Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 697 • Strona 70 z 70
  • 22 / 1 / 0

Na forum są jedynie szczątkowe informacje na ten temat, więc...
Jest sens mixu tramadolu z kwetiapiną? Nasili to sedacje i zmniejszy stymulacje? Na codzień biorę 50-100mg kwet. Mam pod ręką tramadol i zastanawiam się nad mozliwymi efektami/zagrożeniami. Coś o tym wiecie?

Przeniesiono do działu Miksy — CATCHaFALL
  • 163 / 21 / 0
Awatar użytkownika

Re: Apteka - miksy
Post
Zwiększa to ryzyko depresji oddechowej i drgawek. Ponadto w mojej opinii dodawanie neuroleptyków do opio nie jest w cale przyjemne, tylko niepotrzebnie zamula.
  • 3 / / 0

Re: Apteka - miksy
Post
tak, nasila sedacje ale w naprawde malych ilosciach musisz wziac(polecam 25-50mg jezeli masz tolerancje na 100mg i cie nie scina momentalnie. ale uwazam ze neuroleptyki i opio to nie jest idealne polaczenie bo jeden wiekszy nood- zasypiasz i budzisz sie juz po calej fazie, takze nie ma co ryzykowac.
  • 3 / / 0

Re: Apteka - miksy
Post
Jedyny sens jest mix tramal z 2. Mg klona.
  • 1 / / 0

Re: Apteka - miksy
Post
Siedze wlasnie zajebalem taki miksik
T:0 90mg DXM + 0.3 browarka 4.5%
T+1h 2mg klona
T+1.5h hydroksyzyna + 450mg kody

Wzialem jeszcze porzadnego łyka greenout;)

Robi sie milo

A co u was wariaty?
  • 663 / 39 / 0
Awatar użytkownika

Re: Apteka - miksy
Post
Z taką rozpiętością czasową to pewnie dobrze wszedł kodylion po DXM. Nie wiem jak ma się do tego Clonazepamum, bo nie praktykuję. Co do Green Out to nie skusiłem się na to póki co pomimo jakichś tam rabatów, które dostałem. Używam na co dzień olejków CBD / CBG, ale to nie dla porobienia się, tudzież łączenia tego z innymi narkotykami. hydroksyzyna zaaplikowana symultanicznie z K mam wrażenie, że nie rozejdzie się po kościach, aby dać efekt antyhistaminowy, ale może inne są intencje @piwoiskun.
  • 229 / 26 / 0
Awatar użytkownika

Re: Apteka - miksy
Post
75mg tramca + 20mg MPH (obie z rana)+ 300mg pregi + 450mg kody wieczorem - jest przyjemnie, ale myślicie, że po 3h można na spokojnie dorzucić jeszcze 10mg MPH i 150 pregi?
Prega, MPH brane na stałe, więc nie wywalają z butów
Nic nigdy nie było dla mnie zbyt dziwne.
Hunter S. Thompson Lęk i odraza w Las Vegas
ODPOWIEDZ
Posty: 697 • Strona 70 z 70
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.