Kwetiapina - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 18 / 1 / 0

Dostałem dzisiaj Ketonal w tabsach i zastrzykach. Zapomniałem powiedzieć dla dr,że biorę kwetiapine i depacine chrono. Może zajść jakąś chujowa reakcja między tymi lekami czy nie bardzo ? Bo nie znam się kompletnie.
  • 1450 / 287 / 0

nie ma interakcji niebezpiecznych pomiędzy kwetiapiną a ketoprofenem.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Pozwól mi upaść. Kino narkotykowe w służbie dobra

Kino o uzależnieniu narkotykowym, jeśli chce robić coś więcej niż tylko grozić paluszkiem, powinno spojrzeć na kontekst społeczny i pogrzebać w codzienności osób, które popadają w narkomanię.
  • 116 / 2 / 0

Biorę kwetiapine już pół roku i dalej usypia ;) Jestem na 300mg.
  • 303 / 45 / 0

@Danaon Kweta dosyć długo działa nasennie. Dodatkowo, kiedy bierzemy całą dawkę tylko na noc.
Jak u Ciebie z masą ciała? Podlewa Cie trochę wodą? Ja przy kwecie 50-50-50 w szpitalu trzymałem dietę (raczej dietę szpitalną) i fajnie mi szedł tłuszcz z ciała. Dodatkowo dostawałem walproinian sodu, który też powoduje tycie.
  • 116 / 2 / 0

Przytyłem 8 kilo przez 6 miesięcy, ale nie narzekam, bo te kilogramy mi się przydały :)
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

Też się robie gruby od tego główna, a matka dzisiaj patrząć na moją "apteczke" mówi że to od brania środków na mase. Tak to jest jak się ma takie pojęcie.
Użytkownik nieaktywny
  • 272 / 6 / 1

Mam pytanie jak na was działa ketrel i ile godzin po ketrelu można wziąć tisercin

Przeniesiono do wątku o kwetiapinie. taurinnn
  • 396 / 44 / 0

Czy kwetiapina moze blokować działanie MDMA?
  • 1450 / 287 / 0

tak, kwetiapina może osłabić większość pozytywnych efektów MDMA, ja bym nie łączył.
  • 16 / / 0

Jestem na mixie 20mg citalopramu + 450mg pregabaliny + 300mg kwetiapiny. Pytanie dotyczy kwetiapiny. Odkąd ją biorę mam problemy z katarem. Jak biorę na noc to jak zaczyna działać (SR to działanie gdzieś po 2 godzinach jest) to zatykają mi się zatoki. Przechodzi rano jak się dobudzę. Ale katar za dnia nadal mi towarzyszy. Jest dużo mniejszy jak nie piję piwka przed snem.

Ten sam problem miałem z trazodonem. Zacząłem więc szukać co może być przyczyną tego stanu i wywnioskowałem, na początku teoretyczne, że chodzi o antagonizm alfa1. Dlatego, że spojrzałem na substancję, która jest zawarta w leku na udrażnianie nosa o nazwie otrivin - ksylometazolina. Działa ona jako agonista alfa1. Kupiłem, spróbowałem i zadziałało. Nos błyskawicznie jest "przepchany".

Moje pytanie brzmi czy dobrze zrozumiałem problem. Bo jeśli tak to muszę szukać leku, który mało tyka ten receptor.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata