Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1408 / 137 / 0

10 października 2019Stteetart pisze:
[...]
Ludzie na forach widzą parę osób w darknecie i kilku v w clearnecie.
[...]
Druga rzecz - kiedyś pisałem w innym temacie, że rynek dostawców czy dilerów poza netem działa mega prężnie i często gęsto można dostać bdb towar.
Problem polega na tym, że dzisiejsza młodzież nie zna świata poza internetem, a tak naprawdę w Polsce można dostać np. zajebistą koke, wszystko zależy od tego w jakim środowisku się obracasz i kogo znasz.
Nigdy nie dostałem słabszego towcu niż 70%, 3/4 z nich wysyłałem na badania do labu. 50mg robiło za każdym razem już bardzo si, tak samo równie dobry koks dostawałem w różnych rejonach Europy, więc gadanie, że kokaina tylko z darknetu "bo w Polsce to nawet za 600 takiej się nie dostanie" to straszne pierdolenie.

Można dostać za 3 stówy zajebisty fishscale z dowozem do domu, a będąc lamusem można za 5 stów dostać towar w którym jest 20% koki, reszta to wypełniacze. Tyle, że tak jest nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie (może poza niektórymi krajami Ameryki Południowej, bo tam to jest tak tanie, że nie sensu wałować). Nie ma znaczenia czy mieszkasz w Warszawie, Paryżu, Londynie czy Amsterdamie - w każdym z tych miejsc można dostać zajebisty temat, a można też chujowy. Wszystko zależy od tego kim jesteś i od jakich ludzi go ogarniasz.
  • 5411 / 755 / 0

10 października 2019juzjestemgrzeczny pisze:
To bardziej skomplikowane :-)
No właśnie nie :korposzczur:
Tylko znowu dochodzi kwestia tego w jakim kraju mieszkasz. Może w Polsce to "big deal" pogonić komuś 1k tablet. Tutaj to normalka.
No dobra ale klientów musisz jakoś złapać. U mnie na osiedlu gosc miał amph gdzie połówkę chłopaki wrzucali cała noc.
Jak brali od innego typa to dwójkę zrobili w noc.

I teraz - ten od dwójki ma klientów od zajebania, bo jest tani "i dobry" ale o tym dalej.
10 października 2019UltraViolence pisze:
Problem polega na tym, że dzisiejsza młodzież nie zna świata poza internetem, a tak naprawdę w Polsce można dostać np. zajebistą koke, wszystko zależy od tego w jakim środowisku się obracasz i kogo znasz.
W necie masz bandę lamusow i trochę ogaru. W realu jest podobnie ale sito w realu działa sprawniej.

Generalnie rynek dziala na wielu płaszczyznach.
Na początek mozna to spokojnie podzielić na towar dla kumatych i dla leszczy.
Kumaci nie boją się wyłożyć hajsu za DOBRY towar. Leszcze dostaną amph o czystości 20% i będą zadowoleni.

A skoro typ bierze słaby towar i chwi to po co zmieniać towar i mechanizm?
Typ kupi kilo bialka i z tego zrobi 4kg towaru. Cene lekko zanizy i klientów nalapie.
Zryc nie umierać.

A na koniec.
Bardzo dobry towar mają ludzie których się poznaje w szczególnych okolicznościach. Generalnie o tym, że mają prima dojścia nie krzyczą, nie chwalą towaru.
10 października 2019juzjestemgrzeczny pisze:
tylko w Holandii.
Średni kurs na dragi.
Już od dawna są kraje z lepszym dojściem.
Częściowo się zgadzam z @ultraViolence ale w jednym kraju dostać koks jest nieco łatwiej w innym ciężej.
W NL prędzej znajdziesz, cmc, koke, amph czy MDMA a znów w innym kraju co innego.

Co nie oznacza, że jak czegoś nie ma to jest nie do dostania.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Policjanci zachęcają do uczestnictwa w konkursie. Zgłoś się i Ty!

Wydział Prewencji i Patrolowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu wspólnie ze Starostwem Powiatowym we Wrocławiu oraz Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia organizuje konkurs na najlepszą prezentację multimedialną pn. „Narkotyki i Dopalacze – NIE we Wrocławiu”.
  • 727 / 122 / 2

@Stteetart
Chyba nie myślisz, że pisząc o tym, że nie chce mi się ganiać koksu i wolałbym jednak gonić tablety hurtem nie mam pojęcia o handlu? %-D
Nie przyjechałem tutaj sprzedawać ćpania, po prostu tu żyję i to co piszę to normal nie napisałem, że nie ma tylko, że prawie nie ma co znaczy dokładnie to co napisałeś.
Odnosiłem się ogólnie do wpisu marcinka, że mefedron jest w Polsce robiony na wielką skalę ale w sumie nie wiem co w tym przypadku znaczy "wielka". Bo gdyby był to wydaje mi się, że by tam nie został i zwilżył rynek zwłaszcza tutaj. Ale mogę się mylić.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata