Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
207
14%
2.raz w tygodniu.
77
20%
3.Jaram i miksuję
108
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
26
12%
5.raz w miesiącu.
66
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
55

Liczba głosów: 539

• 244 / 51 / 0

Ed Rosenthal ma 76 lat i w sumie to trzyma się nieźle.
  • 342 / 109 / 0

Znowu dorwałem jakieś nietypowe palenie.

Mocno ciemny zielony kolor, w ogóle typowej gandzi nie przypomina. Po spaleniu turbo relaks, tak jak z moimi schorzeniami nawet 100% indica mnie nie relaksuje tylko napina mięśnie itd. Tutaj totalne wyciszenie, choć nie zabierało mi w ogóle energii i jak gdzieś musiałem wyjść, to szedłem.

Kolejna sprawa, że nigdy po żadnej odmianie w całym swoim życiu nie mogłem usnąć, muszę poczekać chociaż te 2h od ostatniego palenia. Za to z tą odmianą nawet paliłem na sen, żeby łatwiej usnąć.

Psychodelii niby żadnej, za dużo się nie dzieje, za to po zamknięciu oczu - kosmos. Od razu, sekundę po zamknięciu oczu, jakieś jebane elfy i krasnale zaczynają tańczyć i rzucać we mnie oczami 😮

Przy czym niezależnie czy to CEV czy OEV, jak już jest u mnie tak grubo, że widzę pseudo-autonomiczne byty, mam ogromną dysocjację, jakiś strach i dziwne myśli. Tutaj mimo tych kolorowych śmiesznych stworzonek, czułem się w 100% trzeźwy na umyśle.

Czas działania typowy dla marihuany, przy okazji po spaleniu 4-5 lufki już nie da się mocniej upalić. Spaliłem całego grama czystego w joincie, nie było wcale mocniej niż po tych lufkach.

No i cóż to do cholery jest? Na innych działało tak samo, nie było brane nic więcej w owe dni.

Jakiś syntetyk, dużo CBD czy jak?

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Czy konopie są legalne w Niemczech? Sytuacja prawna

8 września 2019 roku Sąd Rejonowy w Bernau w Berlinie rozpatrzył trzy przestępstwa dotyczące konopi indyjskich oraz posiadania niewielkich ilości marihuany na użytek własny. Obecnie dwie z tych spraw zostały przekazane do Federalnego Trybunału Konstytucyjnego w Karlsruhe.
  • 9292 / 1298 / 0

^
Takie atrakcje przy zamkniętych oczach miałem po Super Silver Haze - tylko to jest bardziej Sativa.
A odgłosy metropolii (byłem wtedy w Santiago de Chile) powodowały, że te obrazy jakby z nimi współgrały. Pół nocy się z tym męczyłem : ) Zdecydowanie jest to odmiana na dzień i tylko dla wprawionych w boju.

Nikt Ci nie powie, czy kupiłeś syntetyka, czy mocnego naturala. Musiałbyś tutaj sampla wstawić jakimś sposobem ; )
  • 1230 / 180 / 0

Po dwutygodniowej przerwie od zioła słabiutki temat który wcześniej nie klepał niemal wogole zajechał mnie teraz jak Amnesia Ultra Sort xD Wyciągałem szluga z kieszeni zapominając że właśnie go spaliłem :korposzczur: ledwo dotarłem do pokoju a ja zioma zjechałem i miałem jechać wymieniać ten temat

zjarałem tylko 3 buchy

//pisane jednym okiem //

-beczke piwa w brzuchu trzyma a też ma żone

https://www.youtube.com/watch?v=USXrlbd ... WL&index=3

minuta: 3:25 (kurwa ze 4 razy to sprawdzałem)
-
hahahahaha xD

EDIT: Po jakiejś godzinie dorzuciłem 18 bromka i robi się konkret bomba. I jeszcze te draże kokosowe :mniam: Poszła już trzecia paka. Ale ta ostatnia kiepska, te nietypowe draże kśiężniczka, truskawka-jogurt
  • 140 / 3 / 0

Ale się zjarałem tą medyczną trawą Sativa jedną piątą Grama i faza a jest mocno dużo śmiechu z niczego jak dla mnie towar mocne przynajmniej na pierwszy raz
  • 104 / 13 / 0

Polecicie mi najbardziej psychodeliczne odmiany dostępne w zwykłych sklepach z nasionami?
  • 244 / 51 / 0

@solventsmellover
LSD od barneys farm, to już taki klasyk ale trudna w uprawie wg mni
  • 52 / 5 / 0

25 września 2020Nerwuseq pisze:
Ale się zjarałem tą medyczną trawą Sativa jedną piątą Grama i faza a jest mocno dużo śmiechu z niczego jak dla mnie towar mocne przynajmniej na pierwszy raz
Która dokładnie tak zadziałała rozweselająco?
  • 140 / 3 / 0

Sativa red No 2 :)
  • 52 / 5 / 0

Na mnie działała psychodelicznie z gonitwą myśli i mętlikiem w głowie. Zdecydowanie wolę hybrydy z CBD lub indiki.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1616 uczestników Wejdź na czata