BDO/1,4-butanodiol - Wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 507 / 83 / 0

Zastanawia mnie, dlaczego ktoś zabronił kupowanie GBL, tylki jakies pozwolenia itd. To idzie w kierunku dopalaczy ze powstawały analogi czyli co raz to bardziej smiercionośne specyfiki. Te kurwy w sejmach nie rozumią że mają tylko więcej krwi na rękach. Niech sami chamy przestana wódkę chlać.
  • 3629 / 439 / 0

Ktoś czyści dalej ? Napiszcie jak żyjecie na tym.
Czy powiedzenie" mieć uśmiech jak na budyniu " jest prawdziwe ?
Piłem to dawno temu, tj. przed wakacjami ale znowu mnie kusi. Zapomniałem chyba, jakie to zdradliwe.

Syntetyczna marihuana w kopertach i grzbietach zeszytów (+video)

Funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Opolu udaremnili przemyt syntetycznej marihuany. Substancję w formie kryształków ukryto w grzbietach 5 zeszytów oraz nasączono nią trzy koperty adresowane do skazanych. Wartość zarekwirowanych ponad 6150 porcji została oszacowana na 250 tys. zł
  • 2092 / 558 / 0

mnie jakoś specjalnie nie urzekło i mimo łatwego dostępu nie zamawiam, jeśli nie ma giebla to po prostu nie piję. ostatnio poznałem baklofen i dużo lepiej sprawdza się on w charakterze substytutu G, bo butandodiol nie ma nawet połowy tego potencjału. owszem, działa, ale to nie jest to. baklofen jest łatwy do zdobycia i bardzo tani, a budyń jednak wychodzi drożej. przy baklo wystarcza mi 40-50 mg i załącza się świetny nastrój i przypominają się pierwsze razy z G.
  • 352 / 14 / 0

Tylko trzeba mieć receptę...
  • 2092 / 558 / 0

oczywiście, że trzeba, ale bardzo łatwo jest ją zdobyć. napisałeś to tak, jakby dostanie baklofenu było jakimś wyczynem, a on nie jest nawet lekiem psychiatrycznym, zapisać go może każdy. żaden lekarz nie powinien mieć specjalnych problemów z napisaniem na to kwitu, ten lek nie kojarzy się z niczym złym i jest on trochę inaczej traktowany niż np. benzodiazepiny. ja tam się zbytnio nie wysilam, bo mam lekarza, który pisze wszystko. zresztą jak ktoś ma z tym problem, to zawsze można kupić na czarno. wiele osób chwali substytucje/zamianę na baklofen, który kosztuje grosze zł. mimo że 1,4 jest nadal sporo tańsze od giebla, to i tak droższe od baklofenu oraz mniej "funkcjonalne". baklo to lek, który kupujesz w aptece. wyjątkowo łatwy do zdobycia i działa świetnie. mi na przykład on odpowiada dużo bardziej niż butanodiol, ale każdy ma swoje preferencje. sam dopiero niedawno zainteresowałem się baklofenem, ale mogę szczerze powiedzieć, że było warto.
  • 5 / 4 / 0

Niestety każdy ma czas i chęci żeby chodzić po lekarzach i sępić recepty. Na czarno to można było kiedyś jeszcze ze 2 lata temu prawie wszystko kupić na wiadomym portalu ogłoszeniowym. Później się za to wzięli i teraz tam nic nie ma. Sam miałem przypał bo złapali gościa który sprzedawał i ciągali mnie jako świadka. Na szczęście bez sądu się skończyło bo gość miał żółte papiery.

Można też próbować szczęścia i zamawiać z Indii ale po pierwsze cena z komosu, a po drugie mała szansa, że przejdzie. Raz próbowałęm zamiawiać Seligilinę do DE i zamiast paki, dostałem list ze służby celnej... i mandacik 40e.

Kolego przodownik, czy mógłbyś możliwe szczegółowo opisać działanie rekreacyjne baklo? Jako, że to temat o BDO to w porównaniu do niego i do G. Dzięki z góry bo dałeś do myślenia i sam bym chętnie spróbował.
  • 2092 / 558 / 0

swoje doświadczenie z baklofenem opisałem szczegółowo w jego wątku tematycznym. zajrzyj na ostatnie strony, sporo informacji tam napisałem. baklofen jest świetnym antydepresantem, przeciwlękowcem i motywatorem. dobry substytut giebla.
  • 352 / 14 / 0

Najlepiej kupić w sklepie z odczynnikami, dość tanio wychodzi. A tak to masz na Allegro na przykład. Albo na niemieckim ebay też jest.
  • 507 / 83 / 0

.
  • 507 / 83 / 0

Przyszedł mi zamarzniety. Z dwa dni sie rozmrazał w domowej temperaturze i jeszcze są grudy skrystalizowane. Strach próbować, wałek?
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 1206 uczestników Wejdź na czata