4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6615 • Strona 660 z 662
  • 164 / 8 / 0

Też fakt, masz racje:)
  • 999 / 108 / 0
Awatar użytkownika

11 maja 2022MefedronowyKoneser pisze:
Wiesz ja przy każdym stymulancie z wyjątkiem kokainy dostaje lekkich schizek( a po fecie zawsze dostaje GIGANTYCZNEGO ataku paranoi) i nie mówię tu o waleniu w wielo dobach a kilkunastu godzinach zabawy.
Nie wiem z czego to wynika.
Jak to z czego to wynika. Z zaburzeń gospodarki neurohormonalnej. Noradrenalina zwłaszcza i w nieco mniejszym stopniu dopamina. Po paru latach abstynencji organizm wróci do normy jako takiej.
Szczerze nie polecam napierdalac stimow i benzo, rozjebiesz się jeszcze bardziej.
  • 14 / 3 / 0
Awatar użytkownika

To w takim razie słabym jestem zawodnikiem skoro rozjebałem sobie neuro stimami waląc tylko w piątkowe wieczory przez pół roku (to chyba nie dużo nie?)
  • 211 / 28 / 0
Awatar użytkownika

No zależy jakie ilości tych stimów i czy robisz wszystko żeby utrzymać organizm w równowadze np. zbilansowana dieta, sport, jakieś hobby niezwiązane z ćpaniem. Bez tego to z każdego się robi cienki bolek w dość krótkim czasie, choć zdarzają się cyborgi co mogą lecieć i lecieć. Mnie to mieli od razu jak puści, dlatego staram się nie walić stimów, bo dbania o siebie w sposób wyżej wymieniony nie praktykuje, a jeżeli już to w stopniu minimalnym.
  • 1 / / 0

Jak wyglada sytuacja z mefedronem i ranami? Mam rane po zabiegu chirurgicznym i zalozone szwy, minelo jiz kilka dni. Sa jakies przeciwskazania? mefedron rozrzeda krew?
  • 397 / 45 / 0

@Nsby , no ogólnie narkotyki rozrzedzają krew tak jak alkohol, plus do tego wysokie ciśnienie także lepiej sobie odpuść zabawy :) zdrowie jest najważniejsze.
  • 532 / 96 / 0
Awatar użytkownika

Do tego po mefedronie najpewniej cała krew odpłynie do chuja i rana się wtedy nie zagoi

xD
  • 1 / / 0

18 maja 2022MefedronowyKoneser pisze:
To w takim razie słabym jestem zawodnikiem skoro rozjebałem sobie neuro stimami waląc tylko w piątkowe wieczory przez pół roku (to chyba nie dużo nie?)
Oj nie jest to dużo, są wojownicy co walczą latami i uchodzą bez szwanku xd
  • 1 / / 0

siema, waliłem wczoraj 2 mg klona, 3 godziny później dorzutka 2 mg + piwo i pół drina (o dziwo zero efektów). Czy bezpieczne jest walnąć dzisiaj pół gieta mefa partiami?
  • 923 / 95 / 0
Awatar użytkownika
WRB
Kompetentny
Kompetentny

@mentalnypustostan Jeżeli walniesz te 500mg na 2/3 razy to będzie wszystko git.
Dum spiro, spero
contact: PW / czat / wickr-surespot: tentypwrb / tentypwrb@tutanota.com [NIE załatwiam/sprzedaje dragów]
ODPOWIEDZ
Posty: 6615 • Strona 660 z 662
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.