Apteka - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2 / / 0

Co sądzicie o połączeniu MDMA+ zioło? Jaka kolejność ,ilość i czy to w ogóle ma sens wyjść?
  • 28 / 4 / 0

Ma, ja zawsze MDMA+ opór jarania, ale nigdy nie mogłam się upalić, więc przugotuj sobie duży pakiet, bo idą jak fajki : )) przynajmniej u mnie

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Zgłosił włamanie, znaleźli u niego dopalacze

14 grudnia 2018 roku mieszkaniec osiedla Retkinia zadzwonił na numer alarmowy policji, aby powiadomić o próbie włamania do swojego mieszkania.
  • 838 / 66 / 0

Wpadł mi do głowy jak na moje popierdolony miks.
Mianowicie niech to będzie np. majka, ale może to być jakiekolwiek noddowe opio + AVIOMARIN - DMH w narkotycznej delirycznej dawce. Nie dość, że powoduje zamułe to halucynacje więc mieszanka tego z noddami to mógłby być kosmos.

Oczywiście tylko teoretyzuje i wydaje mi się, że JEST TO BARDZO NIEBEZPIECZNY MIKS, ale pewności nie mam.
Znalazł się jakiś czubek, który kiedyś coś takiego zrobił %-D ?
  • 5334 / 375 / 0

@ControlPoliToxy
Przy Aviomarinie jak przesadzisz z dawka + opio po prostu uśniesz i prześpisz fazę.Nie polecam.
  • 1157 / 43 / 0

Ja miksowałem z DXM ;) 2 tabletki avio potrafiły spowodować, że przespałem tripa. Przy kodzie to już w ogóle musi być mocna senność.
  • 838 / 66 / 0

No ja też miksowałem z DXM avio.
Łap tra:
post2949822.html#p2949822
  • 1157 / 43 / 0

Mam pytanie. Co prawda miks, ale myślę, że tutaj szybciej mi ktoś odpowie.
Jak ma się sprawa w łączeniu benzodiazepin z mirtazapiną? Zaczynam się leczyć, ale stare nawyki zostały (ale je zwalczam). Jest to bezpieczne?

Drugie pytanie: Czy jak wypiję roztwór (nie ważne jaki), na bazie spirytusu - dawka tak do 2-4ml spirytusu to czy nie zaburzy to jakoś szczególnie działania SSRI (paroksetyny)?
  • 838 / 66 / 0

Byłem z pewnością pod jakimś wpływem rolek i waliłem mirte w dawkach common z psychonautwiki, żeby doświadczyć tych opisanych tam wizji. Efekt był taki, że wizji owszem doświadczyłem, ale kilkanaście h nie byłem w stanie podnieść się z łóżka i nic mi się nie stało.
Nie mam pojęcia co w wypadku, gdy chcesz się tym normalnie leczyć
  • 2145 / 382 / 0

Normalnie możesz łączyć.
  • 1157 / 43 / 0

Ale czytałem, że Mirtazapina nasila działanie benzodiazepin.

BTW. Nic nie czuję po 20mg klona oO

Dorzuciłem 6mg klonazolamu jeszcze.

PS. Nie wpływa to negatywnie na terapię SSRI?
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata