Heroina - wątek ogólny

Dyskusja o głównym alkaloidzie opium, oraz jego półsyntetycznej pochodnej.
Więcej informacji: Morfina w Kuchni [H]yperreala,Heroina w Kuchni [H]yperreala

Moderator: Opioidy

gazyfikacja plazmy

75
21

AlienForms pisze:
15 lipca 2018
gazyfikacja plazmy pisze:
15 lipca 2018
To tylko po podaniu iv ładujemy heroinę a każda inna droga to majka ?
Przy po i pr wchłaniansię majka. Nos, wapo, igła. Tylko

Nozer

84
25

Jak to jest z tym nosem? Z kąskiem trzeba wciągać? To nie ma prawa zadziałać przecież

"Piłem w Anglii, Norwegii, Holandii, wiem kim są streetworkerzy. Tylko ty źle zadajesz pytanie. Pytasz, co oni mogą zrobić. Oni nic nie zrobią bez ciebie. To ty, ja, każdy kto ćpa czy pije musi chcieć. Ale kiedy chcesz i masz ich pod ręką, bo podali ci butelkę wody, to jest jakoś inaczej. Bardziej po ludzku."
"To przedstawiciele klasy średniej, którzy towarzysko biorą kokainę, podsycają przemoc gangów na ulicach Londynu" - twierdzi burmistrz brytyjskiej stolicy, Sadiq Khan.

gazyfikacja plazmy

75
21

Z kwaskiem może nie :) Jakbym wciągał to sól, ale nie próbowałem. Jak brałem kodę zażyłem donosowo acetylowane opium, działało chyba. Poszła zupa do yego i opium palone (to acetylowane próbowałem palić...), więc nie potrafię ocenić jak mocno działało. Na pewno byłem miło zrobiony wtedy. No ale piłem zupę, która działa na pewno. Co jakiś czas ludzie tu piszą o wąchaniu, że działa, nawet brąz, ale słabiej niż palony.

lol

82
7

jezus_chytrus pisze:
09 lipca 2018
10% to dość optymistyczny wynik.
ok 30% wychodzi z tego co kojarze

AlienForms

242
102

teoretycznie heroin base czyli nasz braun donosowo działać nie powinien bo potrzebuje kwaśnego środowiska, żeby się rozpuścić. Parę razy waliłem donosowo w jakiejś awaryjnej sytuacji ale nigdy na mnie to nie działało. Tylko miałem zapchanego nochala i zatoki z takim chujowym posmakiem i spływem. Natomiast niektórzy twierdzą, że coś ich tam robi i że podobno w nozdrzach potrafi być na tyle kwaśno, że coś tam się rozpuści, coś spłynie do żołądka itp... Więc działać pewnie działa ale straty są kosmiczne.... Z tego co widziałem na filmikach z Afgańskimi czy Pakistańskimi ćpunami to oni wąchają hel. Z tym, że mają pewnie sorty prosto z Talibskich labów z taką czystością, że lepiej ich robi donosowo ze wszystkimi stratami niż iv naszego ulicznego ;)
Tamte ich sorty to zawsze są jaśniutki proch, żadnych brązowych, ciemnych kości - jasny pył. Ale jak wrzucają na folię to momentalnie robi się czarny jak smoła bąbel i co ciekawe, dosyć słabo pływa po tej foli. Czyli pewnie mają jeszcze nie zmieszane z kofeiną i innymi syfami. Czuję, że taki sort prosto spod Kabulskiego mostu to mógłby mnie wylogować z tej rzeczywistości ;) Ćwiara za 2 dolary też by nie pomogła ;)

munieslaw

3
4

gazyfikacja plazmy pisze:
15 lipca 2018
munieslaw pisze:
01 lipca 2018
No nie wiem czy jak ktoś wali heroinę to nie jest samo w sobie większym problemem niż "bycie pedałem bo zapodało się doodbytniczo" XD
A tak serio, po podaniu p.r. nie wchłonie się heroina tylko morfina (odłączą się grupy acetylowe). Można herę wąchać jak boisz się igieł albo zrobić do palenia. Robisz sposobem podanym przez SD i zalewasz nawet niewysuszoną z bezetu roztwotem węglanu sodu. Odsączasz, suszysz. Możesz kombinować z dodatkami, żeby lepiej pływało, ale tu nie mam doświafczenia. Dobtze dać kofeinę, do kupienia w necie. Nie używaj kofeony z kapsułek ze sklepu znodżywkami, nie topi się, nie chce się waporyzować. Zwykła, czysta topi się rewelacyjnie i ładnie paruje.
Nie tyle boje się igieł bo już całkiem sporo zastrzyków sobie robiłem (pewnie jak na ten temat mało :D), tylko powiedzmy, że nie do końca ufałem temu co stworzyłem tą metodą SD z tematu o acetylacji. Przerobiłem ostatnio 1 tabsa mst 200 i PR W OGÓLE nie działał, twierdzisz, że tą metodą hel się nie wchłonie ? Niestety zmarnował się przez to :( To by wyjaśniało wiele, bo dosłownie nie wiem co zjebałem, może wyszedł mi dobry towar. Też bałem się przekręcić bo jak ten przepis ma tam 70-90% efektywności, a ja jakiejś super tolerki nie mam to walenie IV jest dość ryzykowne. Chciałem to PR najpierw, żeby przetestować jak mnie robi dana dawka.

