TLPD: Klomipramina (Anafranil) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 368 / 42 / 0

Niech rodzinny przepisze jakiegoś antagoniste alfa adrenergicznych.
  • 124 / 3 / 0

Trochę wątpię, że lekarz rodzinny będzie wiedział czym jest antagonista alfa adrenergicznych. Mam dosłownie o to poprosić czy może pozwolić lekarzowi samemu coś wymyślić?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

1 na 4 dorosłych w Anglii uzależniony od leków?

Według niezależnych badań organu Public Health England (PHE), nawet co 4. dorosła osoba w Anglii może być uzależniona od leków.
  • 368 / 42 / 0

Możesz zasugerować doksazocynę. Na początku opisz objawy i zobacz co on zaproponuje.
  • 509 / 101 / 0

Od wtorku nie jem fenibutu, za to jem klomipraminę 3 x 25 mg, walpro 2 x 500 mg i pregabalinę 2 x 150 mg. Może sobie wkręcam, ale od pierwszej dawki klomipraminy czuję delikatnie tramalową nutę, co mnie cieszy. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. Ostatnio miałem kilka takich akcji, jak wypadek samochodowy i trafiłem na SOR przez fenibut i rolki, więc na jakiś czas spróbuję zarzucić te używki. Na razie mnie do nich nie ciągnie, zresztą odwołałem kolejne 2 zamówienia.
  • 139 / 12 / 2

Biorę już chyba 6-sty miesiąc klomipraminę SR w dawkach 75mg przez pierwsze 3mce, dalej już na 150mg.
Bardzo dobry lek, zmniejszyła się ilość stanów depresyjnych, lęki też trochę odeszły.
Uboków nie odczułem, nie zauważyłem.

Wcześniej 60mg paroksetyny dawało mizerny efekt.
  • 49 / / 0

Hej,
czy klompiramina wchodzi w jakąkolwiek interakcje z używką o nazwie GBL/GHB?
ktoś poświęci sekundę i napiszę z czym tego nie można mieszać? alko napewno odpada w moim przypadku.
  • 509 / 101 / 0

Nie wchodzi, a giebel powinien ładnie uzupełnić działanie klomi o dopaminowego kopa.
  • 396 / 44 / 0

Jak się ma klomi i benzo. Tzn można brać na ciągu alpry i baclo. Czy będzie zgrzyt?
  • 509 / 101 / 0

Ostrożnie, bo już sam miks baklo i benzo jest srogi, a klomipramina może nasilac ich depresyjne działanie na OUN.
  • 1 / / 0

Przy przyjmowaniu anafranilu libido mi spadło do zera, czy po odstawieniu franka libido wroci do normy?
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata