Twój ulubiony narkotyk

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Twój ulubiony narkotyk

35%
marihuana
239
12%
ecstasy
83
8%
amfetamina
53
7%
Grzyby
46
8%
LSD
53
5%
DXM
34
2%
salvia divinorum
13
4%
kokaina
27
6%
heroina
41
15%
Inny
102

Liczba głosów: 691

• 613 / 166 / 0

bo ty masz wszystkie ulubione :tabletki: :strzykawka: :nos: :kreska: :wino: :ghb: %-D,a ta lista w ankiecie trochę za krótka,brakuje mi kilku pozycji.
  • 620 / 135 / 0

Zaznaczyłem DXM ale generalnie to każdy narkotyk jest moim ulubionym, z tym że jedne toleruje gorzej inne lepiej. Np stymulanty (pewnie przez ADD) nie dają mi tego czego potrzebuje a psychodeliki (grzyby) nie ujawniają swojej całej mocy nie wiedzieć czemu.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

60-letni łodzianin chciał się zabić dopalaczem. W tym celu zaupił kryształ za 100 zł

60-letni mężczyzna trafił na toksykologię po próbie samobójczej. Planował odebrać sobie życie zażywając dopalacz. Miał to być tak zwany „złoty strzał”.
  • 109 / 7 / 0

Dobrej jakości koka jest według mnie lepsza minimum x100 niż wszystko inne, MDMA miejsce drugie ale trzeba robić przerwy i ja je robię, później dobry keton. feta jest przechujowa, nienawidzę!

Opiatów nigdy nie brałem na szczęście, po benzo naodpierdalalem na początku mojej przygody za dużo(mix z alko) i odrazu odpuściłem sobie, mj kończę zazwyczaj z głowa w kiblu(tylko ja tak mam?) plus krzywe fazy i leki wiec dziękuje, nie pale.
alkohol jest dobry ale nie mam umiaru i zdarza mi się później szaleć, dlatego uważam, używam zamiast benzo żeby zasnąć po koksie
  • 1 / / 0

LSD, 2-CB, MDMA <33
  • 220 / 12 / 3

Użytkownik nieaktywny
  • 4 / 1 / 0

mj Całym serduszkiem.Ale tylko jeśli pali się z przerwami.
Użytkownik zbanowany
  • 801 / 154 / 0

Majka
  • 169 / 8 / 0

:liść: weed numer 1 jak dla mnie patrzac na efekty i ogól
2 moze alko
  • 960 / 96 / 0

Jeśli chodzi o składnik diety, do aplikowania codziennie, aktualnie- brown.
Ulubiony raz na rok -kwas, grzyby.
Ulubione wejście to konkretny sort 3mmc iv.
Ulubiony podkład do wszystkich piwo.
Ale najbardziej to ja lubie orać pole.
Użytkownik nieaktywny
  • 8 / 1 / 0

-MDMA
-zioło
-koks
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 1609 uczestników Wejdź na czata