Mefedron - wątek ogólny

4-MMC, M-CAT, metyloefedron
Więcej informacji: Mefedron w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 9 / 1 / 0

Byłam ostatnio na imprezie, zostałam poczęstowana kilkoma kreskami mefa (a przynajmniej czegoś bardzo podobnego w działaniu). I teraz mam pytanie: czy mefedron powoduje takie serotoninowe spustoszenie w mózgu, jak emka?
[Pytam, bo na początku września jadę na imprezę psytrance i zastanawiam się właśnie, czy przygotowana na tę okazję pixa mnie klepnie, hah xD]
  • 1 / / 0

Trip raport z wczoraj.
Ogólnie siedzę sobie w robocie jem co jakiś czas po trochu czas fajnie mija.Godz 22 wychodzę z pracy.Jade zatankować,staje obok bo to kupiłem wora i przypierdalam mocnego szczura.Jade sobie pojeździć po miescie bez celu,muzyka leci,Jaram szluga sama przyjemność.Staje na światłach,zmieniam na jakąś fajna nutę i cyk zielone rura wyprzedzam każdego.Staje w sklepie kupic cole bo w ryju gorzko.Mysle sobie poprawię bo jadę w kierunku domu i tak też zrobiłem.Jade wylotowka z miasta na liczniku ze 120 daje więcej gazu po czym pierwsze auto jeb długimi ,drugie to samo ja po heblach tak że aż w fotel uderzylem plecami.Dobry wieczór kontrola trzeźwości oczywiście 0% szerokiej drogi.Wbijem do domu akurat jakiś fajny klimatyczny film o Kurcie Cobainie leciał to oglądałem.Tak to co ogólne wrażenia dobry materiał czysta śnieżynka A nie jakieś zabarwione cole.Nieprzespana cała nocka ,ale to normalne.Objawow jako zjazdu na rano nie miałem.
Dobry katar nie jest zły hehe

Post nakłania do czynów szkodliwych. Jazda autem po beta-ketonach nie należy do najmądrzejszych pomysłów. Ponadto na naćpanych kierowców czekają srogie kary. Jeśli jesteś pod wpływem czegokolwiek - nie jedź! misspill

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

We francuskim Vannes pilnie szukają dilerów. Zarobki do 200 euro dziennie

Na przystankach autobusowych w mieście Vannes w departamencie Morbihan i tablicach ogłoszeń pojawiły się stylizowane na miejskie ogłoszenia plakaty z pilnym poszukiwaniu kandydatów do pracy z wynagrodzeniem netto 200 euro dziennie.
  • 68 / 7 / 0

ludzi którzy jeżdżą autem pod wpływem czegokolwiek powinni utylizować...

@sry za offtop
  • 2026 / 118 / 0

offtopem jest tu chuj wie postów z ostatnich lat, jakichś sebow albo gimbusów co myślą ze waliły mefedron
  • 13 / 1 / 0

Witam wszystkich hyperrealowiczow. Ostatnio byłem na domowce i postanowiłem drugi raz spróbować mefedronu. Zamotalem z koleżką sztukę, on jadl sniffy a ja zaaplikowalem dożołądkowo z racji że sniffy mnie obrzydzają. Wrzuciłem całe kryształy (kurewsko zbite, niepokruszone, na wadze było 0.4g czyli 400mg(??)) bez żadnego zawijania w chusteczke czy coś no i wszystko fajnie 30 min mija a ja czuję że jestem rozjebany jak szyszki po lesie, njfdy nie miałem takiej pizdy jak wtedy. Trzymało gdzieś z 3-4h i jak zeszło poczułem kurewskie scisniecie żołądka, uczucie chęci beknięcia czego nie mogłem zrobić (jakbym miał zaklejone gardlo), gdy siedziałem musiałem robić garba do przodu bo tak mnie nakurwialo w brzuchu, że ni chuja nie mogłem się wyprostować. Ale to był początek, to co się odkurwilo na drugi dzień będę pamiętał zawsze. Po wstaniu rano czułem ucisk w żołądku jakby mi ktoś 40 kg na nim położył, calt się telepalem a wszystko czego się napilem po 30 sekundach wracało na zewnątrz. O jedzeniu nie było mowy, ciężko mi było przejść 2metry do kibla, i w ogóle byłem rozjebany jwk przy grypie zoladkowej.. Wie ktoś co mi się odjebalo?

@WiadroParty Scalam z wątkiem ogólnym mefedronu, nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku. taurinnn
  • 2026 / 118 / 0

i na chuj robisz offtop, od kiedy mefedron jest w jakichś dużych kryształach jak cmc czy coś, warnować takie posty
Użytkownik zbanowany
  • 657 / 103 / 0

wiesz, mefedron to teraz jak feta
feta - każdy biały proszek, który dostaniesz na ulicy
mefedron - każdy kryształ, który dostaniesz na ulicy
@WiadroParty
Zeżarłeś jakieś gówno i ciało się buntuje. Nie jedz już tego, bo będzie tylko gorzej. Rozjebiesz sobie kichy, wysrasz jelita i żołądek, a twoje dzieci zaczną okradać meneli i sprzedawać kadzidełka.
  • 3291 / 300 / 0

Po to się robi bombki żeby np. kryształ żrący (pewnie jakieś chlorowce jadłeś a nie mef) nie przykleił się do ściany źołądka i nie zrobił rozjebki układu gastro( z nadżerkami włącznie.) Ty nas pytasz czy 0,4g to 400 mg ? Czyli nawet nie wiedziałeś ile wziąłeś. Zważyłeś , ale nic Ci to nie mòwi. Poczytaj, doszkòl się, nie bądz aż takim ignorantem.
  • 49 / 5 / 0

Żaden keton nie "przyklei się do ściany żołądka". One są tak dobrze rozpuszczalne w wodzie, że nawet jakby nie popił tej ilości to do żołądka spłynęłyby w postaci roztworu rozpuszczona w ślinie, śluzie gardła i przełykowym.
  • 271 / 28 / 0

@WiadroParty
Gwarantuje że to nie był mefedron. Obstawiam jakieś X-CMC toksyczne gówno.
Na przyszłość jak chcesz uniknąć takich jazd to wypijasz p.o. rozpuszczając swoją ulubioną substancje w kieliszku ugotowanej wody, mieszasz aż to będzie wmiare jednorodne ( i chłodne żeby sie nie poparzyć) i walisz szota, potem jeszcze zwykłą wodą przepłucz sobie kieliszek żeby nic w nim nie zostało. Koniecznie sobie to czymś zapij albo przegryź bo będzie miało przejebany smak.

Jeżeli jest się w domowym zaciszu to to jest najlepsza metoda do p.o. bo najmniej drażniąca.
Wróć do „Mefedron”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata