Syntetyczne kannabinoidy - wątek ogólny

Organiczne związki chemiczne oddziałujące na receptory kannabinoidowe w mózgu.
Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 1848 Strona 183 z 185
Rejestracja: 2016
  • 393 / 125 / 2


NM-ka jest nielegalna, poz. 10 na liście NPS. SGT pobieżny Ctrl+F przez wykaz nie uświadczyłam, co nie znaczy że nie może się tam kryć pod inną nazwą. Ale ogólnie wszystkie kanabinoidy podpadają i tak pod III-NPS (z drobnymi wyjątkami, których nie znam).
Rejestracja: 2018
  • 1177 / 46 / 0


Skoro są jeszcze sklepy, które to sprzedają, to znaczy, że są jeszcze legalne. Nikt by nie ryzykował sprzedając nielegalne kanna. Swoją drogą jak porównać do starych (nowych) kanna to nowe są przyjemniejsze i bezpieczniejsze.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Badania: ecstasy w eksperymentalnej terapii stresu pourazowego

Izrael przygotowuje próbny program leczenia zespołu stresu pourazowego (PTSD), który ma opierać się na zastosowaniu MDMA - środka uznawanego do tej pory za silny narkotyk.
Rejestracja: 2018
  • 45 / / 0


Sklep co wysyłkę robi z zagranicy to jego nie interesuje co za kannabinoid w twoim kraju jest nielegalny,
w jego kraju jest legalny.
Poprawiłem literówki - lon.
Rejestracja: 2018
  • 1177 / 46 / 0


Mnie pokarało za pierwszym razem. Ale się przemogłem i spróbowałem po raz kolejny. Stwierdziłem, a co tam, raz już to przeżyłem. Ale mi nie podpasiły obecne kanna.

PS. Kanna dostałem w paczce z... nie uwierzycie! Jezusem na krzyżu!
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


A jak walczyć z zwiększaniem się tolerancji na kany za pierwszym razem faza działała normalnie potem trzymała max 30min
Rejestracja: 2014
  • 273 / 13 / 0


Robić przerwy, nie bakać cały dzień.
Rejestracja: 2012
  • 611 / 46 / 0


Kiedyś jak paliłem maczany na syntetycznych kanna, to na początku łatwo było panować nad dopalaniem, ale wraz z kolejnymi zamówieniami traciłem kontrolę, tolerancja rosła i wreszcie niewiadomo kiedy cały tydzień na palonku zleciał. Nigdy tak nie miałem z marihuaną, żeby w ogóle tak się odrealnić. Ogarnąłem się na szczęście, bo wraz z kolejnymi delegalizacjami kanna stawały się coraz mocniejsze i mniej przyjemne, miałem także wiele pracy.
Rejestracja: 2016
  • 263 / 23 / 0


Ogromny plus kanna, to to, że są tanie jak barszcz. Z moją moca przepałową, to praktycznie darmowa fazka. Kiedyś pojadę do NL, powarzywie sobie na tych starszych kannabinoidach. Chociaż DM wydaje sie lepsza opcją.
Rejestracja: 2014
  • 64 / 6 / 0


Kanna w ciągu zazwyczaj działa amnezyjnie, a jego działanie ogranicza się do trybu buch -> zombie -> buch -> zombie... mysle ze taki efekt jest spowodowany tym, ze w duzej mierze mają one działanie dysocjujące :)
A na tolerancję jedyny sposób to nie dopalać, palić raz na kilka dni - jednak z autopsji wiem, że gdy już się jest na etapie gdy jedynie vapo ma sens a i efekty nie są przyjemne, wtedy ciężko już zapanować nad tym...
Rejestracja: 2016
  • 393 / 125 / 2


Potwierdzam, u mnie od rana wchodzi buch zombie buch. Muszę wytrzeźwieć do 14, a przed chwilą wypaliłam 2 lufy materiału...
Posty: 1848 Strona 183 z 185
Wróć do „Kannabinoidy”
Na czacie siedzi 71 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości