BDO/1,4-butanodiol - Wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 637 Strona 64 z 64
Rejestracja: 2010
  • 356 / 26 / 0


Zastanawia mnie, dlaczego ktoś zabronił kupowanie GBL, tylki jakies pozwolenia itd. To idzie w kierunku dopalaczy ze powstawały analogi czyli co raz to bardziej smiercionośne specyfiki. Te kurwy w sejmach nie rozumią że mają tylko więcej krwi na rękach. Niech sami chamy przestana wódkę chlać.
Rejestracja: 2010
  • 3285 / 295 / 0


Ktoś czyści dalej ? Napiszcie jak żyjecie na tym.
Czy powiedzenie" mieć uśmiech jak na budyniu " jest prawdziwe ?
Piłem to dawno temu, tj. przed wakacjami ale znowu mnie kusi. Zapomniałem chyba, jakie to zdradliwe.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.
Rejestracja: 2017
  • 1371 / 221 / 0


mnie jakoś specjalnie nie urzekło i mimo łatwego dostępu nie zamawiam, jeśli nie ma giebla to po prostu nie piję. ostatnio poznałem baklofen i dużo lepiej sprawdza się on w charakterze substytutu G, bo butandodiol nie ma nawet połowy tego potencjału. owszem, działa, ale to nie jest to. baklofen jest łatwy do zdobycia i bardzo tani, a budyń jednak wychodzi drożej. przy baklo wystarcza mi 40-50 mg i załącza się świetny nastrój i przypominają się pierwsze razy z G.
Rejestracja: 2006
  • 327 / 4 / 0


Tylko trzeba mieć receptę...
Rejestracja: 2017
  • 1371 / 221 / 0

oczywiście, że trzeba, ale bardzo łatwo jest ją zdobyć. napisałeś to tak, jakby dostanie baklofenu było jakimś wyczynem, a on nie jest nawet lekiem psychiatrycznym, zapisać go może każdy. żaden lekarz nie powinien mieć specjalnych problemów z napisaniem na to kwitu, ten lek nie kojarzy się z niczym złym i jest on trochę inaczej traktowany niż np. benzodiazepiny. ja tam się zbytnio nie wysilam, bo mam lekarza, który pisze wszystko. zresztą jak ktoś ma z tym problem, to zawsze można kupić na czarno. wiele osób chwali substytucje/zamianę na baklofen, który kosztuje grosze zł. mimo że 1,4 jest nadal sporo tańsze od giebla, to i tak droższe od baklofenu oraz mniej "funkcjonalne". baklo to lek, który kupujesz w aptece. wyjątkowo łatwy do zdobycia i działa świetnie. mi na przykład on odpowiada dużo bardziej niż butanodiol, ale każdy ma swoje preferencje. sam dopiero niedawno zainteresowałem się baklofenem, ale mogę szczerze powiedzieć, że było warto.
Rejestracja: 2019
  • 5 / 3 / 0

Niestety każdy ma czas i chęci żeby chodzić po lekarzach i sępić recepty. Na czarno to można było kiedyś jeszcze ze 2 lata temu prawie wszystko kupić na wiadomym portalu ogłoszeniowym. Później się za to wzięli i teraz tam nic nie ma. Sam miałem przypał bo złapali gościa który sprzedawał i ciągali mnie jako świadka. Na szczęście bez sądu się skończyło bo gość miał żółte papiery.

Można też próbować szczęścia i zamawiać z Indii ale po pierwsze cena z komosu, a po drugie mała szansa, że przejdzie. Raz próbowałęm zamiawiać Seligilinę do DE i zamiast paki, dostałem list ze służby celnej... i mandacik 40e.

Kolego przodownik, czy mógłbyś możliwe szczegółowo opisać działanie rekreacyjne baklo? Jako, że to temat o BDO to w porównaniu do niego i do G. Dzięki z góry bo dałeś do myślenia i sam bym chętnie spróbował.
Rejestracja: 2017
  • 1371 / 221 / 0

swoje doświadczenie z baklofenem opisałem szczegółowo w jego wątku tematycznym. zajrzyj na ostatnie strony, sporo informacji tam napisałem. baklofen jest świetnym antydepresantem, przeciwlękowcem i motywatorem. dobry substytut giebla.
Posty: 637 Strona 64 z 64
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość