Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1836 / 616 / 0

Dojadłem 25-tke, na 1h przed planowanym snem. Usnąłem szybko fakt po 23, przebudziłem się ok 7. Susza w ryju i muł straszny, a i wczoraj mierzyłem ciśnienie bo pikawa szalała ciśnienie spoko, ale puls 126. Próbowałem tego muła yerbą zbić, ale średnio się to udało, bo o 10 znowu uderzyłem w kime do 14. Kweta mi bardziej podchodzi jeśli chodzi o neurole jednak.
  • 781 / 112 / 0

Pakujesz 50-tkę na pierwszy raz i się dziwisz, że muł i sahara? Zaczyna się od najmniejszej dawki, jak nie pomaga to dopiero zwiększasz. To neurol, lepiej niż dobrze nie będzie.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

„Król kokainy” uciekł z więzienia przez dziurę w dachu

Morabito, nazywany „kokainowym królem Mediolanu”, był jednym z najbardziej poszukiwanych włoskich mafiosów z ‘Ndranghety. Klan zajmował się importem kokainy z krajów Ameryki Południowej do Europy.
  • 944 / 128 / 0

Ja pomimo że kilka razy skonsumowałem 300mg, czyli sześć 50tek, to też zaczynałem od malutkich 15tek.
  • 1836 / 616 / 0

Spoko luz nie dziwię się ubokami, rozpoznanie robiłem, teraz wiem że 1/4 tabletki na sen styknie.
  • 118 / 6 / 0

Bardzo dziwnie reagujecie na ten chlorprotiksen. Sam go żarłem po odwyku- 15 mg na noc plus 30mg hydro- to oprócz otyłości polekowej żadnych mułów nie miałem. Ale fakt faktem jak mój lekarz zobaczył poziom prolaktyny we krwi to pierdolnął na zawał :)
  • 1425 / 64 / 0

chlor to jeden z najlepszych neuro ( razem olanzapina i kwetiapina)
olanzapina dzialaniem przypomina chlora.
warto wspomniec ze chlor na lekkie dzialanie antydepresyje.
bez tolerki 50mg mi sie podoba dosc mocno, bo przypomina benzo be zbytniej sennosci.
a kwetiapina to jeden z najlepszych lekow nasennych (do dlugiego stosowania bez uzaleznizia fizycznego.
  • 1836 / 616 / 0

Czy po zaprzestaniu przyjmowania chlora, występują efekty z odbicia?
  • 1425 / 64 / 0

lekkie pewnie na pewno, ale raczej tylko w kwestii snu, bo tak ogolnie to odstawiasz i nic kompletnie sie nie dzieje z tym ze moze byc trudniej zasypiac.
  • 1836 / 616 / 0

Zamierzam brać 25mg na wieczór, przez max 1msc. Odstawka mj i kompletnie zryty zegar biologiczny.
  • 12 / / 0

Czy miks chlorprotiksenu z alko chociaz minimalnie zastąpi mi benzo? Muszę cos wziąć, żadnego benzo nie mam, jedynie chlorprotiksen, którego normalnie biorę 15mg na sen.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata