Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

40%
1.Cały czas.
291
14%
2.raz w tygodniu.
102
20%
3.Jaram i miksuję
146
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
34
11%
5.raz w miesiącu.
79
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
83

Liczba głosów: 735

• 620 / 162 / 0

Tylko raz sobie zrobilem lekka schize na wlasne zyczenie w zasadzie zjarany robiac operacje finansowe na kryptowalutach :świnia: Pokaralo mnie wtedy nieco xD Ale doszedlem do ladu sila woli .

Z takich drobnych wkretek to zdarzaja sie nieprzyzwoicie przekonywujace wizje typu obciete palce / jakies zlamania . Jest to moj ukryty irracjonalny lek i niekiedy zostaje wystawiony na swiatlo dzienne swiadomosci . Chyba ziolo daje mi znac , ze czas sie z tym zmierzyc .

Poza tymi drobnymi incydentami to 99% fazy jest blogie .
  • 550 / 116 / 0

Mieliście kiedyś po indyjce tak mocno rozluźnione ciało i mięśnie a równocześnie zwiększone odczuwanie go, że każdy wdech to wielka wibracja, ruch mięśni i krtani przy łyku wody to trzęsienie ziemi i czuć jak każdy mięsień porusza się a płyn centymetr po centymetrze ścieka wzdłuż przełyku? Albo pulsująca w żyłach, płynąca krew. Aż czuć to ciepło i mrowienie, szczególnie w okolicach tętnic na rękach, szyi, itd.
Z reguły po prostu ciekawe ale czasem nieprzyjemne. Na przykład gdy mam strasznie sucho w gardle. To już nie typowa dla zioła sahara i kapeć w japie tylko wręcz widzenie przez czucie (jakkolwiek to brzmi) jak pęka wysuszona powłoka, jak przy ruchu naciąga się itp. Paskudztwo. Ale to ostry wariant tylko przy srogim ujaraniu.

Meksyk coraz bliżej legalizacji marihuany

Projekt ustawy regulującej produkcję i posiadanie marihuany, a także obrót nią, przegłosowali deputowani z niższej izby meksykańskiego parlamentu. Jeśli poprą go jeszcze senatorowie i prezydent, to Meksyk stanie się trzecim krajem z tak postępowymi regulacjami dotyczącymi marihuany.

Meksyk legalizuje rekreacyjne korzystanie z marihuany

Aktywistki mówią, że kolejne propozycje prawne muszą brać pod uwagę prawa kobiet.
  • 836 / 225 / 0

18 kwietnia 20214002 pisze:
@Arabella841 spoko, ze zdajesz sobie z tego sprawe. wiele osob tutaj wali sie slepo mlotkiem po glowie i wielce zdziwieni
specem nie jestem, ale jesli na lekach jest ok i chcesz dorzucic trawe to moze warto uwzglednic ten fakt w dawkowaniu lekow z tej okazji? albo jakies piwko chociaz?
bylas wtedy na lekach?
Byłam i nie byłam. Na co dzień biorę antydepy (rano) i pregabalinę 3x dziennie, a wzięłam tylko to, co z rana. Nie brałam już później pregabaliny, bo - tak jak mówię - nie chciałam, żeby jakiekolwiek substancje wpłynęły mi na czystą fazę po :liść:.
Wczoraj już wrzuciłam normalnie pregę tak jak powinnam i po zapaleniu było wszystko w porząsiu. Różnica też taka, że wczoraj miałam trochę lepszy nastrój (w piątek wypiłam butelkę szampana i przedwczorajszy dzień minął mi z uczuciem mega wypompowania).
  • 329 / 48 / 0

