Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
248
14%
2.raz w tygodniu.
87
20%
3.Jaram i miksuję
124
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
29
11%
5.raz w miesiącu.
71
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
73

Liczba głosów: 632

• 9573 / 1852 / 0

Są to pręciki.
Zależność jest taka, że większość ma zmienić kolor na ciemny, żeby krzak można było uznać za dojrzały. To w zasadzie tyle, co można ocenić po pręcikach.
Co innego trichomy (szron / kryształki) - w dużym powiększeniu i na żywym krzaku są dużo lepszym wyznacznikiem dojrzałości. Im więcej bursztynowych / brązowych, tym bardziej "kanapowe" jaranie. Generalnie można przyjąć, że działanie danej odmiany determinuje najbardziej stosunek mlecznych, do ciemnych.
  • 59 / 10 / 0

Czyli ilość tych pręcików nie ma zbytnio znaczenia dla działania? Bo spotkałem się z odmianami które posiadały bardzo dużo tych pręcików.

Wkrótce zapalimy sobie legalnie zioło? Posłanka mówi, dlaczego tym razem to może się udać

"Jak to policeman przeszukuje mnie? Przecież mam prawo nosić to, co chcę" – możliwe, że już niedługo teza z piosenki Jamala stanie się rzeczywistością. Przynajmniej jeśli chodzi o słynną zieloną używkę. Powstał Parlamentarny Zespół ds. Legalizacji Marihuany, na którego czele stanęła posłanka Beata Maciejewska. W wywiadzie DLA natemat.pl opowiedziała, jak dekryminalizacja zioła miałaby wyglądać w praktyce.

Zwierzęca rewolucja: olej CBD

"Wszystkie dolegliwości mojego psa zniknęły. Już nie boi się fajerwerków".
  • 9573 / 1852 / 0

Nie spotkałem się z taką teorią, ani nie zauważyłem takiej zależności.
Spotykałem się z ziołem pełnym "kłaków", które czasami nie miało podjazdu do innego, dużo mniej pod tym względem obdarzonego.
  • 432 / 26 / 0

Cześć trochę się tutaj nie udzielałem ponieważ od środy zrobiłem sobie przerwę ze względu na to że wzrosła tolerancja zapotrzebowanie na marihuanę większa moje pytanie brzmi czy wystarczą przykładowo sobota wieczór na spanie żeby spadła ta tolerancja dodam że tydzień dzień w dzień korzystałem z Chodzi o to że tydzień dzień w dzień korzystałem z konopi medycznych a tolerancja podobno bardzo szybko spada sam to zauważyłem bo już tydzień przerwy i tolerancja drastycznie spadła z efektów bez medycznej marihuany no to migreny bóle oczu oraz ogromne trudności z zasypianiem konopi. Przepraszam za błędy mam nadzieję że zrozumieliście co miałem na myśli że od środy do soboty czy tolerancja spadnie Chyba że ta tolerancja przez ten czas nie spadła jakoś mocno to może malutka trawka Aurory 20% jedno piwo albo setkę wódki z jakimś sokiem porzeczkowym doradźcie mi bo bezsenność mnie już wykańcza
  • 1235 / 132 / 0

@Nerwuseq

Na bezsenność ciepłe ciałko kobiety najlepsze.

PS rób proszę akapity w swoich wypowiedziach, ciężko się to czyta...czy tu czy w temacie o medycznej, ściana tekstu.
  • 162 / 5 / 0

Co sądzicie o terpenach w formie olejku eterycznego?
Czy takie terpeny Indicowe przy Sativi, mocno by przybliżyły do Hybrydy, jak i nie była by przewaga Indicy w działaniu?

Przykładowo tutaj sa terpeny w formie olejku eterycznego
https://konopnysklep.com.pl/terpeny/
  • 432 / 26 / 0

Dobra jest już sobota minęły trzy dni poczekam jeszcze trochę przeczyszczę wwaporyZator no i zobaczę czy trochę tolerancja spadła na aurora 20% bo dzisiaj mam naprawdę ogromny powód żeby zażyć ból tak hardcorowy nie wiem nawet czy leki typu tramal by zadziałały. Bo nikt mi nie udzielił odpowiedzi jak szybko spada tolerancja bo wiem że szybko ale zażywałem przez tydzień codziennie nie przesadzałbym z ilością ilości Terapeutyczne były stosowane ale poczułem że wzrosła tolerancja a teraz się czuję jak g...o. No i jak myślicie bo mam 200 ml czystej Soplicy i soki pomarańczowe oczywiście najpierw spróbuję małą dawkę jak zadziała a jak zadziała to Wódeczka może poleżeć prawda:). Dodam jeszcze tyle że ten ból nie przychodzi wczoraj byłem zdesperowany i wypiłem trzy perly chmielowe żeby zasnąć a ten ból przeszedł Aha no i dodam że mam nadzieję że ten post jest dla wszystkich osób czytelne ponieważ postarałem się piszącczko oraz edytuje chociaż miętowy miał rację że ściana tekstu ale mam nadzieję że jest czytelne
  • 20 / 4 / 4

28 listopada 2020Nerwuseq pisze:
[cut\cytat - DWE]

Zasada jest taka, im więcej alkoholu tym więcej substancji aktywnych się dostaje do organizmu czyli mocniej klepnie. Jeśli chodzi o tolerancję to każdy kolejny dzień bez jarania ją zmniejsza a taki optymalny efekt jest po dwóch tygodniach.
  • 432 / 26 / 0

Dobry wieczór chciałbym was prosić piękne kobiety oraz doświadczonych panów o to dlaczego mała ilość marihuany zadziałało po trzech dniach przerwy w ten sposób że chce mi się spać jest dużo Euforia relaks na ciało i przychodzi taki ciepełko z góry na dół z góry na dół i oczy się same zamykają do snu ale ten ból jest nadal ale no dziesiątym planie czemu on w ogóle nie znikną może taki dzisiaj dzień albo dawka mała życzę państwu miłego wieczorku i soboty oraz potwierdzam to że tolerancja spadła i to sporo więc mój post powyżej jest nieistotne już tak naprawdę życzę wam dobrej zabawy jeśli się bawicie lub jeśli się leczycie :liść: I informuję wszystkich że od jutra moje posty będą w 100% czytelne bo będą robione z komputera gdzie klawiaturę znam na pamięć a nie z telefonu
Użytkownik nieaktywny
  • 134 / 20 / 0

Miłej fazki ziomeczku, 3maj się ;)
Mi aktualnie łeb pęka i tez Buszek nie pomaga
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1946 uczestników Wejdź na czata