Twój ulubiony narkotyk

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Twój ulubiony narkotyk

34%
marihuana
250
12%
ecstasy
88
8%
amfetamina
60
6%
Grzyby
47
8%
LSD
59
5%
DXM
36
2%
salvia divinorum
13
4%
kokaina
32
6%
heroina
43
16%
Inny
118

Liczba głosów: 746

• 0 / / 0

W sumie to legendarny D X M ; D ale raz na jakiś czas
  • 37 / 2 / 0

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

NARKOT aresztowany. Przemycał narkotyki do więzienia

Prasa okrzyknęła tego kota narkotem! Futrzany przestępca trafił w ręce funkcjonariuszy z Panamy po tym, jak usiłował przemycić do jednego z najcięższych więzień w kraju świeżą dostawę narkotyków. 1700 więźniów z Nueva Esperanza w mieście Colon daremnie oczekuje teraz kokainy i marihuany. Nie wiadomo jeszcze, jaka kara czeka czworonożnego kryminalistę.
  • 2731 / 219 / 0

pewnie już to pisałem nieraz, ale wiadomo że marihunanen, nie znudzi mi się chyba już nigdy, bo z 16 lat już jaram i zawsze zajawka
  • 1 / 1 / 0

alkohol byle nie za dużo
  • 2 / / 0

• 150 / 22 / 0

• 22 / 5 / 0

• 24 / 1 / 0

clonazolam. Po tym czuję się jak normalny człowiek, znikają lęki, fobia społeczna i depresja. Ludzie nie mają mnie wtedy za wycofanego dziwaka, który się nie odzywa. Niestety są też minusy tego benzo, ale to chyba każdy o tym wie.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 2323 uczestników Wejdź na czata