Amfetamina - Oczyszczanie substancji

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

TMq

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 110 / 0

Spoko poczekaj jak odparuje i "białe" masz jadalne, co do reszty rozdupc i przepłukaj jeszcze raz tylko w czymś konkretnym. Od biedy jako zamiennik ipa może być spirytus również bezwodny (tzn spirytus 99 czy 98% z monopolowego).
Aceton powinieneś dostać w kosmetycznym tylko też zwróć uwagę bo są różne z mieszankami witamin, wody i huj wie czego ja kupowałem coś takiego: https://nowezakupy.pl/zmywacze/constanc ... 150ml.html
Nitro i inne mieszaniny odpuść, toluenem można dobrze się dojebać,. Zresztą w tego typu mieszaninach jest sporo syfu jak i w acetonie ze sklepu "malarskiego" a on zawiera wode.
...no a benzyne ekstrakcyjną łatwo akurat dostaniesz

Aha tylko żeby Ci do głowy nie przyszło suszenie tego w jakiejś mikrofali a tym bardziej nad płomieniem, co najwyżej jakiś wiatrak lub kaloryfer.
  • 246 / 24 / 0

Z tym suszeniem to oczywiście, wiem, że nie do mikrofali etc :korposzczur:
Idę zobaczę do sklepu z tą benzyna ekstrakcyjną bo z tym IPA z 40g zostało 25g białego.
Jak tu wstawić foty? To pokaże jak to wygląda wszystko.

Pomoc dla uzależnionych, bezpieczeństwo dla wszystkich

Ośrodki pomocowe dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych zawsze wzbudzają niepokój, ale w mieście trudno znaleźć lokalizację bez jakichkolwiek sąsiadów. Nie o to też chodzi. Miasto ma zarówno pomagać tym w tarapatach, jak i dbać o poczucie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Rozmowa z wiceprezydentką Warszawy Aldoną Machnowską-Górą.

Francja. Policja chwaliła się przejęciem ecstasy. Okazało się, że to żelki

Policja z francuskiej miejscowości Saint-Ouen pochwaliła się w mediach społecznościowych, że przechwyciła narkotyki, których wartość oszacowano na milion euro. Jak donosi dziennik „Le Parisien” , analizy toksykologiczne wykazały jednak, że zabezpieczone tabletki nie mają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych. Redakcja – powołując się na źródło zaznajomione ze sprawą – podaje, że w rzeczywistości funkcjonariusze przejęli zmielone żelki Haribo.

TMq

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 110 / 0

Normalnie, przecież wstawiałeś w innym temacie.
Tym razem posłuchaj może wcześniej napisanej rady i sprawdzaj na małej części materiału, dopiero jak pójdzie ok rób to z całością :korposzczur:
Poszukaj lepiej acetonu co Ci link wysłałem. Do końcowego czyszczenia wydaje się lepszy ze względu na swoją czystość (w tych z malarskich sklepów sporo może być zanieczyszczeń). Do tego aceton łączy się z wodą i ją szybciej odparowuje to samo IPA/metanol (ewentualnie etanol).
  • 246 / 24 / 0

Ok. Kupiłem jakiś aceton w sklepie z biżuterią, tipsami etc 99,6%
Taki spełni rolę jak należy?
Po ta benzynę też podlece jak trzeba.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

TMq

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 110 / 0

Powinien być git. Sprawdź na małej ilości. Z benzyną na razie odpuść. Na spokojnie. :korposzczur:
  • 246 / 24 / 0

W tym IPA brudnym zrobiło się coś takiego jak jakaś wata szklana. Słoik z tym był zakręcony, jak odkręciłem, zamieszalem i zostawiłem otwarty to tego już nie ma %-D
W każdym razie ogarnę zaraz normalnie foty to wstawię jak to wygląda przed i po.

TMq

Użytkownik nieaktywny
  • 622 / 110 / 0

Te "igiełki" to jest wytrącany towar z roztworu. Zostaw otwarty niech paruje a najlepiej do jakiejś wanienki przelej jak masz opcje.
Czekamy na foto. Przelałeś acetonem?
  • 246 / 24 / 0

Jeśli chodzi o ten aceton to widać różnicę.
Ogólnie to wszystko gitara. Dziękuję jeszcze raz za poradę.
  • 246 / 24 / 0

Cdn
  • 246 / 24 / 0

Próbowałem benzyną ekstrakcyjną i jest lipa, w ogóle nie oczyszcza materiału :/
Co może być nie tak?
Tak jak jest bezbarwna tak też momentalnie przelatuje przez filtry i jest bezbarwna.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata