Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 406 / 51 / 0

Co do ciśnienia na dorzutke po mefie to kiedy zazwyczaj nad ranem kończę zakupione zapasy to ciśnienie na dorzutkę jest silne, niemniej u mnie to bardziej idzie w stronę „rozpaczy”, że to już koniec przygody aniżeli jakichś desperackich prób kupna choćby grama (kupuje tylko z DM, więc choćbym chciał to nie ogarnę niczego „na już” bo mam zerowe kontakty ze światem przestępczym [w sensie nie znam i się nie orientuje kto w okolicy diluje]. Także, all in all wychodzi pozytywnie, bo zaraz pójdę spać, obudzę się bez ciśnienia, może nawet będę wstanie coś konstruktywnego wymyślić jak spędzić aktywnie weekend bez myślenia o tym żeby Się przyjebac
  • 341 / 32 / 0

30 maja 2020mucha__ pisze:
Czy można oczyścić mefkę acetonem czda, lub spirytusem/wodą? Proszę o info osoby wtajemniczone!
Szkoda twojej zabawy. Rozpuszczanie jakichkolwiek RC w acetonie, przelewanie przez filtr do kawy, płukanie spirutysem, rekrystalizacja - mija się z celem.
Ździwisz się bo efekty będą odwrotne do tych, których chciałbyś się spodziewać.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Marihuana zakamuflowana jako psia karma

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zabezpieczyli blisko 100 kg marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających szacowana jest na około 4 mln zł. Do sprawy zatrzymano 29 letniego mieszkańca Katowic. Policyjne działania prowadzone były na terenie woj. śląskiego. W zatrzymaniu 29 latka uczestniczyli lubelscy antyterroryści.

pfu

• 215 / 7 / 1

czemu? aceton zmieni profil działania substancji, czy w jakikolwiek sposób ją osłabi?
  • 341 / 32 / 0

Poczytaj na czym polega cały proces i jak ludzie to robią... Rozpuszczenie, filtrowanie, suszenie (np w piekarniku w odpowiedniej temperaturze), rekrystalizacja...
To co finalnie otrzymujesz jest po prostu mniej klepliwe. Przynajmniej w przypadku popularnych obecnie RC.
Nie wiem do końca czy wynika to z samego procesu czy z pozbywania się zanieczyszczeń (które czasami lepiej "klepią" niż sam sort).
  • 20 / 2 / 0

Siema !
To znowu ja, znów z tym samym pytaniem dlaczego mef na mnie tak cudownie nie działa ?
Wczoraj mefowałem z kolegą który po jednej rajce takiej jak ja pierwsze 10 minut miał taką euforie że mu duszno było, potem przez godzinie zalewał mnie słowotokiem, a u mnie jak ostatnio euforia ok, jebłem sobie druga pokaźną, a on już nie chciał wtedy już coś poczułem na 10 minut, i lekkie pobudzenie. Dobiła godzina 4 zachciało mi się spać, poszedłem. Dziś w nocy była kolejna próba z specyfikiem, tester inny noi usypujemy dziś znowu grube dwie ściepki i powtórka z rozrywki, tylko po godzince ścieło mnie do spanka i koleżka poszedł koło 3. Zwałów dziś i wczoraj nie było, a wczoraj mieszałem z MDMA pardon własnie mi sie przypomniało, to może dlatego mocniej na mnie zadziałał
  • 120 / 20 / 0

Dzisiaj pierwszy raz walnalem mefedron, w nochala. 100mg może ciutke więcej. Ja pierdole to co się działo to jest nie do opisania. Czułem jak się jak wulkan który miał zaraz wystrzelić fajerwerkami.
  • 6088 / 1070 / 2

30 maja 2020MaSaLa pisze:
30 maja 2020mucha__ pisze:
Czy można oczyścić mefkę acetonem czda, lub spirytusem/wodą? Proszę o info osoby wtajemniczone!
Szkoda twojej zabawy. Rozpuszczanie jakichkolwiek RC w acetonie, przelewanie przez filtr do kawy, płukanie spirutysem, rekrystalizacja - mija się z celem.
Ździwisz się bo efekty będą odwrotne do tych, których chciałbyś się spodziewać.
Mnie tlumaczono, ze nie wszystko rozpuszcza sie w acetonie.
Zeby to mialo sens chemik musialby to sprowadzic do wolnej zasady oczyścić i skrystalizowac.

Swojego czasu byla moda na takie czyszczenie acetonem i jak szybko sie pojawiła tak szybko znikla.
Towar byl slabszy niz przed, smierdzial acetonem i byl chujowszy.
  • 180 / 36 / 0

Płukanie acetonem może usunąć zanieczyszczenia które są w nim rozpuszczalne, czyli oczywiście nie wszystko. Sprowadzanie do wolnej zasady i oczyszczanie też może nie być bardzo proste bo do usunięcia niektórych zanieczyszczeń mogłaby być konieczna np chromatografia.

Można jednak zrobić rekrystalizację - to nie wymaga poważnego zaplecza chemicznego. Tyle, że trzeba liczyć ze stratami. Kilkukrotna rekrystalizacja może uszczuplić trochę posiadany zapas.

Nie wiem czym towar był płukany przez te osoby, ale aceton jest bardzo lotny i odparowuje bardzo szybko. Po kilku minutach zazwyczaj nie ma po nim śladu. Osobiście nigdy nie czułem acetonu po tym jak go użyłem.
  • 1 / / 0

Siema , parę dni temu dostałem mefa w mętnym przeźroczystym kolorze ale okazało się że chyba to nie mef , po zaaplikowaniu pierwszej dawki poprzez nos była zupełnie inna bomba - helikopter jak za młodych lat po alkoholu , lekki speed przez 10 min i bardzo ciężka głowa, po 20 minutach człowiek strasznie robi się słaby i śpiący, kolega próbował to z paleniem i mówi że idealne na spanie - najlepiej działa w małych dawkach a często brane niż w dużych rzadziej - co to może być ? ?
  • 74 / 1 / 0

Wydaje mi się, że to moge dopalacze do kupienia w necie bez probramu, tzw krysztial,a jest to straszny syf
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 1242 uczestników Wejdź na czata