BDO/1,4-butanodiol - Wątek ogólny

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 734 / 99 / 0

Jak walisz BDO to koniecznie zbadaj głowę %-D
  • 3163 / 261 / 0

BDO może mieć zastosowanie w ciagach gieblowych by oszczędzić giebla i nie lac na noc . Teilorrtyzowanie z mojej strony. Olus na ogarniecie bani po stymulantach. Do cpania solo nie ma wielkiego potencjału...

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Zobacz „The New Normal”, marihuanową reklamówkę w reż. Spike’a jonze’a

"Szaleństwo? A może dobrostan?" – słyszymy głos narratora, oglądając zastygłych w bezruchu aktorów na planie "The Reefer Madness".
  • 283 / 1 / 0

Kiedys swego czasu, kilka lat temu wlasnie tak robilem, hydroxyzyna + 2-3 ml BDO i szlo przespac nawet 6 godzin czasem mimo ze lecialo w dzien ok 15 ml giebla a polewki byly juz po 2,5-3ml giebla heh sam bylem wtedy w szoku...
  • 3902 / 443 / 11

Co do sampla, którego otrzymałem to nic nie mogę w sumie napisać.
Lałem go będąc nawalony trampkiem, a na drugi dzień, wypiłem resztki (4ml) i obiektywnie to nic nie poczułem przy mojej tolerce. Ale buteleczka się przyda, nie miałem takiej.
  • 160 / / 0

Jabolman, przewidziałem taką odpowiedź xd
  • 160 / / 0

Jaka jest temperatura zamarzania BDO?
  • 166 / 2 / 0

16 kwietnia 2019Lesniczy pisze:
Około 18 stopni
  • 119 / 1 / 0

16 kwietnia 2019Lesniczy pisze:
Nie wiem jaka jest zamarzania, ale topnienia 5 na 6 źródeł podają od 19,5 do 20,1C.
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata