Narkotyk, który Ci się marzy.

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 6303 / 538 / 0

Laudanum
  • 6 / / 0

Z Wikipedii:
"Oryginalny przepis na Laudanum, opracowana przez Syndenhama:
sherry – 1 półkwarta
opium – 2 uncje
szafran – 1 uncja
cynamon – 1 uncja w proszku
goździki – 1 uncja w proszku
mieszać i gotować powoli w łaźni wodnej przez 2-3 dni, aż tynktura osiągnie odpowiednią konsystencję"
I masz Laudanum
Alternatywnie jakiekolwiek opio zapite mocniejszym winiaczem, albo lekką naleweczką %-D

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

WSA: Problemy alkoholowe kierowcy nie mogą być bagatelizowane

Z opinii lekarskich wynikało, że maszynista był uzależniony od alkoholu. Powinien być więc poddany leczeniu odwykowemu. Starosta słusznie więc uznał, że kierowca powinien zostać przebadany pod kątem ewentualnych przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów - orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gdańsku.
  • 166 / 24 / 0

NZT-48 / Jestem Bogiem. :)
  • 1523 / 245 / 154

Dwumetylotryptamina.
  • 26 / 3 / 0

21 grudnia 2018makabaka pisze:
Do tych "psychodelicznych benzo" oprócz zolpi i faktycznie lorazepamu który naprawdę działa na początku tak jakby zmieniając percepcję. Dodać należy jeszcze pregabalinę również bez tolerancji chociaż nie jest typowym benzo. Oglądając teledyski czułem się trochę jakbym "był" w tym ekranie jak po salvii czy małej dawce LSD, chociaż nie, aż z taką intensywnością.
No na mnie pregabalina działa w chuuuj dysocjacyjnie. Uczucie obcego świata itd.

@koniec off topu:
Ja to bym chciała spróbować:
-Metaamfetamina
-Szałwia wieszcza
-farmaceutyczna heroina w ampułkach
-Słynny z kowboji - Dilaudid (hydromorfon)
  • 115 / 13 / 0

jesli chodzi o przyszlosc to w dalekich planach mam DMT w "czystej" postaci , lub po prostu ayahuasca ,no ale poki co obawiam sie ze moze byc za grubo , w najblizszej przyszlosci przedemna wycieczka z LSD :)
  • 5 / 2 / 0

heroina *.* U mnie praktycznie nie dostępna *.*

A z takich bardziej przyziemnych marzeń, to po nocach śni mi się, ze wciągam amfetaminę xD Ale walczę ze sobą i nie biorę :D
  • 456 / 52 / 0

Marzy mi się szałwia walnięta z wiadra, z dwóch luf na raz. Ostatnio mam tez ochotę na jakiś opiat, a konkretnie morfinę. Raz, żeby tylko wpisać do ćpuńskiego CV.
  • 1374 / 119 / 0

no nie wiem,
może Powój hawajski i Kratom
w sumie metylofenidatu też bym spróbował
  • 32 / 6 / 0

^A Ćpunki nie????Ja bym chciał mieć po prostu z 10 odmian dobrego palenia
-Jack Herer
-White widow
-Orange
-Afgan kush
-shiva skunk
-Mr. Nice G13 X hash Plant
-hash Plant
-Four-Way
-White Diesel
-First Lady
-White ice
-Jack Flash
I miałbym wyjebane,na wszystkie narkołyki,tak każdego po 100g chciałbym mieć,żeby codziennie robić różne mixy,albo każdy skiff byby innym mixem np trzech odmian,albo wincyj
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata