Jaką benzodiazepinę najłatwiej dostać ?

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 694 Strona 52 z 70

Jakie benzo najłatwiej zdobyć ?

20%
Clonazepam(clonazepam)
161
3%
Temazepam (singnopam)
21
22%
Diazepam (relanium, valium)
181
26%
Alprazolam (afobam,xanax,alprox)
213
5%
Lorazepam (lorafen)
42
1%
Midazolam (dormicium)
11
1%
Nitrazepam (nitrazepam)
11
4%
Oxazepam (oxazepam)
35
7%
bromazepam (sedam,lexotam)
54
10%
clorazepat(cloranxen,tranxene)
85

Liczba głosów: 814

Rejestracja: 2017
  • 744 / 27 / 0


rolki i klony wssyscy lekarze wieddza ze jestem uzalezniony to daja z litosci %-D
Rejestracja: 2017
  • 18 / / 0


Da się jakoś kupić klona w aptece wymyślając jakąś gadkę? Wszystko mi się skończyło, brak recepty a przepłacać nie będę

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Mocne uderzenie CBŚP w przestępczość narkotykową

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową CBŚP z Katowic wspólnie z czeskimi funkcjonariuszami z Ostravy zlikwidowali laboratorium metamfetaminy w Katowicach.
Rejestracja: 2018
  • 1720 / 529 / 1


pociagdowarszawy pisze:
14 maja 2018
Da się jakoś kupić klona w aptece wymyślając jakąś gadkę? Wszystko mi się skończyło, brak recepty a przepłacać nie będę
Tak, na Ukrainie, najlepiej w Donbasie!. Pochujało cię? Benzodiazepina rozpisywana co do mg, w specjalny sposób, wpisana na listę dołączoną do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - na gadkę?
PS. Jak znajdziesz taką apteke nikogo nie informuj, bo rzuci się cały kraj i rozkupi ją z fundamentami.
Rejestracja: 2018
  • 1129 / 88 / 0


jw nie ma opcji chyba że systematycznie wykupujesz w danej aptece np clono , to możesz zabajerować że receptę doniesiesz, jednorazowo może się udać. Z innej beczki jak wygląda sytuacja z Tramalem podobnie?

Ps Czytałem chyba w Czarnogórze i jeszcze w jakimś kraju , alprazolam , diazepam bromozepam są sprzedawane bez recepty , wartość opakowania to jedna butelka piwa.
Rejestracja: 2011
  • 1310 / 141 / 0


W wiejskiej aptece ja kiedyś dostałem: rolki 5tki, klony "dwojki" i tramal. I to był mój początek z opio i benzo, pierwsze 2-3 razy na Tramalu były lepsze niż potem majka, fent czy oxy iv. Wjebalem się od razu. Jakies 15 lat temu to było, chyba dokładnie tyle minie w sierpniu tego roku...

Najlatwiej alpte lub jakas nasenna typu estazolam, nitrazepam. Dormicum jednak tak lekka reka nie chcą pisać. Najciezej- przynajmniej na początku- wyhaczyc klona, bo cpunski i relanium- bo dla wielu lekarzy to mega uzalezniajacy lek.
Rejestracja: 2018
Użytkownik zbanowany
  • 137 / 9 / 0


Ogólnie u rodzinnego, bez podkładki od psychiatry (np. wypis ze szpitala z wyszczególnionymi lekami, które stosowano), nie jest łatwo o benzodiazepiny.

Kilka razy próbowałem o silniejsze benzo od oxazepamu (leczyłem się nim, jest na kwitach), w najlepszym wypadku otrzymałem alprazolam 0.5 mg.

Ale też nie byłem szczególnie zdesperowany, aby negocjować, chociaż alpra mi wpadła tak o- sam zaproponowałem, jak powiedziałem, że mam stres w pracy.
Rejestracja: 2012
  • 1698 / 120 / 0


Od rodzinnego - każdą, jeżeli stworzy się odpowiednią "nić porozumienia" %-D
U mnie był to najczęściej diazepam, alprazolam, Bromazepam, no i kilka razy - z ciekawości - oksazepam, wziąłem parę razy i nie polecam, bo jest mało wydajny i niezbyt rekreacyjny, jednak z tego co wiem dość chętnie wypisywany przez lekarzy.
Natomiast jeżeli chodzi o psychiatrę, to wypisywał mi najczęściej klorazepat, na inne nie chciał się zgodzić, no mało ugodowy jest.
Na pogotowiu - np. w nocy, jak przybraknie benzo (przejebane) trzeba trochę przyaktorzyć, umotywować (mam lęki, jest niedziela, nie ma psychiatry, brałem amfę, mam niepokój) i w najlepszym przypadku i szpryca-dziesiątka diazepamu, i recka na piątkę czy dwójkę, w najgorszym - jeśli trafi się nieczuły skurwiel - hydroksyzyna %-D
A raz było tak: wpadam, rżnę głupa, mówię że skończyły mi się benzosy, mam niepokój. A dyżurny: I pan chce, żeby wypisać panu coś, co panu pomoże. Pieniądze pan ma, tak? -Tak. - To proszę się przejść do apteki dyżurującej i kupić sobie melisę.
Rejestracja: 2015
  • 2 / 1 / 0


Hallo a co najlepiej lekarzowi powiedzieć żeby dał xanax? zaprzeczyć , że kiedykolwiek brałam jakieś dragi i że wgl coś pije ? Jak ostatnio sprobowalam i poweidzalam ze keidys bralam xanax lekarz powiedział że NA PEWNONIE BO TO UZALEZNIA.
Rejestracja: 2012
  • 322 / 34 / 1


Kaźdy ma inne podejście. Na pewno trzeba o jakichś lękach gadać, które paraliźują w ciągu dnia i źe czujesz siè jakbyś miał paść itd. Możesz powiedzieć coś, ze dostałeś kiedyś relanium i pomagało ale usypiało a to nie wchodzi w gre w Twoim przypadku. alpra tak nie usypia i zwykle wtedy jest rzut na nią. Trzeba dobrze poprowadzić rozmowę i tyle. U jednego lekarza na słowo "lęk" dostałem od razu dwie paczki... zaleźy więc też na kogo trafisz
Rejestracja: 2011
  • 1310 / 141 / 0


Przede wszystkim należy wygladac. Ja waze 95-96kg obecnie przy 180cm, mam 47 w lapie i krate na brzuchu- ogolnie jestem koksem cwiczacym ostro na silce i wiele nowo poznanych osob mowi, ze wyglądam na osobe godna zaufania. Wystarczy, ze wejde do gabinetu nawet w nowej przychodzni i mowie, ze potrzebuje receptę na to i na to i dostaje. Nie można prosić i pytac czy pan/pani doktor wypisze mi receptę na dany lek tylko mówimy "proszę wypisac mi receptę na to i na to, może być po 2 opakowania". Jak mowi, ze nie wypisze to mowi się, ze stosuje się ten lek doraźnie. A jak nie wypisze mimo wszystko to mówisz, ze zmieniasz przychodnie w takim razie, bo w każdej innej ci pisali. Wtedy lekarz na 99% zmięknie i wypisze, tracac pacjenta traci za niego kase.
Posty: 694 Strona 52 z 70
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: UJebany i 3 gości