Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1693 • Strona 168 z 170
  • 262 / 30 / 0
Awatar użytkownika

Mi kwetiapina nie raz siada na serce również to dość normalne. Wnioskuje z relacji znajomych.

Ja w akcie desperacji właśnie o 3 w nocy skruszyłem pół tabletki na sniff żeby usnąć chociaż na chwile skoro 6-19 jutro zapierdalam %-D
  • 235 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Jednak tylko pierwszego dnia serce mi tak wariowało, wczoraj było prawie normalnie, tylko przy nagłym wstawaniu i kiedy w nocy lazłem do kibla trochę za bardzo przyspieszało na chwilę.
  • 69 / 3 / 0

Dlaczego Amisulpryd w połączeniu z kwetiapiną zatrzymał mi tiki w ciele ale nasilił w głowie je x100, że prawie zwariowałem? doszły do tego straszne napięcia w ciele i niepokój.
  • 1382 / 134 / 0
Awatar użytkownika

Też mam napiecia w ciele ale to jak wezme o jedna tabletke za duzo. Biore amisulpryd i kwete mi sie nic takiego nie pojawia jak biore dawki terapeutyczne. Zmniejsz dawke kwety do jednej tabletki ja juz po 2 mam ruchy mimowolne tiki czy jak to tam ze leze na lozku i musze mocno rekami poruszac to sie jakos nazywa kata cośtam. Zmniejsz dawe kwety.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 235 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Brał ktoś jednocześnie olanzapinę i kwetiapinę? Gdzieś czytałem że takie połączenie nie ma sensu z medycznego punktu widzenia, ale od kiedy biorę 5 mg olanzapiny razem z fluoksetyną czuję się lepiej, mam lepszy nastrój ale olka nie usypia mnie, mogę w tej dawce brać w dzień a śpię słabo dlatego zastanawiam się nad kwetiapiną na noc.
  • 3 / / 0

Od miesiąca biorę kwetiapine o przedłużonym uwalnianiu w dwóch dawkach po 400mg, ale nie czuję żadnych efektów. Po wieczornej jak i porannej dawce nie czuję sedacji czy jakiegokolwiek zmęczenia, nie czuję się ospały czy nadmiernie uspokojony. Czy to oznacza, że dobrze ją toleruje i działa jak należy? Mówiąc, że działa jak należy, mam na myśli takie działanie "w tle", czyli zapobieganie maniom, depresjom czy psychozom - ogólnie mówiąc stabilizację w zaburzeniach schizoafektywnych. Może zbyt dużo się na czytałem, lecz spodziewałem się bardziej namacalnego działania. Biorę do tego 100mg lamotryginy.
  • 1382 / 134 / 0
Awatar użytkownika

Kwetiapinę bierze się przeważnie na noc.
Nie mam z tym nic wspolnego.
  • 235 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Biorę od kilku dni 50 mg kwetiapiny XR na noc ale dalej budzę się o wiele za wcześnie, chyba spróbuję dzisiaj 100. Mam jeszcze na stanie chlorprotiksen ale nie chcę do leków które biorę dokładać starych neuroleptyków.
  • 429 / 73 / 0

Zwiekszylem ostatnie dni dawkę z 25mg na 50 mg na noc. 25 mg działało dobrze nasennie przez kilka lat, teraz za dużo się dzieje i 50mg jest ok.
Trochę doszły skutku uboczne, do przeżycia.
Dziś 2 raz pod rząd miałem sen, który pamiętam. Normalnie spałem bez pamiętania co mi się śniło
Szmanzaptek
  • 969 / 64 / 0
Awatar użytkownika

19 listopada 2021Mefistofeles1945 pisze:
Żadne. Kwetiapina nie posiada jako tako ważnych skutków ubocznych. Jedynym jest przy odstawieniu/pominięciu kapsułki całkowita/częściowa bezsenność w sensie że bez pigułki nie zaśniesz.
A u mnie nawet taki efekt uboczny nie występuje przy pominięciu dawki.
Egoista, ale miły.
Narcyz, ale nie ostentacyjny.
Kłamca, ale wrażliwy.
Miło mi Cię poznać.
ODPOWIEDZ
Posty: 1693 • Strona 168 z 170
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.