Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
192
15%
2.raz w tygodniu.
74
19%
3.Jaram i miksuję
97
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
25
12%
5.raz w miesiącu.
61
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
55

Liczba głosów: 504

• 5 / 1 / 1

Moje pytanie jest takie, czy jeśli w maju paliłem dzien w dzien ale jestem juz czysty bo w czerwcu przestałem (robiłem narkotest) i zapaliłem tydzien temu raz wiaderko to jak długo THC utrzyma sie w moczu gdy byłem czysty i zażyłem jednorazowo?
  • 74 / 6 / 0

samo THC to 3-10 dni od ostatnie zażycia ale gorzej z metabolitami bo takie przy bardziej zaawansowanych testach można wykryć po dużo dłuższym czasie z tego co się orientuję

Adam Nyk: polskie dzieciaki cierpią głównie na to, że nikt nie ma ochoty ich słuchać

– Przychodzą z uzależnieniem, po próbach samobójczych. Rodzice chcą, żeby od razu zająć się problemem. Są zdziwieni, gdy terapeuta najpierw próbuje się dowiedzieć, co w ogóle dzieje się z ich dzieckiem, oprócz tego, że ich dziecko sięga po dragi – mówi Adam Nyk, specjalista terapii uzależnień.

Już nie zamówisz dragów z sieci? Nielegalny sklep Empire Market zniknął i nie realizuje zamówień

Empire Market, jeden z największych spadkobierców słynnego Silk Road, od trzech dni nie daje oznak życia. Amatorzy nielegalnych używek i ciemnych interesów najpewniej będą musieli szukać nowego usługodawcy.
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 833 / 0

@Bogdaneq699
Najprostsze testy wykrywają od 3-8 dni.Bardziej zaawansowane to nawet to 2 tygodni.
  • 338 / 32 / 0

06 sierpnia 2020Bogdaneq699 pisze:
Moje pytanie jest takie, czy jeśli w maju paliłem dzien w dzien ale jestem juz czysty bo w czerwcu przestałem (robiłem narkotest) i zapaliłem tydzien temu raz wiaderko to jak długo THC utrzyma sie w moczu gdy byłem czysty i zażyłem jednorazowo?
mialem sytuacje pare lat temu, ze miedzy dtx a osrodkiem mialem tyg przerwy - spalilem od razu po wyjsciu bata, moze 0,6 tam bylo - po bodaj 10 dniach picia wody z cytryną itd i tak i tak wynik testu bardzo wyraznie wykazal obecnosc THC. takze "na farcie w tyg" ciezko bedzie chyba, dluzej nie probowalem odczekac i robic testow nigdy
mowa o multiteście
  • 1498 / 231 / 0

Jest możliwe żeby z automatu wyszły grube śliczne topy z dużym zapasem?
  • 2442 / 409 / 0

Oczywiście, dlaczego miałoby nic być możliwe? Nie jest to jakiś spektakularny wyczyn. Przy uprawach indoor raczej standard, nie ma żadnej różnicy w wyglądzie ani zapachu. Tak samo jest z plonem, dzisiejsze automaty najnowszych generacji nie odbiegają plonami od światłoczułych odmian.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2020 przez UltraViolence, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 566 / 49 / 0

Chyba palac nawet 2 razy w tyg nie duzo jakos,chyba by sie cały rok miało jakies THC metabolity w organizmie. jakby sie tak caly rok paliło.Ja to tak 2 lata jaram ;d praktycznie czasami tyg przerwy,kilka razy dluzej niewiele.Pewnie nic nie jest tyle w organizmie co to.
  • 9135 / 1247 / 0

Widziałem fotki automatów, z których chłop zbierał ok 300 g suchego (mowa o Polsce).
Oczywiście nie ze wszystkich taki plon jest możliwy. Automaty "starej generacji" dają raczej symboliczny zbiór. Ja miałem w zeszłym sezonie takiego - durban poison x amnesia haze auto (krzyżówka autorstwa jednego z userów).
Wyszedł z tego raptem słoik 0.7 L z 3 głównymi pałkami i kilkoma mniejszymi, które powstały przez naginanie. Max 15 g, ale za to krzaczek był bardzo mały i bezzapachowy. Ukryć coś takiego dałoby się pewnie i w centrum miasta w jakiś chaszczach : )
  • 652 / 97 / 0

Proszę o radę znawców, kolega ma trochę tematu z rodziny skunowatej, duże ładne pały, rudo owłosione i pokryte pyłkiem, to indoorek jest, dobrze wysuszony ,i siedzi sobie luźno w kilku słoiczkach. Moje pytanie jest takie, jak zabezpieczyć to palonko aby przetrwało dajmy na to 5 lat? Mam kilka pomysłów ale nie wiem który jest dobry ,mianowicie sprasować całość i w jednym hermetycznym słoju, oklejonym taśmą zakopać, czy zrobić z tego hasz typu afgan, i do słoiczka i zakopać. Czy może zmielić na pył i zrobić taki marokański hasz twardą zieloną kość. Ważne żeby po tych kilku latach, nadal miało THC i żeby nie spleśniało. Mam butelki wina własnej produkcji które leżakują 6 rok i są przepyszne czy gandzia też może dostać nowych zapachów i smaku? Wiem że będzie działała inaczej niż teraz, ale chyba pięciu lat to nikt nie wytrzymał, a może...jeśli tak to proszę o recenzje .
  • 9135 / 1247 / 0

Ja bym pakował próżniowo - jeśli oczywiście jest tego na tyle, by opłacało się kupować urządzenie (zakładam, że jest).
A gdzie dalej to ukryć, to nie wiem - inna sprawa zupełnie. Nigdy nie zakopywałem zioła i nie wiem, jak znosi mróz.
Na pewno próżnia zapewnia najwolniejsze starzenie się.
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata