Opium - wątek ogólny

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 50 / 6 / 0

@lol No zjadłem dokładnie 4,5 główek bez łodyg, a faza jakbym pierwszy raz kodę wypił. Typu, że idę przez miasto i ludzie jakby przez taką ciepłą mgłę i wszystko tak wygląda, takie przyjemne uczucie. No a potem nie mogłem zasnąć, bo zjadłem o 21 i o 2 w nocy wstałem, żeby coś popracować i sen mnie zmożył koło 4, a kolejnego dnia fajne ciepełko. No ogólnie taką mam tolerkę na medal hehe.
Z opio się już bawię ponad rok, ale staram się trzymać w ryzach tolerkę i nie jeść na raz więcej niż 150 kody, celowo nie chcę być mocno ugrzany do nodów, żeby sobie nie popsuć. A i tak nabawiłem się OIH desease i mam problem z plecami chyba od opio, no ale ostatnie pół roku nawet ponad to prawie codzienie leci Kratom i z 2 razy w tyg. PST. Tak w ogóle, to staram się rzucić opio, bo czuję uboki
  • 2139 / 69 / 0

@lol da radę szamać makówy. Smak gorzko piekący, dałem radę zjeść góra kilka ale działanie czuć, zaleczyło mikroskręta po helcomach.

Koniec z karami za posiadanie. Polska Sieć Polityki Narkotykowej domaga się reform

Wojna z narkotykami nie działa, a wręcz szkodzi. Karanie użytkowników substancji psychoaktywnych nie rozwiązuje kwestii nadużywania narkotyków, skazuje ich na marginalizację oraz pogłębia problemy społeczne i zdrowotne – pisze Polska Sieć Polityki Narkotykowej 26 czerwca 2020, w Międzynarodowy Dzień Solidarności z Osobami Uzależnionymi od Narkotyków.

Takiej metody policja jeszcze nie znała. Karton zaimpregnowany kokainą

Ukryte w bananach, w najskrytszych zakamarkach samochodów, udające proszek do prania. Takie metody przemytników można śmiało nazwać amatorszczyzną. Teraz hiszpańscy policjanci odkryli nowy sposób handlarzy narkotykami. W sprawie zatrzymano 18 osób.
  • 62 / 33 / 2

Miałem sen. Śniło mi się, że jestem małym Afgańczykiem i hasam po polu. Udało mi się zrobić zdjęcie mojego snu – dwie łyżki i kulka. Trzy-karatowa kulka trochę mniejsza od grosika wystarcza na dwa razy. To na łyżce chciałbym zostawić na długie zimowe wieczory, ale sami wiecie jak jest…
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 2139 / 69 / 0

@Swiety Tomasz piękne sny masz :D Pośnij jeszcze o dobrym suszeniu mleczka, na sypki kruchy proszek. Ciepłych i kolorowych snów życzę.
  • 50 / 6 / 0

W ogóle istnieją jakieś tipy jak najlepiej nacinać?
Wydaje mi się, że lepiej pionowo, bo łatwiej chwycić makówkę i zebrać. Poza tym ile cięć na makówce? Jak zrobię 6 pionowych podwójnych to za dużo, za mało czy w sam raz?

lol

• 2819 / 297 / 0

@Swiety Tomasz

zle podgrzewasz
pewnie robiles to zapalniczką
  • 62 / 33 / 2

30 czerwca 2020lol pisze:
@Swiety Tomasz

zle podgrzewasz
pewnie robiles to zapalniczką
Kolego, nic tam nie podgrzewałem. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

lol

• 2819 / 297 / 0

myslalem ze przegrzales w plomieniu wtedy robi sie wlasnie taka smola

bierzesz dozylni? bo jak nie to troche glupiego zabawa. zbierz makowki na zupe
  • 62 / 33 / 2

Niedoćpany jakiś jesteś, że się czepiasz? opium i makówki to jest jednak więcej niż tylko makówki.
Użytkownik nieaktywny
  • 939 / 152 / 0

nie wiem co jest złego w zbieraniu opium nie podając go potem I.V.?
rozumiem, jakby maki miały jakiś limit że może obok siebie rosnąć max 10 xD
ale jeśli ma ich dajmy na to 100 na jakimś polu, no to czemu robisz problem z niczego?
Let drug addicts be drug addicts.

PS. to trochę zabrzmiało jak namawianie go do I.V., a nie uważam że to jest ok. Może @Swiety Tomasz lubi sobie raz na jakiś czas w sezonie przywalić trochę opium, a nie przez czas nieokreślony być niewolnikiem opioidów xD
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1225 uczestników Wejdź na czata