Narkotyk, który Ci się marzy.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 7241 / 725 / 0

Dobry, czysty speed.Taki, ze wypierdala z butów na dobre kilkanaście godzin, gęba się nie zamyka oraz w chuj mocy -Superman
  • 4 / / 0

kokaina o.o

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Poszukiwani testerzy MDMA. Jacyś chętni?

Tym razem niezawodni naukowcy badać będą… testery wykrywające MDMA. Sprawdźcie, gdzie się zgłosić.
  • 379 / 14 / 0

kokaina dupy nie urywa, nawet I.V
  • 1602 / 308 / 0

Fenelzyna (łac. Phenelzinum) nieselektywny, nieodwracalny inhibitor monoaminooksydazy (IMAO). Pochodna hydrazyny o budowie zbliżonej do fenyloetyloaminy. Obecnie bardzo rzadko stosowana w leczeniu zaburzeń depresyjnych (preparaty fenelzyny nie są zarejestrowane w Polsce). Wywołuje, podobnie jak inne nieselektywne IMAO, groźne interakcje z innymi lekami oraz niektórymi pokarmami, wymaga stosowania diety ubogiej w tyraminę.

Uważa się, że fenelzyna, podobnie jak inne inhibitory MAO, wykazuję zauważalnie wyższą skuteczność przeciw depresji i lękom w porównaniu z bardziej popularnymi lekami, np. SSRI. O ile jej skuteczność jako leku 'pierwszego rzutu' jest nie większa od innych leków, o tyle znajduje zastosowanie w leczeniu depresji atypowej (skuteczność wyższa od imipraminy[6]), fobii społecznej oraz wtedy, kiedy inne antydepresanty są nieskuteczne. W USA, Hiszpanii, krajach Ameryki Łacińskiej, Kanadzie, Wielkiej Brytanii fenelzyna jest stosowana (nazwy handlowe Nardil, Nardelzine), mimo dobrego dostępu do innych leków.[potrzebny przypis]

Skutki uboczne stosowania fenelzyny powodują, że jest ona traktowana, podobnie jak inne nieselektywne i nieodwracalne inhibitory MAO, jako lek 'ostatniej szansy', jednakże ma stałe miejsce w terapii zaburzeń depresyjnych (firma Pfizer szacuje, że 'Nardil' przyjmuje przynajmniej 80 000 osób na świecie[potrzebny przypis]), szczególnie przebiegających z lękiem, z uwagi na jej unikatowy sposób działania (wpływ na układ GABA).
Nietypowo, ale serio ta trucizna mnie właśnie interesuje. Mogłaby zwiększyć jakość życia. %-D
  • 4 / / 0

Halik pisze:
A co dupe urywa? Bo ja bardzo chętnie xd
  • 1 / 2 / 0

1. LSD już od dobrych paru miesięcy w główce, po maturkach bym chciała, jak stresior zejdzie :lsd:
2. ayehuasca
3. speed, co by mnie wyjebau na kilkanaście godzin
4. ketamina
5. Bimbr z grzybków :grzybki:
6. DMT
  • 678 / 55 / 0

MXE taki sort preban uk gdzie 50 mg dawało oobe, podróże astralne, doświadczenia mistyczne, objawienia, ogólnie trip zmieniający życie, w moim przypadku na mega plus
  • 379 / 14 / 0

17 kwietnia 2019samiks10 pisze:
Halik pisze:
A co dupe urywa? Bo ja bardzo chętnie xd
mefedron, ewentualnie metkat w duuuuuuużych dawkach. koks i.v to taki półśrodek

Wracając do tematu - ja bym chciał opio z lekką psychodelą. Niby Kambo jest podobne, ale psychodeli to tam mało, natomiast poczucie czillu po tym całym wymiotowaniu, jak peptydy opioidowe wejdą jest jak bajka :korposzczur: takie to wszystko spokojne i naturalne...
Aha, no i Kambo urywa dupę. Dosłownie. To jakbyś ojebał najmocniejszy sos od kebaba w ilości kilku litrów - pali podwójnie.
Użytkownik zbanowany
  • 999 / 110 / 0

helem bym sie upalil z folii.
  • 502 / 39 / 0

Ten słynny acodin ale nie mam znajomości żeby ogarnąć :(

---------------------------------------------------

A tak serio to metylofenidat w dużych dawkach strzelony i.v, crack, jakieś dobre opio, nawet morfina ale w dużych ilościach

Scalono. taurinnn
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata