Narkotyk, który Ci się marzy.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 211 / 47 / 16

A mnie się marzy czyściuśieńkie, autentyczne PCP... I może jeszcze DMT - chętnie bym go spróbowała...
  • 31 / 3 / 0

koks, ale taki prawdziwy, a nie wyciągnięty z dupy Kolumbijczyka na lotnisku w Lizbonie.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Ks. bp T. Bronakowski: Alkohol jest najstarszym narkotykiem świata (+video)

Chociaż w czasach antycznych znano jedynie piwo i wino, zawierające niewielkie dawki alkoholu – od 2 do 3 proc. – to i tak można śmiało nazwać alkohol najstarszym narkotykiem świata – powiedział w felietonie „Myśląc Ojczyzna” na antenie TV Trwam ks. bp Tadeusz Bronakowski, przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych.
  • 334 / 22 / 0

DMT
  • 572 / 37 / 2

ayahuasca i metoksetamina, ale nie razem. XD
  • 145 / 7 / 1

PCP, oksymorfon, meskalina w formie krystalicznej
  • 38 / 7 / 0

W sumie największą euforię ze wszystkich substancji jakie próbowałem dała mi ketamina. To może PCP?
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata