Metkatynon | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 27 / 0

22 stycznia 2021Pablesco pisze:
Próbowalem kota z majka, z fentem i klonem (number one) oraz z meta i amfetamina. Absolutnje nie warto brac kota w ciagach, lecz gdy nam sie juz to przytrafi to mozna w aptece wykupic zelazo i brac go 10 razy wiecej niz zalecana dobowa dawka. Dzieki zelazu w nadmiernych ilosciach wchloniemy o wiele mniej manganu.
Masz jakies zrodlo co do tych informacji bo nie chce mi sie wierzyc?
Slyszalem taka teorie o witaminie C ze dziala wlasnie tak samo i tez nie chce mi sie w to wierzyc %-D
  • 293 / 47 / 0

Mialem, ale nie pamietam gdzie to wyczytalem. Co do witaminy C to jedynie przyspiesza wydalanie pseudoefedryny, ktora odpowiada w duzej mierze za zwale po kocie. Z reszta nie tylko witamina C np bialko tez pomaga i ogolne zakwaszanie organizmu.

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

Kongres USA głosuje za ochroną legalnej marihuany przed ingerencją federalną.

Zgodnie z przepisami nowelizacji, pieniądze podatników nie mogą być wykorzystywane do egzekwowania federalnych praw dotyczących konopi indyjskich w działaniach, które są legalne zgodnie z prawem stanowym, plemiennym lub terytorialnym.
Użytkownik nieaktywny
  • 400 / 27 / 0

Mi sie wydaje ze te zatrucie manganem to jest nieuniknione przy nawet piciu roztworu metkatynona.
  • 69 / 4 / 0

Ludzie walą kota latami - i ciężko mi spotkać kogoś kto ma stwwierdzony manganizm. Ale może jestem taką Edytą Górniak kota :ojeju:
  • 293 / 47 / 0

Przestrzegam przed miksem strzelanym metkatynon i metadon. Pierwszy środek winduje ostro ciśnienie, drugi obniża, jeszcze jak się doda jakieś benzo to może być gwóźdź do trumny.
  • 69 / 4 / 0

Właśnie ciekawi mnie mocno polski "speedball" czyli jakieś opiaty i metkat. Ciężko o rzetelną recenzję - a sam nie chcę próbować, bo sobie obiecałem, że dopiero jak mi upierdoli kończynę albo będę umierał na raka to wówczas dam sobie pozwolenie na opiaty.
Już teraz, planuje czy warto więc na starość, lub na wszelki wypadek %-D łączyć jakiś opiat z metatem, czy to właśnie bez sensu?
  • 2276 / 284 / 1

kodeina wypada hujowo. Mówię o kocie wypitym na kode. Nigdy nie pukałem kota. Możliwe że jak odbezpieczysz mocne opio i podasz kota i to będzie mocno dobrze ale w końcu mówimy o bieda speedballu...
Bupre jeszcze mieszałem ale to opio było żute. Ono się nie nadaje do żadnych mixow, chyba że z innym opio albo benzo
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 2246 uczestników Wejdź na czata