19 kwietnia 2021Termos789 pisze:
Mieliście kiedyś po indyjce tak mocno rozluźnione ciało i mięśnie a równocześnie zwiększone odczuwanie go, że każdy wdech to wielka wibracja, ruch mięśni i krtani przy łyku wody to trzęsienie ziemi i czuć jak każdy mięsień porusza się a płyn centymetr po centymetrze ścieka wzdłuż przełyku? Albo pulsująca w żyłach, płynąca krew. Aż czuć to ciepło i mrowienie, szczególnie w okolicach tętnic na rękach, szyi, itd.
Z reguły po prostu ciekawe ale czasem nieprzyjemne. Na przykład gdy mam strasznie sucho w gardle. To już nie typowa dla zioła sahara i kapeć w japie tylko wręcz widzenie przez czucie (jakkolwiek to brzmi) jak pęka wysuszona powłoka, jak przy ruchu naciąga się itp. Paskudztwo. Ale to ostry wariant tylko przy srogim ujaraniu.
nie :alergia: nigdy nie mialem czegos takiego co opisujesz Ty, czy @CieplaPoduszka. obserwowalem u kolegow jakies natretne mysli, czy takie odciecie, ze mozna bylo do typa mowic i nic nie docieralo. trzeba bylo go szturchnac, zeby na chwile wrocil (niezly as, dyso trawa) :korposzczur: te same osoby np po 2ce mialy BT ze zweglonymi konczynami, czy byciem ofiara pobicia (przez reszte podroznikow) :korposzczur: byly jakies kilku minutowe zapasci krazeniowe itp. sam to co najwyzej zasypialem na stojaca na czerwonym swietle na przejsciu dla pieszych, gdy zwiedzalismy kofy w amsterdamie, bedac na nogach ~40h :korposzczur: tesknie za AMS :P ale krzywe jazdy zawsze mialy te same osoby - byli na prawde wytrwali w podchodzeniu do tematu, ale zawsze z tym samym efektem :korposzczur:

@Arabella841 rozumiem, ze sie stesknilas za trawka :pacman: w ogole nie dziwi po dluzszej suplementacji depresantami :korposzczur:
skakanie z kwiatka na kwiatek niestety tak sie moze skonczyc. nastepnym razem sprobuj moze bardziej ciac dawke, ale brac zgodnie z harmonogramem i znajdz zloty srodek dla siebie
mysle, ze lepiej troche zanieczyscic faze po trawie niz wjebac sie w leki na czas jej trwania :pacman:
  • 2731 / 219 / 0

zajebiste mocno buchy teraz wjechały aż wziąłem trochę na zapas :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 9915 / 1926 / 0

Zajebiście to wygląda, ale dile mogliby usuwać te grubsze łodygi. Ja kupiłem ostatnio trójkę super silver haze i w środku znalazłem taką jebitną łodygę - średnica jakieś 5mm i długość 5 cm. Waga 0.2g czyli jedna komora w moim wapku. Wiem, że przy hurtowych ilościach nikomu się z tym nie chce bawić, ale klientów musi to nieźle irytować. Równie dobrze w pakunku mogłyby się znaleźć patyki - tak samo "wartościowe", co łodygi.
Kiedyś taki mój kolega kupił 10 g (od znanego mu dobrze dila, z którym długo współpracował), gdzie jakieś 1/3 wagi to były łodygi... jak pousuwał, to na wadze zrobiło się niecałe 7g.
  • 2731 / 219 / 0

mam zawsze 2-3g więcej przy 30/40g więc nie narzekam, wolę tak, niż jakieś pizdryczki łodyżki bo takowe są również bobasy XD
  • 99 / 18 / 0

Na jak długo taki zapas Ci wystarczy ?

Chyba już zdążyłeś wyrobić kartę stałego klienta :)

Re:

• 2 / / 0

15 marca 2009sinner1090 pisze:
Po kilku chwilach mialem bardzo dziwne podejzenia. Caly czas bylem w 10000% pewny, ze kumple probuja mnie okrasc, albo najebac mi albo, ze sie nasmiewaja. Obojetnie co kumple do mnie powiedzial to wydawalo mi sie, ze snuje on szyderczy plan wobec mnie. Nie wiedzialem kiedy mowi prawde, a kiedy nie. Caly czas zdawalo mi sie, ze cos planuja, a ja nie wiem co.
Czasem mam podobnie po zapeleniu.
Może nie aż tak natrętnie, natomiast kilka takich sytuacji jak „ona myśli, że jestem zerem” występują.
Śmieszne, bo tez myślałem, ze tylko ja mam takie dziwne wkrętki a wyglada na to z tego forum, ze to raczej częste zjawisko. Bardzo ciekawe ;3
  • 25 / 3 / 0

Jesli tak ci sie robi to wiedz ze cos sie dzieje xD i to jest poczatek konca twojego palenia
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2327 uczestników Wejdź na czata