Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 817 / 97 / 0

spróbuj na początek 15 mg, ale licz się z tym, że te leki mają wiele skutków ubocznych. na drugi dzień można czuć się jeszcze mocno zamulonym.
  • 1040 / 132 / 0

Liczę się z tym, mam 5o-tki myślę o 25mg.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Proces za handel dopalaczami w tajnym sklepiku w Łodzi. Sąd wyrzucił publiczność

Na procesie oskarżonych o sprzedaż dopalaczy w tajnym sklepiku przy ul. Próchnika w centrum miasta w piątek w Sądzie Okręgowym w Łodzi zeznawali dwaj świadkowie: 46-letni policjant Paweł Ch. i 18-letni Marcin Z.
  • 518 / 29 / 9

Zacznij od ćwiartki, czyli 12,5 mg.
  • 1040 / 132 / 0

Powiem tak, wszystko co brałem, czy to dragsy, alko, leki, musiałem brać w wysokich dawkach bym poczuł działanie. Z neuroli brałem raz kwete 50mg i lekko mnie uspokoiła, dopiero po opale solidnej lufy mnie ścieło.
  • 1407 / 61 / 0

chlor to dobry lek, bez tolerki 50ka dziala jak uposledzone benzo hheee
  • 1040 / 132 / 0

Przekroiłem na pół 50-kę na więcej już nie próbowałem bo i tak się rozkruszyła. Jakieś 40 min temu zjadłem pół, oprócz lekkiego rozluźnienia i zmniejszenia wkurwu, nic więcej nie czuję.

Edit:
Dobre to, rozluźniło mnie, uspokoiło i senność mnie złapała. Jedyny minus to uczucie zatkanego nosa, jakbym katar miał.
  • 817 / 97 / 0

na mnie neuroleptyki bardzo nieprzyjemnie działają i skutki uboczne przewyższają korzyści. właściwie to jedyną korzyścią jest ta sztuczna, wymuszona senność, bo ja żadnego rozluźnienia nie odczuwam. trochę pomaga na gonitwę myśli jeszcze i to raczej wszystko. ja uważam, że rozważne stosowanie benzodiazepin może przynieść więcej korzyści.

a na uczucie zatkanego nosa po neuroleptykach polecam krople do nosa z ksylometazoliną bez recepty. tylko nie można za często psikać, bo potem może być ciężko oddychać bez kropli.
  • 1040 / 132 / 0

Mi działanie odpowiada, a ten zatkany nos puszcza już. Całkiem przyjemna substancja :extasy:
  • 1407 / 61 / 0

trzeba bylo zajebac 50-tke, a zatkany nos to norma przy tym srodku, dobrze miec krople.
chlor i olanzapina to fajne neurole, jak ktos ma smaki na benzo ale nie bardzo moze bo jest np a grancy wjbania to neurole mogą zapchac dziure i zrobic tak zeby nie brac benzyn albo wziasc duzo mniejsza dawke.

Sam bym sokolowal sobie chlora.
  • 788 / 91 / 0

Ja jak zjem okolice 200mg to tak mi suszy mordę że muszę chwilę żuć język żeby zebrać ślinę, albo wypić coś gęstego, np jakiś sok pomidorowy.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata