Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

1.Czy lubisz jarac ?

38%
1.Cały czas.
179
15%
2.raz w tygodniu.
72
19%
3.Jaram i miksuję
90
5%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
24
12%
5.raz w miesiącu.
56
11%
6.Jaram jak ktoś postawi.
52

Liczba głosów: 473

• 887 / 121 / 0

Po raz kolejny odnotowuje antydepresyjne działanie THC. Miałem głębokie doły, ataki niepokoju, lęki i problemy ze snem, ogólny psychiczny dyskomfort. Aż nawet na pare dni przestałem palić co dołożyło dodatkowy problem w postaci ataków psycho-realnych snów. Brałem benzo, zolpidem, mirtazapine, różne neuroleptyki , dzięki temu spałem ale była to tragedia nie sen. Postanowiłem całkowicie odstawić leki , alkohol i z powrotem tylko palić buhy. Podziałało jak ręko odjął. Czuje sie dobrze i spokojny, chętnie do życia, ze snem też nie ma problemów i nie łykam żadnych tabletek. Zioło lepiej działa antydepresyjnie niż jak te prochy co brałem i działa w sposób naturalny na sen a nie tak sztucznie jak zolpi itd %-D
Nie mam na celu namawiania by odstawić farmakologie i zacząć jarać zielsko tylko moim zdaniem lepiej przerzucić się z jakiegoś uzależnienia typu alko, benzo na dużo mniej szkodliwe jak mj. Dużo mniejsze zło, choć ja bym nie nazwał :liść: złem a wybawieniem.
  • 486 / 37 / 0

No ja chwilami miałem taki zajebisty stan, ciężko opisać nie wiem czy wiecie o co chodzi,ze jak palilem któryś dzień z rzędu to lapalem taka zajebista chcec życia, cieszenia się wszystkim co kolejny dzień i ta chwila daje, poprostu jarało mnie to że można żyć :extasy:
Ale nie w taki normalny sposób, tylko taki specyficzny, zjarany %-D Chyba to właśnie mieli na myśli te wszystkie typy od reggae %-D

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Handlował dopalaczami, wpadł przez nerwowo zachowujących się klientów

Kaliscy funkcjonariusze pojawili się na jednym z osiedli i zainteresowało ich dziwne, nerwowe zachowanie dwóch osób opuszczających jedną z posesji. 48-latek i 27-latka znajdowali się w samochodzie zaparkowanym przy posesji, a chwilę wcześniej z niej wyszli.
  • 36 / 1 / 0

Parę miesięcy temu kupiłem wapo i w życiu nie wrócę juz do lufy,wiadra,fajki,bonga,blantów... Zakup roku normalnie. Ekonomia, smak, dyskrecja, zdrowie. I mam wrażenie że haj jest inny, czystszy i lepszy. A wy jakie macie odczucia ?

Mam StarryMax 3.0
  • 1298 / 254 / 5

Tak jak ty ale sentyment do jointów jednak został. Nie ma to jak z kumplem w ogródku puścić wieczorem dymka %-D
  • 36 / 1 / 0

@DelicSajko
Nie no, tam w towarzystwie tak dla odmiany to nie odmówię, ale jak sam dyktuję warunki i stawiam to wapo top 1 ;)
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

No haj po wapo tez wydaje mi sie troche inny, to tak samo jak palisz czyste ziolo albo z tytoniem, tez inna bomba.
  • 369 / 72 / 0

Dwa razy w życiu waporyzowałem jak mnie kolega poczęstował. Niby spoko, inaczej niż ten sam sort palony ale i tak jakbym miał wybór zostałbym przy lufie/bongu. Brakuje jebnięcia w płucko.
  • 486 / 37 / 0

A próbował ktoś zrobić waporyzator z żarówki? Znalazłem kiedys taki pomysł w internecie.Jak to ma sie do prawdziwej waporyzacji i czy jest choć troche bardziej ekonomiczne niż zwykłe palenie?
Użytkownik nieaktywny
  • 551 / 85 / 7

Napewno zdrowsze od samego palenia, bo nie zawala pluc.
Taka zarowka potrzebuje sporo wprawy oraz przygotowania zeby nie spalic substanji, co w przypadku mj raczej nie ma sensu.
Teraz istnieje duzo tanich e-fajek w ktorych pojdzie to o wiele sprawniej.

I tak, bardziej ekonomicznie, bo zwaporyzowane ziolo mozna pozniej spalic w bongu :D
  • 437 / 108 / 0

Tak , rowniez jestem zdania , ze vapo to #1 najlepsza metoda palenia . Warto zainwestowac nieco hajsu , jak ktos jara jakkolwiek regularnie to mozna to potraktowac wrecz jako inwestycje a naprawde nie ma porownania jedyna wada to moze byc pojemnosc baterii ciezkoby bylo jarac z tego w wiecej niz 1 osobe . Chmury nie sa takie gorace i nie siadaja tak na gardlo/pluca - no i mozna sie delektowac smakiem tez :*
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 1332 uczestników Wejdź na czata