Chlorprotiksen - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 2332 / 462 / 0

No na pewno kasuje możliwość funkcjonowania na najbliższe 12h, z MDMA są pewne interakcje, ale wpływ na fazę niewielki.
  • 1179 / 92 / 0

03 sierpnia 2018paniania pisze:
Moj prychiatra zalecił od 1 do 3 tabletek 15mg na sen i w ciągu dni na napady paniki doraźnie. Alternatywa dla benzo 🙄 zobaczymy co z tego będzie
Niestety alternatywą dla benzo chlor nie jest i nie będzie żadną :rolleyes: przymuli , ale działanie przeciwlękowe w stosunku do benzo niestety żadne.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Leszno wie, jak pokonać dopalacze

Miasto w woj. wielkopolskim opracowało projekt zmian, wymierzony w nowe narkotyki. Teraz ruch po stronie posłów ;)
  • 1099 / 24 / 0

Prawda, uspokoic upokoi ale przeciwlekowo to praktycznie nie działa, a jesli już to minimlanie i na pewno nie zakryje leków jak sie odstawia benzo.

no ale całkiem dobry jest chlor ofolnie na wyciszenie i uspokojenie.
  • 9 / / 0

Witam. Dla mnie jest to jedyny środek po którym jak już zacznie działać muszę szybko gonić do wyra. Ani mirtazapina, mianseryna, olanzapina i kwetiapina nie działają na mnie nasennie. Po paru godzinach mocnego snu wstawałem w całkiem dobrej formie bez zamuły.
Użytkownik nieaktywny
  • 394 / 10 / 0

To gówno zamula nawet po jednej tabletce (50mg).
Omijajcie z daleka, rano człowiek jest niedojebany.
Ale fakt faktem zbija ciśnienie na ćpanie (jak wszystkie neuroleptyki?).
  • 300 / 21 / 0

Może dlatego że dawka na początek to 15, Nie 50 mg?
  • 799 / 98 / 0

Zbija bo usypia, człowiek nie ma nawet siły jakkolwiek zadziałać. I dokładnie z tymi dawkami jak Elkov21 pisze.
  • 3093 / 232 / 0

Swoją drogą ciekawe jak się czuje człowiek na neuro + MDMA. Zdaj relację.
  • 106 / 5 / 0

Jadłem ten lek w trakcie detoksu od alkoholu jak i w trakcie terapii odwykowej. Jedna czerwona tabletka na noc. Nie pamiętam dawki. 25 mg?

Faktycznie od razu "wyłączył" omany wzrokowe w nocy pod postacią rosnącego drzewa na środku pokoju czy chodzących ptaków. Niestety od razu też włączają się jego uboczne efekty. Ogromny apetyt wraz z zaparciami powodowały, że człowiek dostawał pierdolca. Jadł co popadnie a na kiblu raz na 4-5 dni. Do tego długo utrzymująca się otyłość polekowa.

W połączeniu z alkoholem człowiek wygląda i zachowuje się jak zombie. Wyglądałem jak dziecko z porażeniem mózgowym. Kciuki pozaciskane, dziwna mimika twarzy, dziwnie powykręcane stopy i ich palce.

W miksie z hydroksyzyną- to miałem na sen- ogromny problem ze stawaniem/budzeniem się, kiwanie się na boki, brak koncentracji. Dziwnie komponowało się to z kofeiną.

No i okres półtrwania. 6 dni przerwy to za mało, aby 3 Antki kopnęły. Kumulacja?
  • 918 / 126 / 0

21 sierpnia 2018Elkov21 pisze:
Może dlatego że dawka na początek to 15, Nie 50 mg?
Ja w szpitalu dostałem pierwszy raz doraznie od lekarza 50tkę, na jak ja to mu powiedziałem "dołowanie się zeszłorocznym śniegiem. %-D Podczas tego samego pobytu wyłudziłem jeszcze jedną 50tkę, ale argumentacja była taka że proszę jeszcze jedną bo świetnie się po tym poczułem. A już "na wolności" lekarz z przychodni dał mi opakowanie małych 15tek, i po miesiącu chyba testowania, ustaliliśmy dawkę 50mg na wieczór. Ale ja i tak często dorzucam. Mój rekord to 300mg na sen, ale zaznaczam że to był incydent i więcej się nie powtórzył, a ilości 200mg się nie boję, ale to tak że 100mg i za co najmniej pół godziny drugie 100. :old: :motz: :finger:
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata