ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 115 / 3 / 0
Ogulnie cala Polska ...gdzie,kto,kiedy...nawet te squt-party w lesie..
Jesli ktos ma jakies info na ten temat to piszcie:
Chodzi mi glownie o TECH-PSYTRANCE-JUNGLE-DUB-TRANCE :) MDMA!!!
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2009 przez *chemisphere*, łącznie zmieniany 3 razy.
aDziuryWmózguZryteBeretytoProduktWstrętnejŚciemyNiestety MitTenStądSięPoProstuBierzeŻeDziuryTeSąTłumaczącSzczerze
mejscamiNaMózgownicySkanieGdzieOsłabioneJestBindowanieAminZnaczonychRadioaktywnie któreSięWpinaćWinnyAktywnieDoReceptorówKtóreImSłużąiJestIchWmiejscachTychDosyćDużo
  • 835 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: greenz »
http://www.teknival.pure-underground.pl/

to jest totalne kurwa przegiecie paly. bylem w zeszlym roku. jakies 50 sound systemow po kilka tysiecy wat. wszystkie gatunki co wymieniles sie pojawiaja ale przewaza hardtek. w nocy pieknie to wyglada bo kazdy ss ma swoje efekty swietlne, normalnie jak w las vegas. fajnie jest miec fure bo mozna sie w niej chociaz troche odizolowac od napierdalajacego wszedzie dzwieku. hardkor ;]
Uwaga! Użytkownik greenz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 115 / 3 / 0
Dzieki za stronke.!!!..juz myslalem ze niema takich festow w polsce,poza Creamfields na ktorym bylo mi dane rozjebac sie na Prodigy...i w namiocie dramów..
Ostatnio zmieniony 12 czerwca 2009 przez *chemisphere*, łącznie zmieniany 2 razy.
aDziuryWmózguZryteBeretytoProduktWstrętnejŚciemyNiestety MitTenStądSięPoProstuBierzeŻeDziuryTeSąTłumaczącSzczerze
mejscamiNaMózgownicySkanieGdzieOsłabioneJestBindowanieAminZnaczonychRadioaktywnie któreSięWpinaćWinnyAktywnieDoReceptorówKtóreImSłużąiJestIchWmiejscachTychDosyćDużo
  • 108 / 2 / 0
Nieprzeczytany post autor: mati200 »
oczywiscie ze sa to najlepsza wyjebka na swiecie a wiecej info o podobnych znajdziecie tu:


http://hardkur.pl/
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Mieszkańcy protestują. Sklep z marihuaną blisko parku i autobusów szkolnych

Grupa rodziców ze Scarborough sprzeciwia się planom otwarcia sklepu z marihuaną, który – jak podkreślają – miałby powstać naprzeciwko ruchliwej strefy autobusów szkolnych.

[img]
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany

Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.

[img]
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje

...czyli raz jeszcze na temat ostatnio omawiamy.