Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 463 / 32 / 0

22 czerwca 2021p420 pisze:
strzelam, że to "mefedron" od jakiegoś Sebastiana w dużych kryształach, mam rację?
Ja właśnie nowy kontakt złapałem wczoraj i wziąłem dwójkę w jednym sporym krysztale, taki oszroniony,
biało/ przezroczysty.

Coś w tym stylu
Jakieś propozycje co to może być?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 5 / 1 / 0

@swiezzy

to nie CEC?

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Prawie tona kokainy w węglu. Śledczy rozbili narkotykowy gang

Funkcjonariusze hiszpańskiej policji wraz z pracownikami portugalskich służb rozbili międzynarodowy gang, który od kilku lat zajmował się przerzutem narkotyków do Europy. W policyjnej akcji przejęta została niemal tona kokainy, która przewożona była w ładunku z węglem.
  • 2120 / 334 / 0

kurła, prawdziwego mefa to chyba 3 lata temu jadłem od Darka jak mi p420 polecił
kryształy były jak te w bajkach, takie fajniusie, a pizda fajna i unikalna, ketonowe królestwo, aczkolwiek euforycznie przebija go MDA
a ten krysztau co lata obecnie na ulicach to wg mnie CMC albo MEC

Dyskusja była co do połączenia mefa i SSRI, no to fakt, SSRI zbijają euforię z ketonów, na mnie bardziej euforycznie działa amfetamina niż ketony
  • 1468 / 297 / 4

23 czerwca 2021Swiezzy pisze:
22 czerwca 2021p420 pisze:
strzelam, że to "mefedron" od jakiegoś Sebastiana w dużych kryształach, mam rację?
Ja właśnie nowy kontakt złapałem wczoraj i wziąłem dwójkę w jednym sporym krysztale, taki oszroniony,
biało/ przezroczysty.

Coś w tym stylu
Jakieś propozycje co to może być?
w dużym skrócie...
.
.
.

wszystko...
  • 463 / 32 / 0

Chociaż powiem że całkiem przyjemnie klepał ten kryształ, jeden z lepszych jakie jadłem ostatnim czasem. Mimo brania SSRI, fajne było działanie wyczuwalne.
  • 2875 / 234 / 0

najwięcej z tego co się orientuje lata chlorów 3/4-CMC, jak bardziej speedowo to trójka, jak euforycznie to czwórka, jaki by nie był współczucie dla twojego nosa
  • 463 / 32 / 0

Up.
Powiem Ci ze, wierci wierci w nosie, ale odziwo odetkał mi nos i czułem spływ każdej krechy. A przeważnie to już po max trzeciej dzidce mi się tak kinol zatyka że nie czuję spływów. Prawy wlot odkurzacza totalnie zajechany mam, lewy jeszcze jako tako funkcjonuje XD a tu po tym odziwo odetkany jest, i nie było zatok zajebanego ta "mazią" Jak po większości kryształu. Ostatnie 0.5 wdupcylem na raz, prawa lewa i zawirowało w kichawie totalnie hah. Nawet przespałem się, bo kwetiapina sobie pomagam i wstałem jeszcze pobudzony, dalej czuję jeszcze po organizmie. A minęło
20h od tej połówki ostatniej.
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dwójkę miałem na jakieś 5-6h. Ale dosyć szybie sobie tempo zarzuciłem %-D
  • 2875 / 234 / 0

jaki mefedron to komfort dla nosa, lajtowo wchodzi, szybko całkiem odtyka wlot, walę zawsze na lewą, żeby w nocy móc normalnie oddychać i jest git
  • 133 / 9 / 0

Ja nie wiem po co ktoś wchodzi w ten temat mefedron jak na oczy nie widział go a tym bardziej go brał. 4mmc a inne związki cmc cec to totalnie co innego
Jedynie 4mec był. Bardzo podobny ale i tego już nigdzie nie dostanie się i też był w pałeczkach.
mefedron ma to do siebie ze czas trwania bani jak przy cocainie
I uczucie bliskości sexu jak przy MDMA
Dla tego jest porownywalny do tych dwoch dragow
  • 307 / 60 / 0

raz dostalam taki "mefedron", ze po przywaleniu tego w kinol rozkladalo sie w nosie przenosne stoisko bolu i tortur piekielnych, a po wzieciu IV nastepowala reakcja doslownie odwrotna do wziecia mefedronu. wewnetrzna pustka, kompletny brak motywacji, brak sily zeby wstac, przeciwienstwo speeda i euforii. bralam z osobami, ktore mialy odpowiednio albo szerokie doswiadczenie z waleniem ketonow, albo prawie niesmigane receptorki i wszyscy poczulismy to samo, wiec kwestia mozgownicy wypalonej od cpania tu nie wchodzi w gre. takie wlasnie 4mmc dostalam od "sprawdzonego" sprzedawcy :v
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata