Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 6263 / 1104 / 2

10 października 2019juzjestemgrzeczny pisze:
To bardziej skomplikowane :-)
No właśnie nie :korposzczur:
Tylko znowu dochodzi kwestia tego w jakim kraju mieszkasz. Może w Polsce to "big deal" pogonić komuś 1k tablet. Tutaj to normalka.
No dobra ale klientów musisz jakoś złapać. U mnie na osiedlu gosc miał amph gdzie połówkę chłopaki wrzucali cała noc.
Jak brali od innego typa to dwójkę zrobili w noc.

I teraz - ten od dwójki ma klientów od zajebania, bo jest tani "i dobry" ale o tym dalej.
10 października 2019UltraViolence pisze:
Problem polega na tym, że dzisiejsza młodzież nie zna świata poza internetem, a tak naprawdę w Polsce można dostać np. zajebistą koke, wszystko zależy od tego w jakim środowisku się obracasz i kogo znasz.
W necie masz bandę lamusow i trochę ogaru. W realu jest podobnie ale sito w realu działa sprawniej.

Generalnie rynek dziala na wielu płaszczyznach.
Na początek mozna to spokojnie podzielić na towar dla kumatych i dla leszczy.
Kumaci nie boją się wyłożyć hajsu za DOBRY towar. Leszcze dostaną amph o czystości 20% i będą zadowoleni.

A skoro typ bierze słaby towar i chwi to po co zmieniać towar i mechanizm?
Typ kupi kilo bialka i z tego zrobi 4kg towaru. Cene lekko zanizy i klientów nalapie.
Zryc nie umierać.

A na koniec.
Bardzo dobry towar mają ludzie których się poznaje w szczególnych okolicznościach. Generalnie o tym, że mają prima dojścia nie krzyczą, nie chwalą towaru.
10 października 2019juzjestemgrzeczny pisze:
tylko w Holandii.
Średni kurs na dragi.
Już od dawna są kraje z lepszym dojściem.
Częściowo się zgadzam z @ultraViolence ale w jednym kraju dostać koks jest nieco łatwiej w innym ciężej.
W NL prędzej znajdziesz, cmc, koke, amph czy MDMA a znów w innym kraju co innego.

Co nie oznacza, że jak czegoś nie ma to jest nie do dostania.
  • 1505 / 352 / 5

@Stteetart
Chyba nie myślisz, że pisząc o tym, że nie chce mi się ganiać koksu i wolałbym jednak gonić tablety hurtem nie mam pojęcia o handlu? %-D
Nie przyjechałem tutaj sprzedawać ćpania, po prostu tu żyję i to co piszę to normal nie napisałem, że nie ma tylko, że prawie nie ma co znaczy dokładnie to co napisałeś.
Odnosiłem się ogólnie do wpisu marcinka, że mefedron jest w Polsce robiony na wielką skalę ale w sumie nie wiem co w tym przypadku znaczy "wielka". Bo gdyby był to wydaje mi się, że by tam nie został i zwilżył rynek zwłaszcza tutaj. Ale mogę się mylić.

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Światem rządzi kokaina. „Zero zero zero” – recenzja książki

Istnieją dwa rodzaje bogactwa. To, które liczy pieniądze i to, które je waży. Jeśli nie posiadasz bogactwa drugiego rodzaju nie wiesz, czym naprawdę jest władza. Tego nauczyłem się od handlarzy narkotyków – tak oto rozpoczyna się wielowątkowa powieść Roberta Savianego o gęstej pajęczynie oplątującej całą kulę ziemską. Narkobiznes jest najpotężniejszą korporacją świata, a walka z nim to walka z wiatrakami – taka smutna wizja wyłania się po skończonej lekturze książki "Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem?".
Użytkownik nieaktywny
  • 3 / / 0

A ja wchodzę na to forum od czasu do czasu i czekam na posty, że w Wawie na ulicach pojawił się mef/metamef. Ale w sumie jak się nie ma kolegi chemika, który sam to produkuje to lipa ( no był taki jeden ale się w opiaty wjebał gad dejm).
  • 12 / / 0

Witam, to mój pierwszy post tutaj wiec proszę o wyrozumiałość😃 kontakt z ,,mefem” miałem już kilka razy, faza przeważnie fajna a zejście ciężkie. Ostatnio w moje ręce dostał się całkiem przyzwoity sort, otóż duże kawałki kryształów, mega białe, zero zapachu i smaku gorzkie. Mefiłem od 16-24, łącznie na oko poszło pewnie ok 400mg, faza piękna ale nie przytłaczająca. Nocka później nie przespana, wiadomo. Co mnie zdziwiło na następny dzień zero zwały, dobry humor, jedynie co odczuwałem to lekkie zmęczenie ale to rączej wynikało z długości i jakości snu. Moje pytanie jest, co to było ze było prawie idealnie? Genialna faza i brak zwały ?
  • 664 / 57 / 0

Jak rapował Mes wciągał kokę w Brazeo dwie doby nie śpisz, że Ci nie wstyd.

Ja brałem raz holenderską i ciesze sie ze nie wzialem kolejnej paki bo bym popłynął w zyciu na grube tysiące.

mefedron też raz brałem to był na pewno mef bo mefedron ma swój charakterystyczny zapach. I też ciesze sie ze wzialem raz i stop bo bym popłynął.
  • 2446 / 411 / 0

04 listopada 2019midanium50 pisze:
Witam, to mój pierwszy post tutaj wiec proszę o wyrozumiałość😃 kontakt z ,,mefem” miałem już kilka razy, faza przeważnie fajna a zejście ciężkie. Ostatnio w moje ręce dostał się całkiem przyzwoity sort, otóż duże kawałki kryształów, mega białe, zero zapachu i smaku gorzkie. Mefiłem od 16-24, łącznie na oko poszło pewnie ok 400mg, faza piękna ale nie przytłaczająca. Nocka później nie przespana, wiadomo. Co mnie zdziwiło na następny dzień zero zwały, dobry humor, jedynie co odczuwałem to lekkie zmęczenie ale to rączej wynikało z długości i jakości snu. Moje pytanie jest, co to było ze było prawie idealnie? Genialna faza i brak zwały ?
Na pewno nie mefedron (pisząc mefedron mam na myśli 4-MMC).

Już dawno ten dział powinno się zamknąć albo zmienić nazwę na "kryształ od Seby" jak to ktoś pisał kilka stron temu. "Prawdziwego mefedronu już nie ma" parafrazując pewną piosenkę. Tak; wiem, że 4-MMC wciąż można dorwać, jednak patrząc po wpisach na tym forum legitny sort trafia jedna osoba na sto, bo po prostu zaopatruje się u Sebastiana spod dziewiątki, który sam nie wie co ma.
  • 86 / 6 / 0

http://dziennikustaw.gov.pl/du/2019/1745/1

Czytał ktoś? Czy dobrze rozumiem, że nr 77, czyli mefedron został uchylony i jest legalny?
  • 12 / / 0

Wiec teoretycznie co to mogło być? I czy katem skutków ubocznych może być gorsze? W sumie to może być coś gorszego niż prawdziwy mef xd?
  • 86 / 6 / 0

A jednak zmienili numerek mefowi w tym artykule, mój błąd. Co do mefa to ciągle jest, trzeba mieć po prosu dojście dobre, a nie losowy sebix z "kryształem", chociaż raz trafiłem na trójkę i to bez kofeiny, chociaż sam nie wiedział, co to jest. oczywiście jest 1% szans, że bym się pomylił i to coś innego, nie wszystkie analogi znam, ale z takim profilem działania wątpię, by coś jeszcze powstało z bk ;d ale 3 i 4 mmc prawie zawsze da się poznać, wszystko inne odstaje od tego na kilometr.
  • 1970 / 308 / 0

Raz miałem przyjemność (i różne nieprzyjemności z tym związane) spróbować mefedronu i zrobić na nim kilkudniowy ciąg.
To jest w nim fajne (chyba), że na nim właśnie takie ciągi można robić, nie to co w przypadku cmc'ków, które potem nie działają.

W końcowym dniu, kolega zaryzykował i dał mi prowadzić jego cudowną Hondę,
ach te piłowania, jazdy po rondach, popierdalanie w okolicy co są fajne widoczki.

''Dobra, stary, teraz wciągnę kreskę, ale dwie bo na dwie dziury, i zmieniamy się miejscami''

''Kurwa, nie zajebiesz się taką ilością? Mam nadzieję, że nic nie piłeś. Widziałeś jakie XYZ wciąga (narkotykowa wyrocznia, ''wyjadacz'') ''

''Ta, ale ja lubię dobrą pizdę, nie kreseczki jak dla ciot''

Sniff, że, aż odrzuciło, euforia zgniata, pierdoli się w oczach, i wygina na wszystkie strony świata, katujemy Hondę,
ach..
większość osób która sobie pomyśli o mefedronie, to właśnie wzdycha ach.. było fajnie, fajnie.

Po MDMA, też mi się dobrze, jezdziło, w sumie, aż za dobrze bo max dawka, czyli w chuj i silnik 2 razy mocniejszy, słuchawki full na uszy i dzida,
to już serio było niebezpieczne, nikt mnie nie ''ogarniał'', bardziej wyginało i pierdoliło się w oczach, lekkie OEV'y i oczopląs.
Wycieraczki nie były potrzebne, jęzorem wszystkiego dosięgałem.

Niech rzuci kryształem, ten kto nie jezdził po euforykach, i nie sprawiało mu to takiej frajdy.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata