Dezoksyefedryna, metyloamfetamina, meth
Więcej informacji: Metamfetamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 13 z 14
  • 91 / 3 / 0

01 marca 2021Piorunos pisze:
Czy to normalne że przy wapo z piko jest taki biały osad na pipe?
Sanworld
Pewnie już znasz odpowiedź, ale dla potomnych zamieszczę ją %-D
Tak, to normalne. Ten biały osad to meth, która po vaporyzacji, jako chmura, schłodziła się od ścianek lufki i przez to osadziła się.
Osobiście polecam zatapiać je co 3 buchy, delikatnie ogrzewając ogniem, tylko do momentu stopienia, żeby się ten pyłek w kryształy zebrał. W ten sposób, gdy skończy ći się materiał, to z zatapiania osadu będziesz miał jeszcze w ch*j buchania %-D
Trochę czasu minęło odkąd zadałem tamto pytanie, teraz już jestem za dobrze obeznany ze wszystkim oprócz rails którego jeszcze nie próbowałem %-D %-D
  • 2134 / 324 / 0
Awatar użytkownika

A czy miodek (lepki materiał z drobinkami kryształów) można vaporyzować w methpipe ?
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 18 / 4 / 0

A czy miodek (lepki materiał z drobinkami kryształów) można vaporyzować w methpipe ?
Jak najbardziej. Woda, i rozpuszczony w niej materiał, odparują całkowicie, gdy temperatura osiągnie 100 stopni. W zasadzie każdy temat, po czasie, przejdzie, z dużych kryształów, we wspomnianą przez Ciebie formę, taka cecha higroskopijności %-D
Jedynie musisz mieć pewność, że nie dodali Ci, do niego, żadnego hydratu, jako dosypy. Ja dostałem, w środę chyba, zamiast materiału, sam hydrat, około 0,7, którego nie umiem zidentyfikować. Kryształy, gorzkie, ale taki dziwny smak mają, nie cierpki, jak ryż, tylko... jakby posmak metalicznej sody, NVM.
Po rozpuszczeniu w wodzie i odparowaniu jej, w przeciwieństwie do materiału, skrystalizowały się, bez widocznych strat. Podgrzewane same, topiły się jak materiał, ale jak dzisiaj podgrzałem sobie, z ciekawości, w lufce, materiał z nimi, doszło do spalania, a przed tym, jakimś cudem uwolniła się z nich woda, w postaci pary wodnej, i "Zajebała" prawie cały materiał, jaki tam włożyłem. A jak zostawiłem odmierzoną mieszankę 50/50, około 0,25g, na kilka godzin, to meth, dzięki swojej miłości do H20, oddzieliła część (Większość) wody z hydratu i się w niej rozpuściła.
Podsumowując:
Zanim zaczniesz polegać na informacjach od innych, sam sprawdź, najlepiej się uczymy na własnych błędach. Najwyżej stracisz te 80mg materiału
  • 1814 / 158 / 0
Awatar użytkownika
LiquidStranger
Kompetentny
Kompetentny

Siema, czy na patencie żarówka i opalanie nad płomieniem sprawdzi się do wapo? Ile ziaren dać, duże buchy? Ile trzyma?
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 18 / 4 / 0

Syp ile chcesz wypalić, ja zawsze pcham wszystko co chce przeznaczyć na palenie, resztę w liniach.
Buchy duże, trzymaj w płucach, cały "dym" to kryształ, opisywałem to w jakimś poście tutaj już szczegółowo. Trzymać może tyle co wciągnięte, jak więcej wypalisz. Większa biodostępność, chyba 90% około, niż sniff.
  • 7 / / 0

Siema, jak to jest z doznaniami po paleniu meth? Wciągałem to raz w życiu i oprócz mocnego i długiego speeda, suchości w ustach i ogromnego skupienia na tym co robiłem nie odczułem nic "ciekawego". Najbardziej interesuje mnie libido po meth bo każdy sobie zachwala że nie ma mocniejszego afrodyzjaku od meth ale po sniffie efekt był wręcz odwrotny a libido mocno zaniżone. Dlatego pytam jak ma się palenie meth do sniffa? Czy libido podczas palenia wyraźnie skacze że jest wręcz nie do pohamowania? Szczerze powiedziawszy jest to jedyny powód dla którego pytam. Chciałem doznać tego słynnego wystrzału libido i tej "zwierzęcej chcicy" a tu zonk po sniffie i to duży..
  • 18 / 4 / 0

W zasadzie każdy kogo znam, za pierwszym razem, nie wiedział nawet, że był na fazie. Ja też po pierwszej kresce nie odczułem nic nadzwyczajnego. Dopiero, po kolejnych razach i większych ilościach, odczułem, że działa i jak działa.
Co do Twojego pytania - osobiście uważam, że wciągane działa bardziej na libido, przez ten speed, lufka działa bardziej euforycznie, ale musisz się jakby chociaż trochę "nakręcić", potem z górki.
Najlepiej walnij sobie lajna, jak już poczujesz działanie, to zapal. Kilka dużych buchów, jak nigdy nie paliłeś, to przeczytaj ostatnie strony tego wątku, proste instrukcje znajdziesz. Nie bój się dużych buchów, jak zapełnisz całe płuca "dymem", to to jest taki "typowy" buch, nie duży, nie mały.
Jeśli dobrze pamiętam, to szczegółowo opisałem schemat palenia i doznania jakąś stronę, czy dwie, temu (Ale mogło mi się pojebać z innym wątkiem, nagrzany jestem %-D )
  • 323 / 25 / 6
Awatar użytkownika
Shrank23
Kompetentny
Kompetentny

Syp ile chcesz ? Bierz jak największe chmury ??... Błagam ,czy tu są jeszcze osoby ,które wiedzą co piszą ? Jak można radzić komuś ,kto pierwszy raz ma zamiar palić taką skrajną głupotę ( nie wspomnę o samym fakcie - vapovania ...) Jeśli zrobiłeś tak jak " kolega " radził to pewnie miałeś nie ciekawie ,że tak to ładnie ujmę. Dlaczego każdy myśli , że więcej ( na raz) znaczy lepiej ? Z tą substancją jest zupełnie inaczej a vapovanie ... nie rób tego , za mocno wciąga ,za szybko ma się " ochotę" dopalić pomimo ,że czuje się działanie . Takie zgubne cholerstwo ;(
  • 1382 / 134 / 0
Awatar użytkownika

A co z meth w proszku nie krysztale mogę to wapować w meth pipe?
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 323 / 25 / 6
Awatar użytkownika
Shrank23
Kompetentny
Kompetentny

Jaki problem ? Najlepiej spróbuj troszeczkę nie wiem na sreberku albo w lufce i zobaczysz jak się zachowa owy towar
ODPOWIEDZ
Posty: 132 • Strona 13 z 14
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.