Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 18 / 1 / 0

Dostałem dzisiaj Ketonal w tabsach i zastrzykach. Zapomniałem powiedzieć dla dr,że biorę kwetiapine i depacine chrono. Może zajść jakąś chujowa reakcja między tymi lekami czy nie bardzo ? Bo nie znam się kompletnie.
  • 926 / 122 / 0

nie ma interakcji niebezpiecznych pomiędzy kwetiapiną a ketoprofenem.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Poroszenko oczekuje Zełeńskiego na badaniach lekarskich

- Petro Poroszenko jutro o godz. 9 rano oczekuje Wołodymyra Zełeńskiego w punkcie medycznym Stadionu Olimpijskiego, który Zełenski sam wybrał na miejsce debat przedwyborczych, by przeprowadzić badania, w tym na alkohol i narkotyki - powiedział Medwediew.
  • 81 / 1 / 0

Biorę kwetiapine już pół roku i dalej usypia ;) Jestem na 300mg.
  • 254 / 31 / 0

@Danaon Kweta dosyć długo działa nasennie. Dodatkowo, kiedy bierzemy całą dawkę tylko na noc.
Jak u Ciebie z masą ciała? Podlewa Cie trochę wodą? Ja przy kwecie 50-50-50 w szpitalu trzymałem dietę (raczej dietę szpitalną) i fajnie mi szedł tłuszcz z ciała. Dodatkowo dostawałem walproinian sodu, który też powoduje tycie.
  • 81 / 1 / 0

Przytyłem 8 kilo przez 6 miesięcy, ale nie narzekam, bo te kilogramy mi się przydały :)
  • 92 / 4 / 0

Też się robie gruby od tego główna, a matka dzisiaj patrząć na moją "apteczke" mówi że to od brania środków na mase. Tak to jest jak się ma takie pojęcie.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata