Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
249
14%
2.raz w tygodniu.
87
20%
3.Jaram i miksuję
124
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
29
11%
5.raz w miesiącu.
72
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
73

Liczba głosów: 634

• 1599 / 126 / 36

Dobry test wykaże THC po vapowaniu CBD, mam identycznie.
  • 9584 / 1853 / 0

3 lata biegałem zjarany i właściwie to biegałem więcej i szybciej, niż na trzeźwo.
Czas mijał relatywnie dłużej.
Ćwiczenia siłowe to trochę inna bajka i mi też nie za bardzo wychodzą pod wpływem. W sensie nie zrobię tylu powtórzeń, co na trzeźwo (chyba, że po swojej Easy Sativie, to wtedy nie widzę różnicy, a nawet czuję lekki "doping"), ale bardziej przykładam się do techniki.

Miejsce produktów heat-not-burn w redukcji szkód palenia tytoniu

Wiadomo, że palenie papierosów szkodzi. Pierwszy raport na ten temat pochodzi z 1964 roku. Czy można leczyć silne uzależnienie od palenia papierosów innymi środkami zawierającymi nikotynę? Jak zredukować szkody spowodowane paleniem tytoniu, jakie miejsce mają tu e-papierosy i czym się różnią od produktów heat-not-burn (HnB), czyli tzw. systemów podgrzewania tytoniu (THS)?

Co to jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek?

SKANDALICZNA decyzja sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie Huberta Zaremby!
  • 5 / 1 / 0

Jaranie i bieganie nie koliduje ze sobą w żaden sposób nie wiem jak z objętością płuc czy są zmiany pewnie tak sam po sobie nie odczółem spadku kondycji czy jakiejś nie wydolności.

Jednak chce się przestawić na waporyzator bo życie mnie do tego zmusza.
  • 442 / 27 / 0

Mi po sativie i po wysiłku fizycznym ćwiczeniach fizycznych w chodzi na mięśnie czas leci dużo dłużej co daje to że mogę robić dokładnie ćwiczenie ale po ćwiczeniach zaczyna chcieć mi się spać i czuję jak słabnie działanie tej odmiany. A co do pływania to po lemonie red no2 też Sativa jak pływałem to było bardzo dobrze A co do biegania to nie wiem jak wygląda sytuacja z sercem jak ktoś nie Biega lub Biega tylko trochę bo nie ma kondycji do tego żebyś się nie wkręciła faza Typu zawał czy coś wkręcanie sobie coś z sercem że szybko bije bardzo
  • 442 / 27 / 0

A może ktoś się wypowie na temat jeśli mówimy o sportach jak Wypływa marihuana na kondycję rower
  • 9 / 2 / 0

Podłączam się do prośby o ten rower nie wiem ale zauważyłem spadki kondycyjnie przy większej ilości mj albo to moja jakaś fobia.

Wcześniej przy 40km na rowerze byłem normalnie zmęczony tak jak trzeba ale i baardzo pobudzony. Teraz nie dość że męczy mnie ta 40 to często gęsto jej nie robie wcale kończy się na 30 i takie aaa następnym razem.
  • 9584 / 1853 / 0

Kwestia odpowiedniej motywacji. Mnie np zioło bardzo wkręca w to, co robię i na zjarce bawiłem się na początku w jak najdłuższe dystanse, a potem pobijanie swoich rekordów (5 km, najszybszy 1 km, najniższe średnie tempo...). Jak biegam na trzeźwo, to głównie po to by zrobić te swoje 10 km.
  • 149 / 38 / 0

Mnie najbardziej odpowiada po paleniu joga, lepiej idzie się w ten cały flow wczuć, vinyasa w pełnym wymiarze.

Podziwiam tych, co po szkle robią jakieś wytrzymałościówki albo kardio, ja nawet nie chciałabym spróbować, bo to też przyspiesza przemianę materii i skraca czas trwania fazy.

Mike Tyson to dobry wariat, tyle lat w boksie, który nie jest sportem ani łatwym technicznie, ani lekkim, a cały czas na zielonej bani. Swoją drogą dużo bokserów jara, mi te treningi po upalnej nocy nigdy nie szły, bo beton w głowie, prawa jest lewą i trudno zapamiętać bardziej skomplikowaną sekwencję uderzeń i uników.
Lennox Lewis też zawsze mi wyglądał w ringu na zjarańca.
  • 1235 / 132 / 0

Ci ludzie mają inny bazowy punkt widzenia i czucia się niż Ty, ja jak ćwiczę ostro holistyczny trening to na trzeźwo jestem tak dotleniony , że kontaktując się z innymi widzę jacy są bez energii.
  • 74 / 7 / 0

Dym z zioła tak jak ze szluga podwyższa poziom CO2 we krwi co powoduje spadek wydolności fizycznej.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1954 uczestników Wejdź na czata