Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
  • 506 / 12 / 0
Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa tolerancji z LSA. Wyczytałem gdzieś, że podobnie jak z LSD biorąc w poniedziałek następnego dnia już tripa nie uświadczymy. Czytałem też o tolerancji krzyżowej LSA z LSD... No ale ile trzeba odczekać czasu pomiędzy dwoma tripami LSA?
http://www.youtube.com/watch?v=r16GL3N4PdM
"Jak działa jamniczek"
  • 2129 / 25 / 0
Tolerancja na LSA wytwarza się szybko, tj. podobnie jak przy LSD. Ile trzeba czekać między tripami na LSA ? Co najmniej tydzień- ale też nie działa to na dłuższą metę. Wiem to po sobie. Miałem okres, że co tydzień, dwa jadłem powój i z tripa na trip działał coraz słabiej. Przy moim ostatnim doświadczeniu z kapsułkami druid's fantasy ledwo co poczułem działanie. Najlepiej więc jeść powój raz w miesiącu - inaczej szybko straci swoją " magię ".
Toksyczna chemia z 15 metrów
  • 506 / 12 / 0
Nieprzeczytany post autor: dejvis »
nieciekawie... ale dzięki za odpowiedź.
http://www.youtube.com/watch?v=r16GL3N4PdM
"Jak działa jamniczek"
  • 25 / / 0
czy istnieje jakakolwiek tolerancja krzyzowa miedzy LSA a tryptaminami ? np 4-HO-MET
  • 1387 / 2 / 0
Tak, pytałem o to w tryptaminach :) http://talk.hyperreal.info/tolerancja-d ... z0rthzG09Q
  • 329 / 6 / 0
Po tygodniu od tripa chcę następnym razem dodać do nasion z 60-90mg DXM wyłącznie dla zwiększenia intensywności doznań, zmniejszenia tolerancji na LSA. Raczej teoretycznie nie powinno to zaszkodzić, ale czy ktoś próbował i czy to nie zmienia przeżyć, czy nie wniesie do podróży czegoś z DXM, bo chcę tym razem spróbować czyste mocne LSA bez dodatków a nasion wiele mi nie zostało (12g). Czy może jednak bardziej opłaca się dłużej pobawić i zrobić wywar z alkoholem (ekstrakcji nie będę robił bo dużo ucieknie, a bodyload jest do przejścia)? Jakieś sugestie?
  • 344 / 5 / 0
@up
Można, ale do nocnego rozkminiania sensu życia ten mix się średnio sprawdza. Jednak w kwestii podziwiania otoczenia w słoneczny dzień, na pewno się nie zawiedziesz. Jeśli już, to dorzuć więcej dexa, tak z 300mg, półtorej godziny po aplikacji nasion.

Zresztą masz tutaj mój opis przebiegu tripa: http://talk.hyperreal.info/powoje-miksy ... z0rx9kNAGz

@thread
Czy stopień wzrostu tolerancji na LSA jest taki sam, niezależnie od przyjętej dawki (np. załóżmy, że zarzuciłem 1g nasion i po 4 dniach chcę wrzucić 10g)?
  • 21 / / 0
Różnie z tym bywa .
Kiedyś 3tygodnie pod rząd i wszystko działało😏
Później po przerwie po 13 dniach od pierwszej dawki nie poczułem prawie nic oprócz ciężaru na żołądku .
Tak więc mam kilka spostrzeżeń
Mianowicie
a) jakość nasion- ich aktywność czy też jak to nazwać.
b) dieta w czasie przerwy - zależy czy jesz dużo węgli czy więcej białek i tłuszczów
c)sposób przyjmowania
d) czy bierzesz coś dla szybszej regeneracji- ja polecam kurkumę,ashwagandha i szałwie
Uwaga! Użytkownik TruthSeeker1150 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 8 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.