Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 853 / 60 / 0

Mam jeszcze pare listkow tego ale bralem bralem w dawce 150-200 dopiero zasypialem . Jak dla mnie szalu nie robi .
  • 222 / 52 / 0

Dobrze, że zdążyliście mnie przestraszyć działaniem i zastosowaniem tego specyfiku. To jest wymiatacz z dużą ilością uboków :D

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Dla osób palących marihuanę koronawirus jest bardziej niebezpieczny?

Palenie marihuany, nawet okazjonalne, zwiększa ryzyko wystąpienia komplikacji w przebiegu COVID-19. Mogą być one zagrożeniem dla życia pacjentów.
  • 603 / 60 / 0

To nawet nie jest dobry wymiatacz, bo po paru razach już nie usypia nawet tylko nie przyjemnie muli i nic więcej. W pewnym okresie jak miałem hardocorową bezsenność i zeszły mi wszystkie leki, zostało tylko to gówno chlor to jadłem naprawde końskie dawki i nawet nie zmrużyłem oka. Za to bolała mnie bania, brzuch i miałem omdlenia i mroczki przed oczami
Odradzam zawsze wszystkim te badziewie. nawet jak już po tym gównie uśniesz to wstaje się niewyspanym, zmęczonym i wogóle zmordowanym. Z moich obserwacji wynika że maksymalnie 2/10 użytkowników tego 'gówna' (bo lekiem nie nazwe) jest choć trochę usatysfakcjonowana z działania jego.

BTW, takie archaiczne, kretyńskie pseudo leki dawno powinny być stopniowo wycofywane z farmakologii, w 90 % przypadków nie ma najmniejszego sensu stosowania czegoś co na nic za bardzo nie pomaga a jedynie daje mnóstwo uboków i nerwów.
Działanie rekreacyjne? Nie ma mowy o czymś takim przy chlorze. Ma on działanie anty-rekreacyjne i bardzo znikome farmakologicznie, z tych co brałem gorszy chyba tylko rysperydon
  • 3 / / 0

Ktoś wie czy zadziała na mnie ema? mam plan odstawienia 2.5dnia przed zarzucenie
biorę 100mg
  • 1926 / 212 / 1

Ema? metamfetamina? metkat? Metaklefedron? Molly?
  • 3 / / 0

molly
  • 1147 / 159 / 0

można doznać czegoś sensacyjnego pijąc w krótkim odstępie czasu piwo po chlorprothixenie?
tzn ja wolałbym nie, pytam czy mi nie zaszkodzi? lub czy kumulacja będzie bezpieczna?
  • 222 / 52 / 0

@VERBALHOLOGRAM co Cię skłoniło, żeby brać ten lek ? Ja, jak o nim dostałem powyżej opinie od użytkowników, to za Chiny tego nie tykam.
  • 603 / 60 / 0

26 kwietnia 2020VERBALHOLOGRAM pisze:
można doznać czegoś sensacyjnego pijąc w krótkim odstępie czasu piwo po chlorprothixenie?
tzn ja wolałbym nie, pytam czy mi nie zaszkodzi? lub czy kumulacja będzie bezpieczna?
czegoś sensacyjnego można dostać od samego tego leku. ja chlałem na różnych neuroleptykach i antydepach i niepolecam tego, podwójne rozbicie i kac. chyba że jedno piwko faktycznie tylko to nic wielkiego się niepowinno wydarzyć. jest opcja że będą nudności , zawroty głowy i jej bóle, a w optymistycznym scenariuszu to piwo mocniej cie zmuli , tak jak byś wypił więcej troche.
  • 1147 / 159 / 0

Chciałem zasnąć i zjadłem ale jednak nie mogłem zasnąć około 15 chyba, i chciałem wypić piwo. no i po 100mg chlorprothixenu 2 tatry sprawiły że zrobiłem się bardzo senny no i wstałem wcześniej wyspany, ale faza to to nie była.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 1093 uczestników Wejdź na czata