Kodeina - dorzucanie

Alkaloid opium - metylowana pochodna morfiny.
Więcej informacji: Kodeina w Narkopedii [H]yperreala
  • 488 / 23 / 0

Na mnie dorzucanie po 6h+ działa tak jak powinno, raz sedacyjnie jest raz euforycznie. Dawki te same :*)
  • 231 / 13 / 0

Jak już koda rzeczywiście na mnie działała, to dorzutki zawsze robiły swoje, chyba że próbowałam to robić na peaku...

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Elon Musk palił marihuanę na wizji. Teraz zajmie się nim NASA

We wrześniu Elon Musk zapalił marihuanę w programie na żywo. Teoretycznie niewinny występek sprawił, że NASA przyjrzy się bliżej firmie SpaceX.
  • 57 / 3 / 0

Do jakiego czasu od przyjęcia pierwszej dawki mogę dorzucić kolejną? Przykład.

O 12:00 piję 3 antki. o 12:20 jestem posiadaczem 2 pak jeszcze. Czy warto dorzucać czy jestem już "zablokowany i czekać teoretycznie te 8 godzin.
  • 5349 / 377 / 0

Rokison pisze:
22 września 2018
Na mnie dorzucanie po 6h+ działa tak jak powinno
Bo zanim receptory się ``odnowią`` trzeba poczekać 8 godzin, 6 tez ujdzie. :patrzy:
  • 194 / 43 / 0

Jeżeli już to enzymy się regenerują, wrażliwość receptorów opioidowych to akurat najmniejsze zmartwienie tutaj. Poza tym zapchany żołądek po poprzedniej dawce też może osłabiać cokolwiek podanego p.o.
Wróć do „Kodeina”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata