Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

39%
1.Cały czas.
251
14%
2.raz w tygodniu.
87
19%
3.Jaram i miksuję
124
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
29
11%
5.raz w miesiącu.
73
12%
6.Jaram jak ktoś postawi.
74

Liczba głosów: 638

• 453 / 27 / 0

Dzięki panowie wyłączam telewizor bo coś czuję że zaczyna mocno wchodzić nie chce tego przespać dam znać co i jak poszło w szybkim czasie Dzięki panowie wyłączam telewizor bo coś czuję że zaczyna mocno wchodzić nie chce tego przespać dam znać co i jak poszło w szybkim czasie0,25g pierwszy ten alboom Tymona coś mi nie wchodził potem twój drugi link i trzeci link fajne ale jak włączyłem Raba idę w stronę słońca to weszło Euforia he he ale chłopaki ja szukam coś w stylu to Lemon Haze co kręcę człowieku to pa weź gdy skręca gó człowieku. Panowie ale Gastro w takim stanie to ja nie zasnę szybko do kuchni coś ze żreć chwilę muzyczki i dobranoc
  • 453 / 27 / 0

Co tu dużo pisać obżarłem się jak świnia zasnąłem ale gancko śniły mi się jakieś złe sny podchodzące pod koszmary ale się nie wybudziłem więc ok na plus oceniam to że dostałem erekcji bez powodu drugi raz a jest jeszcze rano chociaż zamułka jest ale to wypiję sobie kawe i git :). Też jak was chwyci castro to zachowujecie się jak dzikie świnie które pierwszy raz widziały jedzenia bo chodzi mi o to że żarłem wszystko kanapki sobie robiłem. Aha i akurat do odmiany nasenny o której pisze to lubię muzykę jeszcze w stylu np. takim spokojniejszym wolniejszym takim przy ktorym idzie zasnac guzior pluca zlepione topami kushcoma lemon haze kali haj :p

"Zażywasz - przegrywasz", czyli 20 lat zakazu posiadania narkotyków w Polsce

W lata 90. wchodziliśmy z marszałkiem Sejmu, którego rodzina paliła marihuanę i nie łamała w ten sposób prawa. Kończyliśmy je z jednym z najsurowszych praw narkotykowych w Europie. Mija właśnie 20 lat od kiedy w naszym kraju zakazano posiadania narkotyków na własny użytek.

Unia chce traktować produkty z CBD jak żywność, nie jak narkotyki

Po kilku miesiącach przerwy Komisja Europejska wznowiła prace nad zaklasyfikowaniem produktów zawierających kannabidiol (CBD) jako „nowej żywności” a nie – jak dotychczas zapowiadano – środków odurzających.
  • 9592 / 1854 / 0

The Wire, Sopranos, Friends - to moim zdaniem seriale wszech czasów (a jestem bardzo wymagającym oglądaczem i widziałem od groma filmów / seriali - wspomniane widziałem po 3-5 razy).
W dalszej kolejności Twin Peaks. 2 pierwsze sezony są z lat 90 (był to u nas hit, tylko pewnie niewiele osób pamięta te czasy). Kilka lat temu powstał jednak świetny 3 sezon i oczywiście odświeżyłem sobie.
Bardzo dobre jest też Fargo i Better Call Saul. Breaking Bad chyba każdy widział.

Zupełnie nie jarają mnie produkcje nastawione na efekty specjalne (jedynie może spektakularne bitwy pokroju tych z Alexandra). Bez dobrego scenariusza, postaci i dialogów efekty nic nie znaczą.
  • 2668 / 479 / 0

@jezus_chytrus Twin Peaks oglądałem na bieżąco, mowa o tych z latach 90. Klimatycznie mistrzostwo świata, na zjarkę jeden z lepszych seriali zdecydowanie.
Widziałem gdzieś zwiastun tego nowego (tj. sprzed kilku lat, jak to ująłeś), ale zniechęciłem się myśląc, że to tylko odgrzewany kotlet i nie będzie miał podjazdu do swoich poprzedników.

Warto?
  • 453 / 27 / 0

Da ktoś może link do tego serialu o którym piszesz oraz pisał jezus bo obejrzał bym chętnie na telewizorze tylko nie wiem gdzie on
  • 662 / 63 / 0

Chłopaki z baraków polecam do bucha
  • 453 / 27 / 0

A muzyka w stylu to Lemon Haze co kręcę człowieku to pa weź taka że zakładasz słuchawki na łeb jak już ci się chce spać. Lub coś podobnego to Guzior takiego spokojniejszego
  • 2668 / 479 / 0

Przepraszam, jestem strasznym dinozaurem hip hopowym i nie wiem kto to Guzior / Lemon Haze, w młodości bawiłem się przy pierwszej Moleście :(
  • 453 / 27 / 0

Up ganja mafia kawałek Lemon Haze lub młodsze pokolenie typu Guzior płuca zlepione topami
  • 8 / 3 / 0

Nowe pokolenie chemiczne ;D
A co do nuty guziora sztos polecam jak i innych młodych raperów. Czasy się zmieniają a oni dają rade chociaż klasyka nigdy nie umrze jak na moje.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1975 uczestników Wejdź na czata