Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
161
3%
Temazepam (singnopam)
21
22%
Diazepam (relanium, valium)
181
26%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
213
5%
Lorazepam (lorafen)
42
1%
Midazolam (dormicium)
11
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
35
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
54
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
85

Liczba głosów: 814

• 5323 / 374 / 0

Gadam z psychiatra.Wcześniej bylem na citalopramie i mowie, słabo działa ten lek na léki. Wracamy do benzo ? Lekarz na to - oczywiście i w ten sposób dostałem klonazepam 6 mg/d i lorazepam 3mg/d.
  • 707 / 80 / 0

@UJebany

Dokładnie, ja już zbajerowałem 2-3 razy rodzinnego, że ten za krótko działa, albo ten za słaby, albo zamiast 5mg dałby pan 10tke. :tabletki:

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Dilerzy ciągle o krok przed służbami. Ile osób zmarło po dopalaczach w woj. lubelskim?

209 zatruć i 5 zgonów – to statystyki z województwa lubelskiego za rok 2018. Na rynek ciągle trafiają nowe substancje psychoaktywne.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata