Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1742 • Strona 170 z 175
  • 1158 / 420 / 0
Awatar użytkownika

@kodeiniarz777 2 lata to dość długo, ale jeśli był prawidłowo przechowywany to nie powinno się nic stać, najwyżej po prostu nie będzie działał.
  • 18 / 1 / 0

Siemanko, cześć.
Mam do was jedno zasadnicze pytanie, czy biorąc kwetiapine mogę smakować MDMA, ewentualnie użyć ją w celu zaśnięcia po przygodzie.
Z góry dziękuje za odpowiedź
  • 3741 / 485 / 0
Awatar użytkownika

Może być tak że MDMA na kwetiapinie nie zadziała.
"Only God can Judge me"
  • 373 / 44 / 0
Awatar użytkownika

Fajna sprawa że jak się juz troche przyzwyczaja organizm do kwety to jakaś mala dawka (1/4 lub 1/2 a z większą tolerka cała tabsa 25mg) + energetyk potrafi od biedy wyciszyć zamiast benzo
Jak ktos zamierza sprawdzać to raczej pod wieczór i w domu żeby nie bylo nieogaru w pracy/za kierownicą lub innej sytuacji gdzie warto ogarniać.
Ja juz nie raz brałem tak jak tolerke większą miałem i jechałem tylko na kwetiapinie będąc wcześniej na duzych dawkach pregi i klonach
  • 18 / 1 / 0

21 stycznia 2022serotoninowy pisze:
Może być tak że MDMA na kwetiapinie nie zadziała.
Właściwie nie chodzi mi o mix, tylko o to czy powiedzmy po nocy przespanej na kwetiapinie, MDMA zadziała normalnie.
  • 3741 / 485 / 0
Awatar użytkownika

Zakładam że bierzesz kwetiapine regularnie co noc? Wtedy MDMA może nie zadziałać, po jednorazowym wzięciu kwetiapiny na noc nie wiem, może zadziała a może nie.
"Only God can Judge me"
  • 1 / / 0

Cześć, w jaki sposób zejść z kwetiapiny? Biorę na noc 1x25mg lub 2x25mg ketrelu, niestety podejrzewam, że mam skutek uboczny stosowania (prawie 3 lata to już łykam, zacząłem od 100mg) - tj. wyraźnie słyszalne bicie serca, które jednak sprawia, że nie mogę zasnąć w nocy.
Próbuję się wspierać medyczną mj, ale nie pomaga mi się to na tyle odciąć wieczorem żeby zasnąć, ktoś ma jakieś doświadczenia?
  • 6 / / 0

To może jest arytmia. Zgłoś się do lekarza POZ i zrób podstawowe badania.
  • 18 / 2 / 0
Awatar użytkownika

Przed 2 tygodniami poleciałem circa 10 dni na tramadolu retard (250mg - 750mg na dobę) i do tego tydzień na klonach. Sytuacja była związana z atakiem bólu i powiązanymi obawami, ale istotne jest to, że 2 dni po zakończeniu leczenia, antybiotykoterapii itp. robiło się już lekko grypowo i pojawiła się ta przeklęta bezsenność z odbicia, która jest dodatkowo wzmacniana MPH 10mg - 20mg doba w dni „on”, na ADHD.

25mg kwetiapiny położyło mnie spać i jakkolwiek trochę otępiały (MPH jeszcze nie wjechał), czuję się wyspany i generalnie OK. W przeszłości stosowałem zwielokrotnioną dawkę na zejściu z niezdrowego ciągu na alprazolamie. To interesująca substancja.
:tabletki: :papieros: :skret: :lsd: :kawa: :grzybki: :kreska:
Stop animal holocaust
  • 5 / / 0
Awatar użytkownika

Nie wiem czy pisze post w dobrym miejscu ale jest to mój drugi post i jeszcze za bardzo nie ogarniam tej stronki xD Otóż biore 300mg kwetiapiny na noc - bez niej nie usne. Zastanawiam że czy można wziasc kokaine a po kilku godzinach kwete zeby sie "uspokoic" a przedewszystkim zasnąc? Czy jest to bardzo niebezpieczne połączenie?
Z góry dzięki za odp
ODPOWIEDZ
Posty: 1742 • Strona 170 z 175
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.