Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
  • 915 / 4 / 0
Awatar użytkownika

Post
johnny knoxville powiedział kiedyś, że Polska jest meksykiem europy - jak widać nie w temacie używek. U nas robią dokładnie odwrotnie to, co u nich.

5 gieta MJ na własny użytek to jest to :heart:
Uwaga! Użytkownik feydewey nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 119 / 1 / 0
Awatar użytkownika

Post
było 1g to i by było zajebiście. :( :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
  • 3 / / 0
Awatar użytkownika

Re: Pejotl - Wątek Ogólny
Post
Hej,
Był ktoś w Meksyku celem spożycia pejotlu? Wybieram się tam w przyszłym roku, poszukuje wskazówek, porad. Coś tam czytałem o Real de Catorces, ale niespecjalnie chce mi się jechać ponad 600km na północ od stolicy kraju celem zdobycia kaktusa. Moja wyprawa ma raczej na celu zwiedzenie pozostałości starożytnych kultur i objazd południowego rejonu kraju z zahaczeniem o Gwatemalę i Balize, więc taki akcent z Real de Catorces mocno komplikuje mi sprawę. Jakieś miejsca, ludzie którzy pomogli by, udostępnili pejotl w regionie stolicy Meksyku?
  • 893 / 197 / 1
Awatar użytkownika
dajmon
Kompetentny
Kompetentny

Re: Meksyk
Post
Co tak cicho w meksykańskim temacie? Depenalizacja i dragi już nie istnieją, co?

Dajcie znać jak się nie dać wrobić w wygórowane ceny :liść: w popularnych miejscach - Quintana Roo: Playa del Carmen, Tulum, Holbox. Kogo wybierać, mocno targować? Jak z jakością i ceną?
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 3 z 3
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.