GalHeronim

1
3

Nie mając sprzętu laboratoryjnego, którym sprawdzisz czystość niewiele możesz ocenić ale możesz przyjąć to co Ci wyszło iv zakładając, że przeróbka Mst tą metodą wyszła Ci zajebiście - tym sposobem ładuj mniej i ostrożniej by na dzieńdobry nie przedawkować. Załóż, że tabs Mst przereagował w 90% i na podstawie tego ustal bezpieczną dawkę. Zawsze można dorzucić jak będzie za mało. Odjąć się nie da.

Maykel85

103
72

Z MST200 kumpel robil kiedys 10 centow acetylowanej majki to 2 centy przy wyrobionej tolerce robily dobrze. Należy przyjąć, ze hel jest 4-5 razy mocniejszy od morfiny. Po acetylacji mamy tam do tego kilka alkaloidow, które w polaczeniu mogą dzialac jeszcze silniej. Tak, ze jakby mi zostało 10ml z acetylacji 1 tabsa MST200 to przy jakiejś tam tolerce i kontakcie z opio brałbym 1ml max, na początek może nawet 0,5ml- można dolac wody jak chce się więcej wstrzyknąć. Ogolnie te 0,5ml proponuje żeby zobaczyć jak taka mieszanka alkaloidow na nas akurat zadziała. Jak napisał kolega wyżej, dolozyc można zawsze, odjąć się nie da.

munieslaw

3
4

100 mg morfiny iv robi mnie tak średnio, więc jakaś tam tolerka już jest. Ale może nie będę szedł na całość z helem, dokończę blister mst i spróbuję jakąś przerwę zrobić, żeby się nie wpierdolić na maxa.

AlienForms

242
102

do speców albo do osób co mają jakieś pojęcie o temacie: jaka jest różnica między acetylowaną morfiną a heroiną ? O ile jest jakaś w ogóle ? Z tego co tam kiedyś czytałem to w takim brownie (zakładając, że mamy sampla prosto z Talibskiego laboratorium i z generalnie bardzo dobrego sortu) to w składzie znajdziemy:
70% diacetylomorfina
15% morfina która nie została zacetylowana
10% 3/6 MAM's
pozostałe% koda, rożne inne nie przereagowane komponenty i syfy.
Nie jestem pewien i nie pamiętam teraz czy czasem nie było odwrotnie tzn. te 15% to były MAM'y a 10% morfina.
To było odnośnie heroin base czyli Afgańskiego browna. A w przypadku #4 u nas nazywanej białą heroiną czyli heroina w formie soli HCL która rozpuszcza się w wodzie bez żadnych kwasków i nadaje się do wąchania było jakoś tak:
80-85% diacetylomorfina
i reszta jakoś podobnie jak wyżej tylko oczywiście stosunkowo mniej. No i taką helupę HCL można naprawdę bardzo doczyścić gdzie diacetylomorfina będzie nawet 92-93%.
A jak to wygląda z acetylowaniem morfiny z MST'ków ??

Wróć do „Morfina i heroina”
Na czacie siedzi 42 uczestników Wejdź na czata

AwatarPierwotnyWilk  Awatarunknown  AwatarKucharzMietek  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  AwatarxSzuLeRx  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarWincent  Awatareliot  AwatarMendeleev  AwatarMondengel  AwatarObrazoburca  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  Awatarbbk  AwatarCzarli Hustle  Awatarowerfull  AwatarInfamis  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarBlackHoodie  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarJakub777  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarnexu  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  AwatarHexaCentauri  Awatarrozgar  AwatarSem  f6fb060a8ce761dddd1b5da34e873adbstatyczny  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  3d9ee44a2076e91a7c099d105064dee8vicmcpherson93  AwatarCycuszek  Awatarmurdock777  AwatarDexPL  Awatarwolfster  AwatarGanjaBot