Ruskie Szampany - CARSKOJE IGRISTOJE

Alkohol etylowy pod każdą postacią.
Więcej informacji: Etanol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik nieaktywny
  • 315 / 42 / 0

Toż to świętość na sylwestra niczym to coś co kapłan chla na mszy
  • 415 / 57 / 0

Albo to ja jestem zjebana, albo nie czytacie ze zrozumieniem %-D u mnie ruski szampan kosztuje jakieś 5 zł, a mówiąc o najebaniu się za dyszkę miałam na myśli szampan + bepower ze sklepu z robalem %-D faza jak 150, polecam serdecznie. Najlepiej wypić pół ruskacza i wtedy dolać do pełna energetyka i wtedy pić w miarę szybko. Całe liceum potrafiłam tak melanżować :D
Jakbyście się zastanawiali, jak się tanio odstresować przed maturami to polecam ruskacza i energetyka B) wieczorem bomba, budzicie się o 15 rano i macie w sumie prawie dobę wyjętą z życia :)

Terapia z użyciem MDMA pozwala przepracować traumy?

"Jakbyś patrzył na przeszłość przez aparat fotograficzny z obiektywem szerokokątnym”.

Proces naukowców z BioInfoBank uprawiających konopie indyjskie zacznie się od nowa

Gdański sąd „odesłał” do ponownego rozpatrzenia sprawę pracowników instytutu badawczego, którzy prowadzili uprawę konopi indyjskich na Pomorzu. Oskarżeni przekonywali, że plantacja miała służyć do celów czysto naukowych, ale rośliny zabezpieczyła policja i według prokuratury, mieli dopuścić się produkcji narkotyków na znaczną skalę.
  • 68 / 35 / 0

Kiedyś w bezdomce po sylwestrze były szampany "amadeus" po trzy czy cztery złote, stały tak wiecie, pod kasami z innymi rzeczami z przeceny.
Wypite 2,5 szampana mi ufundowało taką złą pizde i kaca że masakra.
A igristoje samo w sobie nie jest złe, szczególnie schłodzone i pite w ilości kieliszek na godzinę 00:00 w sylwestra.
@mmigotka a pilas w liceum może turbocole (amarena i cola original) albo piwa w plastiku sarmackie? %-D
  • 415 / 57 / 0

@Izakzygzak turbocola się przewinęła na paru melanżach, piwo w plastiku na szczęście nie %-D a co?
  • 68 / 35 / 0

@mmigotka a tak mi sie przypomniały budżetowe najebki turbocolami i szampanami. I karpackim 9%.
  • 20 / 1 / 0

Idzie igristoje kupic gdzies jeszcze?
  • 68 / 35 / 0

@RomanDe widziałem w alkoholach 24h przed chwilą.
  • 415 / 57 / 0

Oczywiście, że tak. W alkoholowych typu alcapone, w kauflandach. U mnie w okolicy są praktycznie wszędzie, łatwo je spotkać.
  • 68 / 35 / 0

ja np wypilem w nocy ruski szampon i sobie buty orzygalem.
albo one sa niedobre albo ja sie starzeję.
  • 68 / 15 / 0

Kiedyś się piło bo tania najebka. Minusem było, że skurczybyk tak mocno nagazowany i szybko zapełniało żołądek.
Pamiętam jedną akcję jak piliśmy nad pewnym jeziorkiem, wypiłem dwa i pomyliłem drogę do domu. Doszedłem do innego miasta, wracałem potem jakoś 3h bo się pogubiłem

O mieszaniu wódki z szampanem nie wspomnę bo rzyga się dalej niż widzi.

Przez pewien czas myślałem, że tak smakują wszystkie "szampany" bo tylko takie na sylwestra były kupowane
Wróć do „Etanol”
Na czacie siedzi 1350 uczestników Wejdź na czata