Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

40%
1.Cały czas.
291
14%
2.raz w tygodniu.
102
20%
3.Jaram i miksuję
146
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
34
11%
5.raz w miesiącu.
79
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
83

Liczba głosów: 735

• 8106 / 893 / 0

Ja po odstawce trawy miałem istne horrory.Np: zamykali mnie w psychiatryku i wbijali jakieś igły :trucizna: Byli tam też moi znajomi - ich rozczłonkowali na części siekiera.Nic przyjemnego.Dodam, że to był nagła odstawka; z dnia na dzień
- odstawiłem po 3 letnim ciągu. :liść:
  • 836 / 225 / 0

Zaliczyłam wczoraj bad trip życia, jak do tej pory. Dwa ataki paniki i trzeci był w drodze. Nikomu nie polecam takiego przeżycia, w umyśle istny terror. Wleciała oczywiście alpra, ale dopiero po godzinie+ zaczęła cokolwiek dawać.
Co ciekawe i co mnie trochę wryło, to że gdy pierwszy atak osiągnął apogeum - jak na pstryknięcie palca podniosłam się i czułam kompletnie trzeźwa. Adrenalina tak mnie wyjebała z butów. Ale minęło kilka minut i wszystko zaczęło znowu się nasilać. Po drugim ataku podobne wrażenie nagłej trzeźwości, ale trwało ono już dużo krócej.
Przepaliłam się po prostu. Temat z nowego źródła okazał się dla mnie za mocny.

Konopie i marihuana medyczna. Nowy początek (wywiad)

Biznes konopny w Polsce rozwija się dynamicznie, ale przedsiębiorcy muszą uważać, by nie wejść w konflikt z prawem. W tym tygodniu w Sejmie zostały złożone projekty ustaw mające zakończyć drogę przez mękę działających w tym biznesie. Zdaniem Marzeny Łasińskiej, przedstawicielki firmy Medican Campus, to może być nowy rozdział w historii polskiego rynku, patrząc choćby na segment przemysłowy, rolniczy oraz farmaceutyczny. Jednak na całkiem bezmyślną legalizację polskie społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe – mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Marzena Łasińska, komentując projekty, które zostały złożone w Sejmie 20.04.2021 r.

To użycie alkoholu, a nie konopi w młodym wieku wiąże się ze zmniejszeniem grubości warstwy korowej

Naukowcy z University of Minnesota ocenili związek między alkoholem a narażeniem na konopie indyjskie w młodym wieku na podstawie morfologii mózgu na populacji 436 bliźniaków w wieku 24 lat.
  • 484 / 62 / 0

Na początkachoalnia, z 2 ziomkami 1 blant na 3 też mi było niezbyt.
  • 9 / / 0

Elo, czy ktos mógłby mi pomóc zidentyfikować co to za odmiana? Dostałem od ziomka z nl i działa jak bardzo mocna sativa.
174782720_123670673040041_1240525707595722111_n.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 329 / 48 / 0

@Arabella841 ladna sinusoida :pacman:
niezwykle interesujace perturbacje, ciekawe z czego wynikaja :korposzczur:

dla mnie osobiscie przepalenie = warzywo, ale nie takie jazdy
choc dowiedzialem sie na H, ze jedno pojecie mozna definiowac na 150x roznych sposobow - ta poprawnosc polityczna mnie kiedys dobije
trawa nie moze byc za mocna, bardziej psychika za slaba :korposzczur:
  • 836 / 225 / 0

Miewałam już po mj krzywe jazdy, związane z lękami, paranoją, ale nigdy takie jak wczoraj.
Z natury jestem lękowcem i to pewnie główny powód, ale odkąd się leczę i palę w małych ilościach, to wszystko dotąd było ok. Dopiero wczoraj wzięło z zaskoczenia... :korposzczur: Tych przeżyć to chyba nigdy nie zapomnę. Tego gwałtownego "wybudzenia" zaraz po tym, jak wydawało mi się, że za chwilę pikawa wyskoczy mi z klatki.
A specjalnie nic innego tego dnia nie wrzucałam, żadnego opio, gabaergików, alkoholu, nic - żeby mieć "czystą", łagodną fazę. Biednemu to zawsze chuj do dupy.
@4002
  • 329 / 48 / 0

18 kwietnia 2021cegloroz pisze:
Elo, czy ktos mógłby mi pomóc zidentyfikować co to za odmiana? Dostałem od ziomka z nl i działa jak bardzo mocna sativa.174782720_123670673040041_1240525707595722111_n.jpg
nie prosciej zapytac kolege niz prosic o wrozby z fusow?
nie ma opcji, by po zdjeciu ocenic odmiane
no chyba, ze chciales sie pochwalic, ze masz holke :korposzczur:

@Arabella841 magia psychodelikow :korposzczur:
lęki i trawa to takie sobie polaczenie, ale to moja opinia. wielu sie nie zgodzi
przebieg jednak swoje tez robi, zabawa z substancjami odbija sie na psychice. zwlaszcza jak sie siega po zabawki z roznych polek.
moglo tez zabraknac hamulca - innej substancji - jesli przyzwyczailas organizm do czegos, np depresanta, co przelozylo sie na rozpedzenie psychy :pacman:
  • 9915 / 1926 / 0

Nikt nie jest tak dobry, by po takiej fotce (czy w ogóle po fotce) zidentyfikować odmianę. Na wygląd kwiatów wpływ ma kilka czynników. Geny, warunki uprawy, trymowanie, suszenie i curing (lub jego brak) oraz ile minęło od ścięcia. Mój Passion 1, czy Early Skunk z 2019 wyglądają teraz zupełnie inaczej. Być może bardzo charakterystyczne odmiany są do rozpoznania po wyglądzie suchego już kwiatu, ale to wyjątki.
To może być cokolwiek.

W tym przypadku sypie się z topa, czyli ktoś się źle obszedł z harvestem. Wierzę, że może być bardzo dobry, ale wygląda słabo.
  • 836 / 225 / 0

18 kwietnia 20214002 pisze:
@Arabella841 magia psychodelikow :korposzczur:
lęki i trawa to takie sobie polaczenie, ale to moja opinia. wielu sie nie zgodzi
przebieg jednak swoje tez robi, zabawa z substancjami odbija sie na psychice. zwlaszcza jak sie siega po zabawki z roznych polek.
moglo tez zabraknac hamulca - innej substancji - jesli przyzwyczailas organizm do czegos, np depresanta, co przelozylo sie na rozpedzenie psychy :pacman:
Ja się zgadzam, to nie jest dobre połączenie, ale od dawna jestem pod wpływem odpowiednio dobranych leków i przez ten czas żadnych większych problemów z lękami nie miałam, do tego dbałam o set and setting i wszystko było git.
I racja, ja generalnie 99% czasu biorę TYLKO różne depresanty, mj rzadko pojawia się w moim menu, a ostatnio jechałam głównie na Tramalu i pregabalinie.
  • 329 / 48 / 0

@Arabella841 spoko, ze zdajesz sobie z tego sprawe. wiele osob tutaj wali sie slepo mlotkiem po glowie i wielce zdziwieni
specem nie jestem, ale jesli na lekach jest ok i chcesz dorzucic trawe to moze warto uwzglednic ten fakt w dawkowaniu lekow z tej okazji? albo jakies piwko chociaz?
bylas wtedy na lekach?
osobiscie jestem przeciwnikiem brania czegos co zle na mnie dziala, nawet z obstawa lekowa majaco przeciwdzialac niepozadanym skutkom cpania, bo zycie na kredyt ma krotkie nogi
z moich obserwacji wynika, ze wiele w tej kwestii do powiedzenia ma jakosc weedu. jego czystosc. nieprzejedzone nawozy i te dawane dolistnie, opryski przeciwgrzybiczne, plesnie i mykotoksyny. zwlaszcza te ostatnie potrafia niezle namieszac w glowie. mam 2 asow co maja b. czesto nieprzyjemne doznania po trawie, ale jak zapala MM, albo cos na prawde uczciwego to jest juz fajnie.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2328 uczestników Wejdź na czata