema, czy to normalnie, ze po iniekcji h robia sie takie stwardnienia tkanki ( gulki takie) czy moze moja trzesaca reka spowodowala wypadniecie igly z kabla? Prawie za kazdym razem mialem takie cos, nie wiem od czego, a wprawiony jestem np. Przy majce nie zdarza mi sie podskornie jebnac. Dawno nie mialem do czynienia z h, okolo miesiac i wszystko jest juz w normie jakby co. Pozdro
  • 2248 / 335 / 0

mi się robią
  • 37 / 5 / 0

To zapewne przez ten kwasek jak przypuszczam
  • 348 / 22 / 0

Ale to Ci sie wchłonie. Tak zwane "boki" jak nie trafisz/wyskoczysz z żyły tez sie wchłoną tylko dluzej to potrwa.
  • 870 / 168 / 5

16 maja 2019PeaceYo pisze:
Siema, czy to normalnie, ze po iniekcji h robia sie takie stwardnienia tkanki ( gulki takie) czy moze moja trzesaca reka spowodowala wypadniecie igly z kabla? Prawie za kazdym razem mialem takie cos, nie wiem od czego, a wprawiony jestem np. Przy majce nie zdarza mi sie podskornie jebnac. Dawno nie mialem do czynienia z h, okolo miesiac i wszystko jest juz w normie jakby co. Pozdro

To jest podanie śródskórne, gdy płyn zalega między kolejnymi jej warstwami. Przy podaniu podskórnym rozszedłby się równo, jak na przykład szczepionka czy insulina. Może nie odciągasz tłoczka wyciągając igłę i ostatnie krople trafiają poza naczynie.
  • 131 / 8 / 0

Brałem przed chwilą jakieś 50mg helu iv. Jakość chyba dobra bo piegus z uk zachwalany w komentarzach. Ale dziwi mnie moja reakcja .
Wstrzyknąłem dobrze a pojawiło sie po chwili mocne zaczerwienienie w okolicy wkłucia i troche wypukła zrobiła sie okolica na zgięciu łokcia.
Na pewno trafiłem w żyłe bo nic nie bolało jak wtłaczałem. Jak trafie obok to momentalnie czuje ból i przestaje.
No i zaczęła mi sie czerwienić cała ręka, potem wystąpiły mi takie plamy na klacie pod szyją.
Potem weszła z opóznieniem fajna sedacja i lekka euforia.
Zdziwiłem sie działaniem bo podobno reakcja histaminowa nie występuje wnioskując po waszych wpisach, a mnie to spotkało i było niezbyt przyjemne.
Dodam że mam małą tolerke i to chyba powód tej sytuacji.
Spodziewałem sie wejścia wspaniałego i cudownego i zwijania sie z rozkoszy a było średnio ,jakbym brał kodeine z błyskawicznym uwalnianiem.
W życiu zjadłem jakieś 1.5g heroiny u ostatnio miałem przerwe miesiąc.
Myślicie że jak wezme jeszcze pare razy to działanie troche sie zmieni i będzie bez tej reakcji histaminowej czy lepiej sobie dać z tym spokój bo tylko sobie żyły zniszcze i ryzykuje uzależnieniem fizycznym?
Her3 zamówiłem od vendora z UK, pachnie mocno octem i dostałem grama w takich kamykach piegowatych , więc chyba nie był towar mocno cięty?
Dodam że ostatnio miałem here z niemiec i działało inaczej, delikatnie dla ciała i faza była taka lżejsza w porównaniu do tej. :zły:
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 72 uczestników Wejdź na czata