Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 5697 Strona 549 z 570
Rejestracja: 2018
  • 1374 / 190 / 154


No ma się rozumieć, ale PST przygotowuje się zwykle w wiadomym celu. :-D
Rejestracja: 2018
  • 1374 / 190 / 154


11 października 2018Maykel85 pisze:
11 października 2018taurinnn pisze:
Z tym, że pukając uliczną helupę tak naprawdę nie wiesz, co pukasz, bo nigdy tak naprawdę nie wiadomo, ile jest procent helupy w helupie :-D Fakt, że z makiem jest mnóstwo roboty, i to żmudnej, ale przynajmniej wiesz, co zapodajesz.
Co ty cenzura pierdolisz? To wymien mi skład maku powiedzmy Tesco 05/11, mocarza z końca 2016 roku, którego ja tu podalem. Ile kody, papweryny, morfiny etc. jest w tym maku? Lub w ktoryms obecnym?
Jak masz pierdolic głupoty to zamknij ryj i nie pisz głupot leszczu.

wycięty wulgarny i skrajny offtopic
Nie chodzi mi o znajomość zawartości procentowej poszczególnych alkaloidów w maku, ale o obecność wszelkiego rodzaju ,,dodatków” / ,,wypełniaczy” (typu strychnina, kofeina itd.) w ulicznej heroinie, w przeciwieństwie do znajomości użytych przy samodzielnej produkcji PST składników.

Protip: Uważaj na słownictwo.

Usunąłem Ad Hominem w stronę taurinnn oraz inne wycieczki Maykela - GGAllin

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Badanie roli intensywności oświetlenia w uprawie konopi ujawnia kilka ciekawych faktów

Połączone badanie naukowców z kanadyjskiego Uniwersytetu Lavala i Greenseal Cannabis Company, producenta medycznej marihuany, potwierdzają ścisły związek pomiędzy intensywnością oświetlenia i wysokością plonu w uprawie konopi indoo
Rejestracja: 2010
  • 3149 / 248 / 0


Miałem jedną przygodę z heroiną, ale to gówno siedzi nieźle w psychice. Powrót do kodeiny równał się z niedogrzaniem i koniecznością zwiększenia dawek do 600 mg kiedy to 300 mg mnie robiło.
To nie jest tak niewinne jak koda. Zmienia osobowość w skali podobnej do ketonów. |Nie jesteśmy sobą pod wpływem a jak się skończy to jeszcze bardziej.
Działanie nie jest jakieś mega wybitne, serio to spodziewałem się chuj wie czego, ale gdybym jeszcze ze 2 ,3 dni poleciał na heroinie to byłbym wjebany na amen.
Tylko politoksymanii zawdzięczam nie wpierdolenie się w ten temat !: )
Dodam, że wg. mnie GBL ma większy potencjał uzależniający niż hera, ale to są odrębne predyspozycje :)
Rejestracja: 2009
  • 1748 / 213 / 0


Panowie, trzymajcie się tematu. A poszczególne tematy poruszajcie w dedykowanych wątkach (np. efekty uboczne po oksykodonie). Do luźniejszych dyskusji w obrębach wątku (i analogicznie do innych wątków ogólnych itp) służą wątki będące knajpami. Następną nawałnicę offtopicu będę nagradzał ostrzeżeniem.

Posty poleciały do mojego śmietnika


Ps. Browna się rozrabia zwykle z mannitolem, żeby było go "więcej".
Rejestracja: 2013
  • 331 / 22 / 0


Jesli jest gosc ktory sam cpa i handluje to wiadomo ze bedzie zawsze wałował temat bo bedzie mu zawsze mało. Ja nigdy od takich ludzi nie bralem bo widzialem po znajomych jakie dziadostwo dostawali i do tego nie rzadko walek ze nic nie dostali tzw. wyjebka.
Rejestracja: 2015
  • 1157 / 123 / 0


Ja już wiem kto to! thx200 -> Edziek1937239109 (cyfry przypadkowe, nie pamiętam tych z tamtego nicka). Przecież to jest dokładnie ta sama osoba. Ten sam styl wypowiedzi, ta sama chora mania na temat opiatów, te same debilne pytania zadawana dziesiątki razy mimo, że dostał już odpowiedź dwie strony wcześniej. I te same groźby, że zrobi sobie krzywdę, bo a to ktoś był niemiły, a to ktoś mu nie chce powiedzieć jak sobie załadować hel w kabel. Ja się z tego wypisuję, już raz dostałam miesięcznego bana za to, że chciałam uświadomić ludziom z tego Forum, jakim idiotą i osobą chorą psychicznie jest ten koleś. Z resztą później wysłał do jednego z modów swoje żółte papiery i żądał mojego perm bana pod groźbą zabicia się, jeśli administratorzy tego nie zrobią. To samo radzę Wam - olać i nie wdawać się w dyskusję ani nie udzielać raz.

By powstrzymać offtop o niereformowalnym debilu to będzie o herze. Po 2-3 razach z jasnobeżowym sortem, dostałam ciemny, prawie że czarny w grudzie ciężkiej do skruszenia w palcach, słabo się też rozpuszcza. Trochę się zawiodłam tym widokiem, ale tylko na chwilę. Bo po przerobieniu już widziałam, że będzie dobrze tłukło po bani, bo kolor po ugotowaniu na to wskazywał. I nie pomyliłam się. Po dawce testowej, wzięłam jeszcze trochę i sieknęło jak trza! Porównywalne do beżowego, ale bardziej noddogenne w mojej opinii. Obecnie też siedzę noddując i widząc przez mgłę to, co piszę. I zastanawiając się co napisać dalej. Dobre gówno. Jednak to źródło zawsze ma gówno na poziomie 7-9/10. Biada mi...
Rejestracja: 2010
  • 2189 / 310 / 0


@hexe hahahha no zupełnie o Edku zapomniałem ;) Nie wczytuje się teraz w forum jak kiedyś ale Edzio to chyba zadawał 2x więcej pytań niż ten nowy ;) Edek to było jedne wielkie "100 pytań do" ;) Aż sobie przejrzę posty tego thx'a ;)
Rejestracja: 2017
  • 82 / 7 / 0


heroina ma jakiś zapach czy jest bezwonna??
Rejestracja: 2015
  • 135 / 2 / 0


Ma, ale ja bym nie wiedział do czego to porównać :P .
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0


Ma, ale w sumie nie jest to jakiś zły zapach. Poza tym nie wiem jak Wy, ale dla mnie przyjemne jest to żarcie w nosek po wciągnięciu.
Posty: 5697 Strona 549 z 570
Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: malachite i 4 gości