Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
172
2%
Temazepam (singnopam)
21
22%
Diazepam (relanium, valium)
191
27%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
241
5%
Lorazepam (lorafen)
46
1%
Midazolam (dormicium)
11
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
35
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
60
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
89

Liczba głosów: 877

• 28 / / 0

Skoro dostałem na pierwszej wizycie Bromazepam 6 tylko doraźnie!! Na okres 50 dni, jak to rozegrać żeby dostać kolejną na next wizycie? Mam problemy ze snem najlepiej jakbym dostał zolpidem do tego ale wątpię ze któryś magik połączy benzo i równocześnie zolpidem.
Wiec po prostu żebym dostał doraźnie kolejne pudełko, przyjść z całym blistrem ze tyle zostało tego 50 dnia czy co?
Nie używamy handlowych nazw preparatów, tylko międzynarodowe. Poprawiono. Cooba83
  • 3 / / 0

Witam. Jak najłatwiej dostać receptę na alpre, jeśli nigdy jeszcze nie miałem przepisywanych tych leków, ani nie byłem u psychiatry.
Wystarczy pójść do rodzinnego i tam jakaś gadka, że mam problemy ze snem i objawy agorafobii i kolega dał mi raz 0.5mg alpry i dobrze zadziałała i pomogła, czy jak najlepiej to wykminic?

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Próbował przekonać strażników, że przewozi autobusem koperek

19-letni mieszkaniec Targówka został zatrzymany przez służby pod zarzutem posiadania marihuany. Wcześniej, jak informuje straż miejska, zapewniał, że… przewozi koperek, który chce wykorzystać do robienia przetworów z ogórków.
  • 354 / 8 / 0

Powiedz że masz jakieś stresujące sytuacje w życiu(np. Zdajesz egzamin poprawkowy pod koniec sierpnia) i się bardzo stresujesz, a raz kolega dal ci afobam (alprazolam) na stres i ci pomógł, tym sposobem na 90% przepisze

Zawsze używaj nazw substancji w dyskusji o lekach. taurinnn
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata