Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 330 / 53 / 0

Nie wierzyłem, partner mojej matki załatwił mi mefa, wysłane do labu i jest 4MMC. No powiem szczerze, ze 1 krecha i byłem gdzie indziej. Ciśnienie na dotrzutke okropne. Przerobione 0,5g w noc i mam dość. Wolę koks i clearhead niż ten rozpierdol. Pozdrawiam.
Ps.libido nie do opanowania, tez tak mieliście? I czy orgazm w takim stanie może skończyć się czymś groźnym? Czytałem kiedyś rost blueberry i pisała ze orgazm w połączeniu z Dopa/serotonikami może się złe skończyć. (?)
  • 6560 / 1170 / 2

16 listopada 2020Alienox pisze:
@Nawiedzony Szaman Może jeszcze opiszesz opcje darkmarketową tak dla jasności :D Props za wypunktowanie procesu XD ot dawka humoru w czasach pandemii ;)

A odnośnie mefka to już dawno nie jadł człowiek nic co by nawet leżało koło niego a szukanie mefka na ulicy to jak szukanie igły w stogu siana chociaż z tą igłą może być prościej ;D
30 postów i masz dostep.
darknet.html
27 listopada 2020YoungestFlexer pisze:
Ps.libido nie do opanowania, tez tak mieliście?
jak po wszystkich większości bk.

Olej CBD jako naturalne antidotum na współczesne choroby?

Olej CBD ostatnio cieszy się na świecie wielką popularnością. W Polsce przez długi czas był kojarzony, zupełnie błędnie, z marihuaną. Jednak ostatnio informacje na jego temat zaczynają przebijać się do społecznej świadomości.

Wpływ środków psychedelicznych na sztukę naskalną udowodniony przez nowe odkrycie archeologiczne

Wykopaliska przeprowadzone w Kalifornii przez zespół archeologów z Uniwersytetu Centralnego Lancashire i Uniwersytetu z Southampton dostarczyły bezdyskusyjnych dowodów na wpływ środków psychedelicznych na prehistoryczną sztukę naskalną.
  • 21 / 1 / 0

mef na mnie dzisiaj nie zadziałał czy powodem moze byc zjedzenie 5 g 3cmc w 4 dni?
Użytkownik nieaktywny
  • 43 / 1 / 0

Ile dni już nie śpisz?
  • 6560 / 1170 / 2

28 listopada 2020Inter trade 2 pisze:
mef na mnie dzisiaj nie zadziałał czy powodem moze byc zjedzenie 5 g 3cmc w 4 dni?
Jak nie zadzialal wcale to nie mef albo strasznie porysowales sobie leb
  • 43 / 5 / 0

@Inter trade 2 wyrobiles sobie spora tolerke
  • 21 / 1 / 0

Bralem tez koko tej nocy i całkiem nieźle zadzialal
  • 6 / / 0

:kreska: Siemankio Mordy taka akcja nie brałem nigdy Mefki od jakiegoś roku mam weekendowe spotkania z Królową Polski Ale to max 2 dni Piątek sobota bez ciągów tygodniowych często przerwy robię Ale mniejsza myślę czy sobie zmontować jakiegoś gieta na Sylwka polecacie odradzacie? Bardziej wypierdala z Butów od polskiego gówna czyli fetki? Nie czytałem postów od początku tematu bo się pozmienialo pewnie w chuj i tam większość co kiedyś pisała to psychitaryk monar Albo znicz zapalić im można 1 listopada haha z dystansem Oczywscie żeby się tu wyjadacze nie poobrazali pozdro dla wszystkich joł
  • 2668 / 479 / 0

Jeśli fetka to dla Ciebie gówno i 100mg nie wystarcza Ci na noc, a gram na przynajmniej kilka dni to znaczy, że masz chujowe dojścia.
Skoro masz chujowe dojścia szanse, że ogarniesz PRAWDZIWY mefedron czyli 4-MMC, a nie jakąś mieszankę beta ketonów prosto z Chin jest równa jednemu procentowi.
Odpowiedz sobie sam czy warto, biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej.
  • 6 / / 0

U mnie tak się mówi na amph w moich stronach na fete bo wielu spierdoliła życie jeśli chodzi o jakość towaru to mam prosto z Labo od chemika z Mefką w sumie mógłby by być problem jeśli chodzi o jakość kolezka z Gda mi proponował kiedyś mówił że kozaczunio Ale to też mogą być gadki debila który walił nie wiadomo co A nawija makaron na uszy pzdr
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata