Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

40%
1.Cały czas.
290
14%
2.raz w tygodniu.
100
20%
3.Jaram i miksuję
143
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
33
11%
5.raz w miesiącu.
79
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
82

Liczba głosów: 727

• 190 / 28 / 0

W chuj długo nie jarałam bo miałam krzywe wjazdy. Ostatnio z przyjaciółką zaczęłam sobie popalać jak już mam ketonową/alkoholową czapę. Wczoraj zajarałam nawet na "czysto".
Tak jak nigdy mi się nic nie śniło, to odkąd sięgam po jaranie mam wyraziste sny i co ciekawe, wszystkie pamiętam niemal ze szczegółami. Są tak realistyczne. mj ma wpływ na to? %-D
  • 137 / 22 / 0

@Ratnehap oj takk... %-D ja na trzeźwo mam nieraz dziwne sny a po zielsku to juz wogole xD
Ale to zależy od organizmu, niektórym po zielsku sie nic nie sni a niektórym śnią się bardzo wyraziste i realistyczne sny

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Czy alkoholizm można mieć w genach? "Jest różnica między uwarunkowaniem genetycznym a dziedziczność

Jeśli ktoś z twoich rodziców bądź krewny nadużywa alkoholu lub jest alkoholikiem, to możesz się zastanawiać, czy jesteś osobą znajdującą się w grupie ryzyka. "Uwarunkowania genetyczne odpowiadają za 50 proc. przypadków zaburzeń związanych z nadużywaniem alkoholu” – wskazuje David A. Fiellin, lekarz, dyrektor programu medycyny uzależnień na uniwersytecie Yale.
  • 538 / 110 / 0

14 kwietnia 2021Ratnehap pisze:
Tak jak nigdy mi się nic nie śniło, to odkąd sięgam po jaranie mam wyraziste sny i co ciekawe, wszystkie pamiętam niemal ze szczegółami. Są tak realistyczne. mj ma wpływ na to? %-D
Ma, jak najbardziej. Jak nie palę w ciągach to zawsze w nocy śnią mi się jakieś pokurwione rzeczy. Przy regularnym stosowaniu nie pamięta się snów w ogóle.
  • 190 / 28 / 0

No ja właśnie nie palę w ciągach tylko "popalam" ostatnimi czasy i zauważyłam prawidłowość, że jak zajaram to mam sny i to bardzo wyraziste. XD
  • 1 / / 0

14 kwietnia 2021Ratnehap pisze:

Wydaję mi się, że jaranie właśnie ma wpływ na sny. Ostatnio jak zjarałem się i poszedłem spać śniło mi się, że patrzę sam na siebie w lustrze po czym dotykam moich zębów, a one zaczynają się rozjeżdżać, robić takie czarne i coraz mniejsze XDDD. Ten sen był tak realistyczny, że gdy się obudziłem nie ogarniałem gdzie jestem a byłem w moim pokoju :liść:
  • 313 / 47 / 0

sprawdz sobie w senniku co to oznacza - sny z zebami to czesta opcja, raczej negatywne znaczenia

aby nie bylo offtopu;
trawa wplywa na sny - sa bardziej pokurwione niz normalnie - ale tez wplywa na pamiec krotka, wiec sie ich nie pamieta.
czytalem gdzies kiedys, ze sen tuz po przebudzeniu trzeba przelokowac z pamieci krotkiej (czy jakiejs tam) inaczej znika bezpowrotnie. mozna to zrobic np rozkminiajac jego tresc.
  • 9891 / 1920 / 0

"Niestety czarne zęby są przez sennik postrzegane negatywnie. Taki sen powinien być potraktowany jako ostrzeżenie przed nadchodzącą chorobą lub śmiercią w gronie najbliższych. Interpretując w zgodzie z sennikiem czarne zęby , trzeba wiedzieć, że zawsze są zapowiedzią nieszczęścia"
(pierwszy sennik z brzegu).

Osobiście wydaje mi się, że sny to nie tylko jakieś randomowe wymysły podświadomości i też przykładam wagę do tego, co mi się śni.
Najlepsze sny są, kiedy odstawi się zioło po długim czasie używania.
  • 538 / 110 / 0

Jak jeszcze dołożysz do tego ilex guayasa to dopiero wchodzą sny na wyższy poziom. Zacząłem to pić bo podobno wspomagało świadome śnienie, czyli umiejętność którą zatraciłem w wieku dojrzewania wykorzystując je do celów seksualnych %-D
Jako dzieciak często spontanicznie miało świadome sny i nikt wtedy mi nie wierzył że potrafię robić coś takiego. Bardzo mindfuckowe to było dla małego chłopca, myślałem nawet że mam jakieś super moce. Czasem mieszała mi się senna fikcja z rzeczywistością.
Dopiero po latach dowiedziałem się co to takiego i wkrótce całkiem mi to zniknęło.
Nie mam LD po guayasie ale i tak fajne ziółko i rzeczywiście sny są po nim inne.
  • 313 / 47 / 0

pierwsze skojarzenie to cos na co nie mamy wplywu i mozemy tylko biernie patrzyc :korposzczur:
sny to zwierciadlo duszy (psychiki) i jej najglebszych meandrow
nierzadko daja nam odpowiedz jak radzic sobie z problemami zycia - szkoda kurwa, ze ich nie pamietam :pacman:

"Najlepsze sny są, kiedy odstawi się zioło po długim czasie używania" - strach sie bac, lepiej nie bede probowal :korposzczur:

sie filozoficznie zrobilo
  • 610 / 158 / 0

Musze sie z Wami nie zgodzic , prowadzilem okolo roku dziennik snow i wiekszosc z nich jest mniej wiecej jak nasz przecietny dzien - pospolita jak bloto .
Sa ciekawe perelki ale czestotliwosc wystepowania takich jest raczej niewielka . Nadmierne przypisywanie im wagi to jeden z wielu freudowskich bledow .

Odkad wypijam kubek :kawa: i zmienilem nieco pozycje na pol-siedzaca nie zasypiam juz tak w trakcie :liść: .
Zwieksza amnezyjnosc snow to na pewno z wzmacnianiem nie jestem pewien .
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 2298 uczestników Wejdź na czata