TLPD: Klomipramina (Anafranil) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 97 / 1 / 0

22 stycznia 2019taurinnn pisze:
@Ronja Jakie skutki uboczne miałaś po klomipraminie?
Tylko pierwszych 2 tyg przyspieszone bicie serca, powiększone źrenice, nadpobudliwość, uczucie niepokoju, trudność z koncentracją, przerywany sen, zawroty głowy, brak apetytu.
Na dłuższą metę zostały i są nadal: suchość w ustach, ogólnie zwiększone poczucie ciepła i potliwość i te dwie rzeczy są najbardziej dokuczliwe, do tego zatwardzenia (da się to zniwelować dietą), trochę mniejszy apetyt.
  • 6 / / 0

Witam.
Dostałem od lekarza klomapramine. Czy mogę połączyć ją z paroksetyną i wenlafaksyną.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Lekarz zapisał 4-latkowi marihuanę. Stracił licencję

Doktor William Eidelmann z Kalifornii stracił licencję, a wszystko przez receptę, którą wystawił.
  • 274 / 25 / 0

Nie.
  • 1179 / 408 / 0

22 lutego 2019Keddy pisze:
Witam.
Dostałem od lekarza klomapramine. Czy mogę połączyć ją z paroksetyną i wenlafaksyną.
Widzę już któryś Twój post, o miksowaniu antydepresantów, to nie cukierki bierz tak jak Ci lekarz kazał. Chyba że chcesz mieć kisiel z mózgu, to rób co chcesz, jeśli myślisz że jesteś mądrzejszy od psychiatry...
  • 22 / 8 / 0

Wchodzę na ten lek za parę dni, dostałem go 3 x dziennie po 25 mg zamiast sulpirydu. Mam nadzieję, że się nie zawiodę ze względu na fakt, że mam sentyment do sulpi, bo wiele mi w główce poukładał.
  • 79 / 2 / 0

Można łączyć z bupropionem?
  • 279 / 30 / 0

Lepiej nie bupro + TLPD to ryzyko drgawek.
  • 1 / / 0

Biorę anafranil sr 75 1 dawkę na noc juz prez 11 dni i za 3 dni mam przejsc na 2 dawki 1 rano i 1 na noc . Lecze sie na nerwice natrectw i depresje . Po tylu dniach powoli natretne mysli ustaja ,samopoczucie jakies lepsze i niby wszystko spoko ale jeden skutek uboczny tak mnie wkurwia i frustruje ze ja jebie . Chodzi mi tu dokladnie o moją faje . Problemy z erekcja a jak sie uda to moge ruchac 3 h i nic z tego nie bd ..... Moje pytanie brzmi czy to przejdzie wraz z czasem brania leku czy tylko w gre wchodzi zmiania leku albo przerwanie kuracji ??
  • 279 / 30 / 0

Nie przerywaj kuracji z tak błahego problemu poczekaj te 2 miechy. To skutek uboczny który może zelżeć po za tym można dorzucić coś przeciwdziałającego ale to potem poczekaj trochę.
  • 79 / 2 / 0

Czy 37,5mg klomipraminy wykazuje jakieś działanie terapeutyczne? Chcę łączyć z niską dawką 5-HTP, tak żeby nie doprowadzić do ZS. Wiem, zjecie mnie za taką decyzję. Do szpitala P mam kilka kilometrów jakby co.
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 54 uczestników Wejdź na czata